Dovolená Cala Mesquida
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Cala Mesquida

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená do Cala Mesquida od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Vyrazte na severovýchodní výběžek Mallorky do letoviska Cala Mesquida

Oblast najdete na severovýchodním výběžku největšího z Baleárských ostrovů. Mallorka tady sice končí, ale nabízí krásný výhled na moře i východ slunce. Takže pokud jste ranní ptáčata, určitě si nenechte ujít rozbřesk. Kromě toho je to odtud jen asi 40 km na Menorku, další z oblíbených ostrovů.

Doprava do Cala Mesquida vede nejdřív letadlem do hlavního města souostroví – Palmy. Odtud už zbytek cesty dojedete autem nebo místní dopravou. Je to sice přes celou Mallorku, ale přesto jen asi 70 kilometrů. Navíc se můžete těšit na klidnější letovisko bez davů turistů.

Čekají vás krásná pláž, písečné duny nebo vyhlídka na pobřeží

Pláž je plná jemného písku, který oceníte při opalování a vaše děti při hraní a stavění hradů nebo modelování mořských příšerek. Když byste se při odpočinku nudili, můžete se projít kolem nedalekých písečných dun nebo se pokochat výhledem na azurové moře z vyhlídky poblíž restaurace.

Ubytujte se v některém z prověřených hotelů a budete mít o parádní dovolenou postaráno. Doporučujeme třeba Zafiro Cala Mesquida s krásným bazénem, Viva Cala Mesquida Resort & SPA s minigolfem nebo Vanity Hotel Suite & Spa, kde vás budou hýčkat.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru