Dovolená Cala Murada
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Cala Murada

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Cala Murada od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Vyrazte na dovolenou do oblasti Cala Murada

Letovisko leží na východním pobřeží Mallorky – největšího z Baleárských ostrovů. Je spíš v jižní části, kam se dá pohodlně dojet půjčeným autem z hlavního města ostrova i souostroví – Palmy. Sem doplujete lodí z pevninského Španělska nebo doletíte odkudkoliv z Evropy.

Španělé Mallorku milují a vyrážejí sem prakticky každý rok. Z Barcelony nebo Valencie sem dokonce plují lodi. Stejně pohodlně se dostanete i na sousední Sardinii nebo Ibizu. Ale o těch až jindy, protože Cala Murada i celá Mallorka rozhodně stojí za letní dovolenou.

Užijte si krásné východy slunce na skalách

Východní pobřeží ostrova je celé jako dělané k pozorování východu slunce. V létě pravda sluneční kotouč protíná hladinu Středozemního moře velmi brzy, ale určitě stojí za to jednou si přivstat a tu nádheru vidět na vlastní oči. Ze skal je pohled úžasný. A navíc je nedaleko příjemná pláž lákající ke koupání.

Bydlení je tady na vysoké úrovni a turisté si pochvalují například hotely Valparaiso, který vyniká čistotou pokojů a společných prostor i blízkostí k moři, nebo Club Cala Murada s půvabnou terasou a výhledem na zátoku.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru