Dovolená Cala Mondragó
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Cala Mondragó

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Cala Mondragó od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Objevte jižní perlu Mallorky – Cala Mondragó

Letovisko leží v jižní části ostrova Mallorka a vyniká osobitou florou i skalisky na pobřeží. Je to unikátní místo na celých Baleárských ostrovech, na které se vyrážejí podívat tisíce turistů z pevninského Španělska i Evropy každý rok. Často sem vedou taky kroky fotografů přírody.

Přírodní park spojuje sluncem vybělená skaliska s plážemi v zákoutích a s trochou stínu po většinu dne. Písek je tu bílý a jemný a voda azurová. Jen pár desítek metrů od moře se to hemží stromy, které jsou vítaným ochlazením v letních horkých dnech. Z hlavního města Palma je to sem asi 55 km.

Vychutnejte si prostředí jako z ráje

Kombinace bílých písečných pláží s polostínem a přírodních chodníčků přes okolní lesy je geniální. Dopoledne a večer se můžete věnovat odpočinku a přes největší horka se ukryjete pod korunami stromů, abyste jen občas vykoukli na skalnatém břehu z vyhlídky na modrozelenou zátoku moře.

Bydlení je tu taky na vysoké úrovni. Můžete si vybrat třeba jeden z oblíbených hotelů. Iberostar Club Cala Barca je oázou klidu a zeleně, Hostal Condemar vás nadchne rodinnou atmosférou a Playa Mondrago kombinuje pohodlí s rustikálním stylem.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru