Zobrazovat ceny v Euro

Průměrný hotel|50%|

Hotel Trim Apartments

Starigrad Jižní Dalmácie a jiné ostrovy Chorvatsko

K moři 250 m

Dovolená do hotelu do Jižní Dalmácie a na jiné ostrovy od německé CK.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Jižní Dalmácie a jiné ostrovy

Hodnocení hotelu
Trim Apartments

=

Náš názor na hotel Trim Apartments
Podle 14 hodnocení je již naprosto přesvědčivá průměrná známka 50% kvality. Tento výsledek je dosti špatný, hotel určitě nesplnil očekávání rekreantů. Hotelu se raději vyhněte, doporučujeme vyhledat lépe hodnocený.

2,5 / 5
hodnocení z Tripadvisoru
14 recenzí
Přejít na TripAdvisor
Dovolená Jižní Dalmácie a jiné ostrovy

Obecný popis hotelu
Trim Apartments

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Pokoje

Apartmány nabízejí 1 ložnici s manželskou postelí a obývací pokoj s 2 rozkládacími pohovkami. Dětské postýlky jsou k dispozici pouze na vyžádání (s poplatkem za den splatný na recepci). Přicházejí s vlastní koupelnou se sprchovým koutem a kuchyň s lednicí a mají terasu.

Platba

American Express, Diners Club, MasterCard a VISA jsou přijímány v tomto hotelu.

Vybavení

Apartmánový komplex se skládá z celkem 32 bytů určených k ubytovat až 4 osoby. Zařízení, které nabízí hostům patří lobby prostor s 24-hodinová recepce, hotelový trezor, bar a parkoviště.

Umístění

Tyto apartmány se nachází asi 300 m od pláže, která se skládá z oblázků a plochých skalách a je ideální pro koupání a opalování. Komplex se nachází 800 metrů od centra města a v klidné a zelené plochy. V pěší vzdálenosti od bungalovů hosté najdou řadu zařízení, včetně vynikající restaurace, nábřeží bar, TV místnost a bar, trh, taxi loď stánek, obchod se suvenýry a kadeřnictví. Petar Hektorović hrad a dominikánský klášter, tak 1,5 km a je 80 km na letiště ve Splitu.

Sport / Zábava

Hosté jsou vítáni využít bazény a veškeré zařízení v hotelu Arkada, který je v blízkosti (250 metrů). Tato zařízení patří 4 tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, fotbalové hřiště, a házená a basketbalová hřiště. Hosté mohou také půjčit kolo, skútr, auto nebo motorový člun na Hotel Arkada. Je také možné hrát kulečník.

Jak se tam dostat

Hosté pocházející z Stari Grad trajektového přístavu (hlavní přístav na ostrově Hvar) by měla odbočit vpravo a po hlavní silnici asi 2 km (podle značek na Stari Grad, Helios Faros dd). Pak odbočit vlevo na vedlejší silnici a jet až do konce Stari Grad Bay (asi 600 metrů). Pak už stačí jen po silnici až to skončí a hosté uvidí znamení pro byty. Je to asi 3 km od trajektového přístavu.

Podrobné katalogové informace
Sport/zábava
 Venkovní bazén(y)
 Vnitřní bazén
 Sauna
 Lehátka
 Posilovna
 Stolní tenis
 Počet bazénů
 Bocca
 Basketbal
 Jízda na kolech/horských kolech
 Rychlý člun
 Tenis
 Minigolf
 Biliárd/kulečník
Vybavení
 Lobby
 Malý supermarket
 Vstupní hala
 Bar(y)
 Hřiště
 Obchody
 Půjčovna kol
 Hotelový trezor
 Přístup k WLAN
 Nonstop recepce
 Parkoviště
Informace o objektu
 PSČ 21460
 Telefon - hotel 38521306306
 E-mail helios-faros@st.t-com.hr
 Fax 38521765128
 Telefon - rezervace 38521765866
Informace o budově
 Terasa (m²)
 Počet poschodí - hlavní budova
 Rok výstavby 1984
 Počet apartmánů 32
Kategorie
 Kategorie (doporučená) 2.5
 Kategorie (oficiální) 3
Typ hotelu
 Vesnice
 Apartmánový hotel
Platba
 Diners Club
 MasterCard
 VISA
 American Express
Pláž
 Oblázková pláž
 Slunečníky
 Lehátka
 Kamenitá pláž
Vybavení pokoje
 Dvojlůžko
 Konečný úklid
 Kuchyňský kout
 Lednice
 Trouba
 Sprcha
 TV
 Koupelna
Stravování
 Večerní bufet
 Polopenze
Vzdálenosti
 Centrum města 800 m
 Restaurace 250 m
 Moře 250 m
 Pláž 300 m
 Autobusová stanice 800 m
 Hromadná doprava 250 m
Dovolená Jižní Dalmácie a jiné ostrovy

Fotografie hotelu
Trim Apartments

Dovolená Jižní Dalmácie a jiné ostrovy

Počasí v oblasti hotelu
Trim Apartments

Počasí a kdy jet do Jižní Dalmácie a na jiné ostrovy

  • Split má klasické středomořské podnebí s teplým, slunečným létem a mírnou zimou. Je jednou z nejslunečnějších destinací v Evropě (na Jadranu zaujímá druhé místo těsně za Hvarem). Délkou slunečního svitu mohou místa na chorvatském Jadranu směle soutěžit s většinou míst na francouzské Riviéře. Ve všech ročních obdobích stoupají teploty vzduchu na pobřeží od severozápadu k jihovýchodu. Vzhledem ke své poloze mají ostrovy v létě relativně poněkud nižší teploty než pobřeží pevniny. To je také jeden z důvodů, proč jsou ostrovy tak oblíbené: vedra tu nejsou nikdy tak únavná jako na pevnině. Např. letní teploty na Hvaru se pohybují v průměru od 20,2 do 24,9°C, kdežto ve Splitu vystupují až na 25,9°C. Nejteplejším měsícem v celém přímoří je červenec. Průměrné měsíční teploty nejchladnějšího měsíce, ledna, nikdy neklesají pod 5°C.
  • Dobrou alternativou jsou květnové a zářijové pobyty, které zajišťují stále příjemné počasí, teplé moře a méně lidí. Podzim bývá o 2 až 4°C teplejší než jaro. Mořská voda se totiž v létě poměrně značně ohřeje, akumulované teplo se pak z ní postupně uvolňuje do ovzduší a zpomaluje pokles podzimních teplot vzduchu.
  • Nejméně vodních srážek mají ostrovy, 500 až 1 000 mm ročně. Na pobřeží se množství vodních srážek pohybuje od 1 000 do 1 700 mm ročně; roční množství srážek je ale rozděleno na jednotlivé měsíce velmi nerovnoměrně. Bouřky nejsou v přímoří ničím neobvyklým. V létě jsou častější v severní části, v zimě na jihu.
  • Teplota mořské vody se ve Střední Dalmácii pohybuje od června do září v rozmezí 22 – 24oC.
  • V Dalmácii běžně rozeznávají čtyři druhy větru. Bura vzniká nad balkánskou pevninou za vysokého tlaku. Dostane se přes hřebeny hor a s ničivou silou se vrhne dolů, na pobřeží. Je to vítr obávaný pro svou záludnost a nevypočitatelnost. V létě zpravidla trvá jen několik hodin, ale v zimě to mohou být dny, dokonce i týdny. Když hrozí bura, všichni kapitáni míří do přístavu. Jugo přichází z jihu až z Afriky. Je horký a vlhký, mnohdy přichází neočekávane podobně jako bura. Osvěžujícím větrem je maestral, který vane od severozápadu a přináší hezké počasí. Nevera nepřichází příliš často. Je to silný západní vítr, zpravidla doprovázený bouřkou. Trvá jen krátce a v létě přináší vítané ochlazení.
Index sezóny
Leden
12 °C
13 °C
62 %
5 hodin
13 dnů
Únor
13 °C
12 °C
63 %
6 hodin
9 dnů
Březen
14 °C
13 °C
63 %
6 hodin
11 dnů
Duben
17 °C
14 °C
60 %
7 hodin
11 dnů
Květen
21 °C
17 °C
60 %
8 hodin
14 dnů
Červen
25 °C
21 °C
57 %
11 hodin
9 dnů
Červenec
29 °C
23 °C
52 %
11 hodin
5 dnů
Srpen
28 °C
23 °C
50 %
11 hodin
5 dnů
Září
25 °C
22 °C
58 %
8 hodin
8 dnů
Říjen
21 °C
21 °C
63 %
6 hodin
11 dnů
Listopad
17 °C
18 °C
66 %
4 hodiny
13 dnů
Prosinec
14 °C
15 °C
67 %
4 hodiny
13 dnů