Dovolená Cala Figuera
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Cala Figuera

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Cala Figuera od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Vychutnejte si dovolenou v pohádkovém letovisku Cala Figuera

Oblast leží na jihovýchodním pobřeží je bohatá na skály i drobné kamínky, které tvoří místní pláže. Je jednou z nejkrásnějších na Mallorce, která je největším a nejoblíbenějším z Baleárských ostrovů. I proto sem míří turisté nejen v sezóně. Ale naštěstí ne největší davy, které se drží poblíž metropole.

Právě Palma bude vašim prvním cílem, když se vydáte na ostrov. Nejpohodlněji se sem dostanete letadlem, a to odkudkoliv z Evropy. Ale pokud chcete zažít dobrodružnou plavbu lodí, můžete vyrazit z pevninského Španělska. Lodi sem míří třeba z Barcelony nebo Valencie a trvá jim to asi 10 hodin.

Užívejte si zelenomodrou vodu a nádhernou přírodu

Místní zátoku si oblíbíte hned na první pohled. A až vás obejme sluncem vyhřátá voda s jemnými vlnami, která se jen mírně svažuje do hloubky, budete si připadat jako v ráji. To mimochodem způsobí i překrásná příroda všude kolem. I když je tu dostatek služeb, pořád je na co se dívat.

Bydlet tu můžete v některém z místních hotelů, které si turisti oblíbili. My můžeme doporučit třeba Resort Figuera Park, který je za dobrou cenu a má dětské hřiště, Villa Sirena s nádherným výhledem na moře přímo z okna pokoje nebo útulný Hostal Ventura, kde budete mít klid i soukromí.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru