Dovolená Ca's Concos
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Ca's Concos

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Ca's Concos od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Objevte Mallorku jinak v letovisku Ca's Concos

Vnitrozemní oblast najdete v jižní části největšího a nejznámějšího z Baleárských ostrovůMallorky. Je to odtud jen asi 12 km na pláž k moři a blízko i na další zajímavá místa po okolí. Malé městečko je plné vstřícných lidí a ani na vrcholu sezóny tu není bzukot kvůli davům turistů.

Do Ca's Concos se dostanete pohodlně. Nejdřív vás čeká let nebo plavba do Palmy, která je hlavním městem Mallorky i celého souostroví. Doporučujeme let, který je rychlejší a pohodlnější. Ale pokud chcete plout, ideální je vyrazit ze Španělska. Z Barcelony to trvá asi 9 hodin, z Valencie 10. Zbytek cesty urazíte autem asi za hodinu.

Užijte si klid, kouzlo malého městečka a výlety po okolí

Určitě budete potřebovat auto. Dostanete se tak za pár minut třeba k hradu Castell de Santueri, který leží asi 10 kilometrů na východ. Za vidění určitě stojí i svatyně Sanctuary of Sant Salvador ležící dalších asi 10 kilometrů na sever od hradu. K moři doporučujeme zajet do Cala d'Or na jihovýchodě.

Ubytování tady seženete snadno a budete spokojeni s kvalitou i službami. Za všechna ubytování v okolí doporučujeme třeba Sa Galera, kde vás po výletech nabije energií odpočinek na lehátcích u bazénu pod korunami majestátních stromů.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru