Dovolená Bunyola
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Bunyola

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Bunyola od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Vyrazte na dovolenou do Bunyoly

Letovisko a městečko leží asi 20 kilometrů severně od hlavního města Palmy na ostrově Mallorka, která je největším a nejoblíbenějším z Baleárských ostrovů. Oblast je na úpatí místních hor, takže nabízí zajímavé možnosti výletů s překrásnými výhledy na celý ostrov i okolní moře.

Nejdřív se ale musíte dopravit do Palmy. Nejjednodušší je sem doletět, což můžete prakticky odkudkoliv z Evropy nebo světa. Ale ze Španělska na ostrov můžete taky doplout lodí. Sice to trvá asi 10 hodin, ale je to zážitek, který stojí za to. Lodi vyrážejí z Valencie nebo Barcelony.

Užívejte si krásnou přírodu, procházky nebo koupaliště

Zelené kopce v nejbližším okolí vás i v horkém létě zlákají k výletům. Aby taky ne, když je pod korunami stromů o hodně příjemněji než na přímém slunci. Vody si můžete užít dost na koupališti nebo vyrazit k moři, které je asi 10 kilometrů na severozápad v letovisku Puerto de Sóller.

Místní hotely ctí tradiční architekturu založenou na kamenných stavbách. Určitě můžeme doporučit třeba Alfabia Nou Agroturismo s vyhlídkovou věží, Es Corte Vell, kde mistrně kombinují moderní interiéry s tradicí, nebo další místní hotely. Máte z čeho vybírat.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru