Dovolená Cala Mayor
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Cala Mayor

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Cala Mayor od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Vyrazte na dovolenou do centra dění v letovisku Cala Mayor

Oblast patří k hlavnímu městu Palma a leží jen několik kilometrů na jihozápad od centra. Sem taky vedou námořní trasy z Barcelony i Valencie, a proto do letoviska každoročně připlouvají stovky turistů ze Španělska, ale i odjinud. Pohodlnější a rychlejší je přesto cesta letadlem.

Cala Mayor je pomyslným centrem Mallorky i jednou z top destinací na celých Baleárských ostrovech. Turisté si pochvalují perfektní vybavenost službami i atrakcemi. Navíc je tady všechno po ruce, takže se na dovolené obejdete i bez půjčování auta.

Užijte si moře, muzeum válečné historie, nebo Miróvy obrazy

Nevelké letovisko má v okolí spoustu zajímavostí. Takže pokud si nevystačíte s odpočinkem u moře, určitě vyrazte sem. Můžete navštívit královské sídlo, zahradu nebo třeba muzeum válečné historie. Jako třešnička na dortu jsou nedaleko k vidění obrazy světoznámého malíře Joana Miró.

Ubytování si určitě vyberete. Mezi nejoblíbenější hotely v oblasti patří BQ Belvedere Hotel s krásnými sluncem zalitými pokoji, Be Live Adults Only Marivent přímo na pláži, který vám dopřeje maximální pohodlí nebo Blue Bay Hotels venkovním bazénem včetně plaveckých drah.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru