Dovolená Artà
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Artà

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Artà od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Vyrazte na dovolenou do oblíbeného letoviska Artà

Oblast kolem městečka Artà leží v severním výběžku východní části Mallorky – největšího a nejčastěji navštěvovaného z Baleárských ostrovů. Je to sem sice z hlavního města Palmy přes celý ostrov, ale pár desítek kilometrů autem stojí za místní písčité pláže i možný výlet lodí na Menorcu.

Dostanete se sem jednoduše. Nejdřív vás čeká let do hlavního města ostrova i celého souostroví. Případně můžete zvolit romantickou cestu lodí, která ale zabere necelých 10 hodin. V takovém případě doporučujeme vyrazit z pevninského Španělska. Lodi vyplouvají z Valencie a Barcelony.

Užívejte si písčité pláže, východ slunce a výlety po okolí

Artà nabídne každému to, co hledá. Porot je letovisko skvělou volbou pro všechny, kdo ještě na Mallorce nebyli. Můžete se tu zabavit koupáním v jemně se svažujícím moři s písčitým dnem, obdivovat zbytky majáků a věží nebo se vydat na výlet třeba na nedaleký ostrov.

Pokud jde o bydlení, je to místní v nejvyšší kvalitě. Takže se můžete spolehnout na perfektní služby. Doporučujeme třeba hotel C’an Moragues, který si vás získá působivým zastřešeným bazénem, Forn Nou uprostřed městečka nebo luxusní ubytování s lázněmi v CARROSSA Hotel – Spa – Villas.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru