Dovolená Cala Blava
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Cala Blava

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Cala Blava od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Objevte vyhlášené letovisko Cala Blava

Městečko a letovisko v jednom leží na západním pobřeží Mallorky, která je nejčastěji navštěvovaným a také největším z Baleárských ostrovů. Oblast najdete jen několik kilometrů na jih od hlavního města Palmy společně s dalšími vyhlášenými letovisky, jakými jsou El Arenal nebo Can Pastilla.

Cesta do městečka Cala Balva pro vás bude hračka. Jakmile přiletíte nebo připlujete do Palmy, čeká vás asi 10 kilometrů na jih podél pobřeží a jste na místě. Když byste chtěli na ostrov vyrazit lodí, doporučujeme vyrazit ze Španělska. Lodi vyplouvají z Barcelony nebo Valencie a plují asi 10 hodin.

Tyrkysové moře, čistá voda a krásné skalnaté pláže vás nadchnou

Nemusíte se bát žádných ostrých a vysokých skalisek. Pláže jsou krásně přístupné, a navíc vás nebude trápit písek. Zato voda je čistá a vlny jsou přiměřené i pro začínající plavce nebo děti. Kromě toho si můžete vybrat hned z několika pláží v okolí nejen v tomto letovisku, ale i ve zmíněných sousedních.

Pokud jde o ubytování, můžete se těšit na maximální komfort a perfektní služby. Je zkrátka znát, že je Cala Blava nedaleko baleárské metropole. Jestli se rádi necháváte hýčkat, doporučujeme vám třeba hotel Cap Rocat vystavěný jako tematický hrad s nádherným výhledem na zátoku.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru