Dovolená Binissalem
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Binissalem

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Binissalem od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Vyrazte na dovolenou do vinařského městečka Binissalem

Letovisko leží poblíž hlavní magistrály směřující z Palmy k východnímu pobřeží ostrova Mallorky, která je považovaná za nejoblíbenější a nejhojněji navštěvovanou destinací na Baleárských ostrovech. Vzhledem k poloze se do města dostanete snadno autem. Nejdřív ale musíte na ostrov samotný.

Nejkratší cesta vede přes baleárskou metropoli, kde přistávají letadla z celého světa. Můžete se tak za pár hodin z Česka i ostatních evropských zemí dostat až na ostrov. Druhou variantou je dobrodružnější cesta lodí ze Španělska. Lodi vyplouvají z Barcelony a Valencie a trvá jim to asi 10 hodin.

Ochutnejte vynikající víno a obdivujte místní památky

Osmitisícový Binissalem vás okouzlí přátelskou atmosférou a vinnými sklípky. Pokud patříte k milovníkům vína, přijdete si tu na své velmi rychle. Kromě toho nesmíte minout ani místní kostel Santa Maria de Robines, který patří mezi nejvyšší na ostrovech a je od něj krásný výhled na město.

Místní hotely vás nadchnou upraveností, perfektními službami i vstřícným personálem. Doporučujeme třeba Sa Cabana Hotel Rural & Spa s krásným kulatým bazénem a fontánkou, Finca Dalt Murada v tradičním venkovském stylu nebo Finca Can Davero zdobený balustrádami.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru