Dovolená Binibona
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Binibona

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Binibona od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Vyrazte do hornatého letoviska Binibona

Vydejte se na dovolenou do kopcovité oblasti na severu Mallorky, která je nejnavštěvovanějším a nejznámějším z Baleárských ostrovů. Pokud se na dovolené neobejdete bez turistiky a kopcovitého terénu, budete tady jako doma. A k tomu vám sem cesta ani nepotrvá dlouho.

Na ostrov se dostanete nejrychleji letadlem. Odkudkoliv z Evropy můžete doletět do Palmy, která je hlavním městem ostrova i souostroví. Pak už vás čeká jen pár desítek kilometrů autem na severovýchod. Nebo do Palmy můžete doplout ze Španělska. Nalodíte se v Barceloně nebo Valencii.

Užijte si procházky po okolních horách i koupání v moři

Severní hornatý pás Mallorky je pro mnohé turisty odstrašující. Přesto místní kopce nabízejí nádhernou nedotčenou přírodu, která láká milovníky turistiky. A když se dostatečně unavíte túrami, můžete přesunout k moři. Asi 20 kilometrů na východ leží vyhlášené letovisko Alcudia.

Hotely v oblasti nabízejí kvalitní služby a vstřícný personál. Ze všech možností vám doporučujeme třeba Finca Hotel Can Beneit, kde si lidé pochvalují skvělé jídlo, venkovsky laděný menší Landhotel Binibona Parc Natural nebo podobný Landhotel Albellons Parc Natural.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru