Dovolená Cabo Regana
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Cabo Regana

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Cabo Regana od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Vyrazte za mořem a turistikou do oblasti Cabo Regana

Letovisko najdete na jihozápadním pobřeží Mallorky – největšího z Baleárských ostrovů. Zvlněná krajina končící skalisky na břehu temně modrého moře láká hlavně turisty, kteří chtějí prožít aktivnější dovolenou. Přesto se tady dá pohodlně koupat v moři a strávit nějaký čas opalováním.

Z hlavního města Palmy je to sem asi 30 kilometrů na jih. Vzdálenost v pohodě zvládnete dojet autem za půl hodiny. A pokud se nebudete most dočkat moře, můžete se stavit na plážích v letoviscích Puig de Ros nebo El Arenal. V obou případech narazíte na jemné písčité pláže a azurovou vodu.

Vychutnejte si krásný výhled a procházky okolní krajinou

Z vrcholků kopců a skal je překrásný výhled na moře i okolí. Západ slunce z vyhlídkových míst – například El Dorado – si budete pamatovat na celý život. Na turistiku je v oblasti oblíbená hlavně stezka Torrentó de Vaquer, která vede zalesněným pásem přes skaliska od pobřeží směrem do vnitrozemí.

Ubytování si tu určitě budete pochvalovat. V letovisku patří mezi nejlépe hodnocené hotely třeba Sun Club Eldorado se soukromým bazénem, terasou s vyhlídkou na moře a možností doplňkových aktivit – včetně vyjížďky na koni po stezkách v okolí letoviska.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru