Dovolená Cala Mandia
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Cala Mandia

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Cala Mandia od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Vychutnejte si písčité pláže letoviska Cala Mandia

Oblast leží uprostřed východního pobřeží největšího a nejznámějšího z Baleárských ostrovůMallorky. Obrovskou výhodou jsou hned tři písčité pláže ihned u městečka. Takže i na vrcholu sezóny tu najdete dost místa pro pohodové opalování a koupání klidně i s malými dětmi.

Doprava na místo je jednoduchá. Do hlavního města souostroví – Palmy nejspíš doletíte přímo z Česka. Ale kdybyste byli dobrodruzi, můžete tam i doplout. Z pevninského Španělska tam míří lodi z Barcelony nebo Valencie. Zbývající část cesty dojedete pohodlně autem. Je to pár desítek kilometrů.

Zlatavé pláže i azurové moře už čekají

Jestli jste si vysnili dovolenou na čisté pláži z jemného písku, kde se budete spokojeně opalovat, zatímco vaše děti se blýsknou novou variantou hradu z písku, je pro vás Cala Mandia jasnou volbou. Kdybyste se nudili, můžete vyrazit na výlet do Porto Cristo nebo S'Illot.

Ubytování je tu vynikající a můžeme vám doporučit třeba hotel Blau Punta Reina Resort s obrovským bazénem a venkovním barem, Insotel Cala Mandía Resort & Spa, kde se můžete nechat hýčkat v lázních, nebo Cala Mandia Park s mimořádně vstřícnou obsluhou a skvělým zázemím.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru