Dovolená Banyalbufar
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Banyalbufar

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Banyalbufar od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Vyrazte na dovolenou k azurové zátoce letoviska Banyalbufar

Městečko najdete v západní části severního pobřeží Mallorky, která je největším a nejznámějším z Baleárských ostrovů. Oblast leží asi 20 kilometrů severozápadně od hlavního města souostroví – Palmy. Právě metropole se pro vás stane vstupní branou na ostrov. Ať už sem doletíte nebo doplujete.

Letecky se sem dostanete pohodlně prakticky odkudkoliv z Evropy i odjinud. Pokud jde o cestu lodí, je to spíš pro dobrodruhy. Nejkratší plavba je z Barcelony a trvá necelých 10 hodin. Další variantou je Valencie – významné město východního pobřeží Španělska. Zbytek cesty pak dojedete půjčeným autem.

Nechte se oslnit krásnými skalisky a azurovým mořem

Středozemní moře v této části ostrova dosahuje průzračně modré barvy, na kterou nikdy nezapomenete. Voda je tu čistá a mělčina pohodlná i pro začínající plavce. Večer můžete obdivovat skaliska nasvícená zapadajícím sluncem, než jeho poslední paprsky zmizí v nekonečném moři.

Ubytování tady seženete snadno a ve vysokém standardu. Za všechny hotely v okolí doporučujeme Sa Coma s útulnou zahradou a bazény, Baronia kombinující venkovský styl a historické prvky s moderním vybavením nebo Mar i Vent s krásným výhledem na moře.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru