Dovolená Cabo Blanco
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Cabo Blanco

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Cabo Blanco od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Vyrazte na dovolenou do oblíbené oblasti Cabo Blanco

Letovisko najdete na západním pobřeží Mallorky – největšího z Baleárských ostrovů. Hned nedaleko leží další oblíbené letovisko – Puig de Ros, takže budete mít po ruce veškeré obchody, služby a restaurace připravené na turisty s tou nejlepší nabídkou. Není to sem daleko ani z hlavního města – Palmy.

Po příletu do mallorské metropole doporučujeme návštěvu v letovisku El Arenal, kde najdete krásnou písčitou pláž a vyhlášený přístav plný pozoruhodných jachet i menších lodí. Cabo Blanco si obyvatelé Španělska i Portugalska zamilovali kvůli kombinaci skalisek a písku. A jezdívají sem dodnes.

Na jednom místě máte písek, skály i azurové moře

Dovolená, na které zažijete to nejlepší z Mallorky by měla být rozhodně v Cabo Blanco. Krásně do červena zbarvená skaliska při západu slunce si budete pamatovat celý život, stejně jako průzračně čisté moře s modravými vlnkami. A k tomu budete mít po ruce pohodlné ubytování i skvělé jídlo.

Bydlet můžete třeba v hotelu nebo hostelu poblíž pláže. Možností je hodně, a i v nedalekých letoviscích stojí za to. My vám rádi doporučíme Ola Hotel Maioris, kde si vychutnáte krásný bazén a vaše děti ocení hřiště se skluzavkou.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru