Dovolená Cala Bona
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Cala Bona

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená do Cala Bona od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Vydejte se na dovolenou ke Středozemnímu moři do letoviska Cala Bona

Oblast leží na východním pobřeží Mallorky – největšího z Baleárských ostrovů. Od Evropy odvrácená strana ostrova nečelí v sezóně takovému náporu jako západ, takže tu můžete strávit klidnější volno bez turistů ze Španělska. Hlavně lidé z Barcelony a Valencie totiž Mallorku v létě navštěvují často.

C ala Bona leží na opačné straně než hlavní město Palma, ale dostanete se sem v pohodě. Můžete letět do místní metropole a zbytek cesty dojet autem nebo se vydat lodí z Barcelony do Alcudie a pak dojet kus na jihovýchod opět autem. To už záleží na tom, jak rádi se plavíte po moři.

Písčité pláže, vyhlášené restaurace i působivé přístavy už čekají

Můžete se spolehnout na čisté a dobře vybavené pláže s jemným pískem. Děti si tu vyhrají a můžou s vámi klidně i do vody, protože se dno moře nesvažuje příliš prudce. Po celém dni na sluníčku vám určitě vyhládne, tak oceníte kvalitní restaurace pár kroků od moře. Cestou můžete obdivovat jachty v přístavech.

Ubytování turisté volí v oblíbených hotelích poblíž moře. Jsou to třeba Protur Floriana Resort s krásnými balkony a komornější atmosférou, Globales Cala Bona Suites s malebnými palmami u bazénu nebo Grupotel Mallorca Mar – čtyřhvězdičkový hotel s mimořádně ochotným personálem.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru