Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
-
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Bali

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy, ubytování či letenky.
Dovolená na Bali od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Indonéský ostrov Bali, pomyslná kapka v Indickém oceánu, leží v těsné blízkosti rovníku, pouhé dva kilometry od Jávy. Bali, „Ostrov bohů a démonů“ je nejnavštěvovanější v období sucha od dubna do září. To, čím si Vás Bali získá, je místní hinduistická kultura, milí lidé, spousta posvátných míst, zdejší tance, posvátné rituály i památky, to vše spojené s příjemným podnebím, dobrým jídlem, bouřlivým mořem a exotickou přírodou.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Indonéský sopečný ostrov Bali je nejzápadnějším ostrovem Malých Sund, který se rozkládá mezi Jávou na západě a Lombokem na východě, pouhých 8 stupňů na jih od rovníku. Od východu k západu je ostrov asi 153 km široký, od severu k jihu je to asi 112 km. Celkový počet obyvatel je 3,6 milionu. Hlavním a zárověň největším městem je půlmilionový Denpasar na jihu ostrova. Ostrov samotný je hlavní turistickou oblastí v Indonésii.
Provincie Bali zahrnuje kromě ostrova Bali i několik menších ostrovů, z nichž největší jsou jihovýchodně ležící Nusa Penida (203 km²), Nusa Lembongan (8 km²) a Nusa Ceningan. Nejnavštěvovanějším a nejživějším městem na Bali je jednoznačně Kuta. Najdete zde levné ubytován, můžete jít surfovat či si užít noční život v barech a na diskotékách. Přesným opakem Kuty je Nusa Dua, letovisko, které nabízí luxus, klid a komfort. Hledáte-li na Bali krásné pláže, zamiřte na Sanur, Seminyak nebo Legian.

Přejít nahoru