Dovolená Cala Fornells
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Cala Fornells

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Cala Fornells od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Letní dovolená v letovisku Cala Fornells je skvělá volba

Městečko na pobřeží západní části Mallorky – největšího a nejznámějšího z Baleárských ostrovů si oblíbíte už první den. Rozmanitý ráz pláží i okolní vegetace vás zabaví klidně i na čtrnáctidenní dovolené ve dvou nebo s rodinou. Navíc je to sem jen 25 kilometrů z hlavního města Palmy.

Právě do metropole souostroví doletíte pohodlně odkudkoliv z Evropy i jiných částí světa. Zbývající půlhodinku dojedete na západ autem. Cestou můžete navštívit známé letovisko Portals Nous. Kdybyste chtěli, dá se ze Španělska do Plamy doplout. Lodi sem míří z Barcelony nebo Valencie.

Užívejte si rozmanitost a perfektní služby

Sluncem zalitá pláž je tady normální. Dokonce si můžete vybrat, jestli se vydáte na opalování a vodní radovánky na písčitou pláž, nebo se rozhodnete raději pro skalnatější pobřeží s kameny a kamínky. Vždycky budete moct obdivovat hejna malých rybek, které se schovávají v tůních zátoky.

Bydlení je tady na vysoké úrovni a je z čeho vybírat. Za všechny místní hotely doporučujeme třeba Petit Cala Fornells s kaskádovým bazénem a půvabnou terasou s výhledem na zátoku nebo 3-Sterne Select Hotels Gran Canaria, který patří do sítě oblíbených evropských hotelů.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru