Zobrazovat ceny v Euro

Skvělý hotel|86%|

Hotel Apartments Niu D' Aus

Porto Petro Mallorca Španělsko

K pláži 1200 m
K moři 300 m

Dovolená do hotelu na Mallorcu od německé CK.
Najděte si skvělý zájezd či ubytování.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Mallorca

Hodnocení hotelu
Apartments Niu D' Aus

+
=

Náš názor na hotel Apartments Niu D' Aus
Podle 152 hodnocení je již naprosto přesvědčivá průměrná známka 86% kvality. Tento výsledek je velmi dobrý, služby určitě splnily očekávání rekreantů. Hotel se dá jen doporučit, bude zajisté vyhovovat i náročným klientům.

4,5 / 6
35 recenzí

Podrobné hodnocení hotelu Apartments Niu D' Aus

Hotel 4,1 / 6
Pokoje 3,8 / 6
Hotelový servis 4,4 / 6
Okolí hotelu 4,6 / 6
Stravování 3,2 / 6
Sport a zábava 3,2 / 6
4,5 / 5
hodnocení z Tripadvisoru
117 recenzí
Přejít na TripAdvisor
Dovolená Mallorca

Obecný popis hotelu
Apartments Niu D' Aus

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Umístění

Nachází se v rekreační letoviska Cala d'Or v jihovýchodní Mallorce, je tento apartmánový komplex se nachází v blízkosti výběru nákupní a zábavní zařízení, jakož i na Mondragó národního parku. Je to jen 800 m na nejbližší pláž, která může se dostanete pěšky a odkazy na sítě veřejné dopravy se nachází v bezprostřední blízkosti. Letiště je 1 hodina jízdy autem a hlavního města ostrova Palma je 60 km od komplexu.

Vybavení

Tento okouzlující komplex se skládá z celkem 18 apartmánů rozloží na 3 podlažích. Hotel design, 18 apartmánů a jejich prostornost (2/4 osoby na apartmán), stejně jako zařízení pro volný čas, na bazény, terasa a zahrada všichni přítomní jedinečnou welcome. Klimatizovaný komplex je navržen tak, kolem pohodlí našim hostům a nabízí nezapomenutelnou dovolenou. K vybavení patří útulná kavárna, kde si hosté mohou vzít oběd a večeře. Tento komplex je ideální pro ty, kteří chtějí relaxovat a užívat si a zajímavou dovolenou. Hotelový trezor, bar, TV místnost, WLAN, prádelna, půjčovna jízdních kol a stejně tak i zařízení pro parkoviště jsou také k dispozici.

Pokoje

Vítaje, vzduch-stabilizovaným apartmány mají kombinovaný obývací pokoj / ložnice, oddělená ložnice s manželskou postelí, plně vybavenou koupelnu, TV, terasu a pronájem bezpečné. Ústřední topení přijde jako standard spolu s klimatizací a balkonem nebo terasou.

Sport / Zábava

Ve venkovním areálu je bazén s bazény pro děti a sluneční terasa s lehátky.

Platba

MasterCard a VISA jsou přijímány v hotelu.

Misc.

Check-in je od 12 hodin a check-out je do 11 hodin.

Podrobné katalogové informace
Vzdálenosti
 Turistické centrum 500 m
 Pláž 800 m
 Centrum města 500 m
 Autobusová stanice 500 m
 Golfové hřiště 6000 m
 Hromadná doprava 40 m
 Bary/hospůdky 500 m
 Noční klub 500 m
 Moře 300 m
 Restaurace 500 m
Sport/zábava
 Slunečníky
 Tenis
 Golf
 Lehátka
 Počet bazénů
 Jízda na kolech/horských kolech
 Terasa na opalování
 Venkovní bazén(y)
 Dětský bazén
 Posilovna
Vybavení pokoje
 TV
 Dvojlůžko
 Varná konvice
 Balkón/terasa
 Ústřední topení
 Přístup k internetu
 Trezor
 Salónek
 Lednice
 Klimatizace (centrálně ovládaná)
 Vana
 Kuchyňský kout
 Koupelna
 Sprcha
Vybavení
 Klimatizace
 Lékařská pomoc
 Restaurace
 Parkoviště
 TV místnost
 Služby prádelny
 Půjčovna kol
 Kavárna
 Přístup k internetu
 Přístup k WLAN
 Bar(y)
 Lobby
 Hotelový trezor
Pláž
 Kamenitá pláž
 Písečná pláž
Platba
 MasterCard
 VISA
Typ hotelu
 Apartmánový hotel
Informace o budově
 Počet poschodí - hlavní budova 3
 Zahrada (m²)
 Rok výstavby 1975
 Rok renovace 2005
 Počet pokojů (celkem) 18
 Terasa (m²)
 Počet apartmánů 18
Kategorie
 Kategorie (doporučená) 3
 Kategorie (oficiální) 3
Informace o objektu
 URL www.niudaus.com
 Telefon - hotel 34971658114
 Fax 34971720771
 E-mail INFO@NIUDAUS.COM
 PSČ 07691
 Telefon - rezervace +34 971.720600
Dovolená Mallorca

Fotografie hotelu
Apartments Niu D' Aus

Dovolená Mallorca

Počasí v oblasti hotelu
Apartments Niu D' Aus

Počasí a kdy jet na Mallorcu

Mallorca má středomořské podnebí a díky moři tady během roku teploty nekolísají k tak extrémním hodnotám jako ve vnitrozemí. Proto se dá na ostrov vyrazit na dovolenou kdykoliv během roku. Jen v zimní polovině roku počítejte s tím, že to na koupání v moři nebude. Leda byste se chtěli otužovat.

Nejlepší šanci na perfektní počasí budete mít při návštěvě Mallorky od května do října. To je na ostrově hlavní sezóna a prší jen minimálně. Přes den se teploty většinou drží nad 25 °C a v noci nejméně na 15 °C. V květnu můžete obdivovat probouzející se přírodu plnou květů nejrůznějších rostlin, kdežto v říjnu oceníte dokonale vyhřáté moře. Pokud Vám nevadí déšť, můžete se vydat na Mallorku i mimo sezónu. Od listopadu do dubna můžete počítat s denní teplotou kolem 15 °C a v noci okolo 8 °C.

Leden

Je to nejstudenější měsíc. Přesto je počasí na ostrově mírné a pro Středoevropana působí jako příjemné jaro nebo podzim. Výhodou je, že na Mallorce v zimě nepotkáte skoro žádné turisty. Průměrná denní teplota se v lednu drží kolem 10 °C, minima na 4 °C a maxima na 15 °C.

Slunečno je obvykle asi 5,5 hodiny denně, což je asi polovina celkového času od úsvitu do soumraku. V lednu je na ostrově dost vlhko, protože za měsíc spadne asi 35 mm srážek. Vítr se drží na snesitelných 10 km/h a moře má okolo 14 °C.

Únor

V únoru je na ostrově velmi podobné počasí jako v lednu. Stále je v noci dost chladno a přes den průměrně kolem 10 °C. V noci se teplota drží těsně nad 4 °C. Když budete mít štěstí, můžete se ve dne setkat s maximem blízko 15 °C.

Jasné počasí je v únoru větší půlku dne, což vychází přibližně na 6 hodin. Stále počítejte s vyšší vlhkostí, i když o něco menší než v lednu. Za měsíc naprší přibližně 30 mm srážek a vítr fouká rychlostí asi 10 km/h. Teplota moře nestoupne přes 14 °C.

Březen

Dny se v březnu prodlužují, což s sebou nese i pozvolné oteplování. Přesto je ještě na Mallorce čerstvo a průměrná teplota se drží kolem 12 °C. Ve dne při vyjasnění můžete zažít i krásných 18 °C, ale v noci se připravte na teplotu těsně pod 6 °C.

Přibližně polovinu dne můžete čekat slunečno. Je to asi 6,5 hodin z celkových 12, kdy je slunce nad obzorem. Čeká vás spíš vlhké počasí a za měsíc spadne kolem 30 mm srážek. Vítr se drží na rychlosti poblíž 11 km/h a teplota moře zůstává kolem 14 °C.

Duben

Zlomový měsíc na Mallorce se může pochlubit průměrnou teplotou přes 14 °C. Při vyjasnění a bezvětří můžete zažít i teplotu přes 20 °C. Ale v noci připravte na chlad a vlhko. Teploty stále mohou spadnout pod 8 °C. Přesto je to lepší než předešlé tři měsíce.

Slunce se v dubnu drží nad obzorem asi 13,5 hodiny. Z toho většinou asi 8 hodin září z nebe bez mraků. Vlhkost se drží přes 70 % i proto, že za měsíc spadne asi 35 mm srážek. Vítr je silnější a fouká rychlostí asi 12 km/h a moře se začíná oteplovat. Voda se během dubna dostane na 15 °C.

Květen

První měsíc sezóny na ostrově nabízí průměrnou denní teplotu kolem 18 °C. Většinu dnů si budete užívat teplotu nad 20 °C, a můžete narazit dokonce na den, kdy se rtuť teploměru zastaví u 28 °C. V noci sice teplota klesne ke 12 °C, ale i to už je příjemná hodnota.

Květen je na Mallorce víc než z půlky slunečný. Průměrně přes den ucítíte paprsky slunce na tváři asi 9 hodin z celkových 14,5 hodiny, kdy je světlo. Vlhkost sice ještě bude kolem 70 %, ale v teple to není na škodu. Za měsíc spadne asi 25 mm srážek a vítr fouká rychlostí 11 km/h. Moře se postupně oteplí na 17 °C.

Červen

Léto naplno přebírá vládu od jara. Průměrná denní teplota se dostává na 22 °C a můžete se setkat s mimořádnými 28 °C. V noci už se nebudete muset navlíkat do bundy nebo teplého svetru, protože se teploměr při klesání zastaví na příjemných 16 °C.

Můžete se těšit na dlouhé a převážně slunečné dny. Den trvá necelých 15 hodin a jasno je asi 10 hodin denně. Vlhkost klesá na průměrných 67 % a prakticky neprší. Za měsíc spadne jen 15 mm. Moře už láká nadšence ke koupání, protože se může pochlubit teplotou 21 °C.

Červenec

Horký červenec je na Mallorce nejsušším měsícem roku. Průměrná denní teplota šplhá k 25 °C a odpoledne se na pláži dočkáte i 30 °C. Můžete se bez obav vyrazit koupat i za rozbřesku nebo v noci, protože teplota vzduchu neklesne pod 19 °C.

Slunce kraluje obloze 11 hodin z celkových 14,5 hodin, kdy je světlo. Vlhkost se drží na příjemných 67 % a na déšť budete v červenci čekat dlouho, protože naprší jen asi 7 mm srážek za celý měsíc. Vítr se drží na příjemných 11 km/h a moře vás určitě naláká ke koupání, protože bude vyhřáté na příjemných 24 °C.

Srpen

Nejteplejší měsíc roku na Mallorce láká hodně turistů. A ještě aby ne, když se průměrná denní teplota drží nad 25 °C, bývá dokonce ke 32 °C a v noci často teplota neklesá pod 20 °C. Jestli máte rádi příjemné léto ve dne i po západu slunce, vyrazte na Mallorku v srpnu.

Jasno je nejčastěji 10 hodin z 13,5 hodin, kdy je ve dne světlo. Vlhkost se drží kolem 70 % a za měsíc naprší asi 16 mm. Vítr nepřekvapí a bude vás osvěžovat rychlostí okolo 10 km/h. Moře se v druhé polovině měsíce vyhřeje na luxusních 26 °C.

Září

Většinou bývá ještě příjemně teplo. Průměrně se teplota drží okolo 22,5 °C a při jasném dni plném slunce se můžete dočkat i 28 °C. V noci bude stále příjemných 17 °C. Takže pokud plánujete pozdní dovolenou, je září na Mallorce dobrou volbou.

Slunečno bývá v září asi 60 % dne. Sluneční paprsky si budete užívat asi 7,5 hodin denně. Zato vlhkost se zvýší na 74 %, a to hlavně kvůli dešťům. Po suchém létě v září průměrně naprší asi 50 mm srážek. Vítr v září fouká okolo 10 km/h a moře si drží příjemných 24 °C.

Říjen

Je to nejdeštivější měsíc v roce, který na Mallorce zažijete. Přesto se sem vyplatí jet. Průměrná denní teplota se drží na příjemných 19 °C, a při vyjasnění dokonce stoupá až k letním 24 °C. V noci už ale oceníte svetr nebo bundu, protože vám teploměr ukáže jen 14 °C.

Slunce sice opět většinu dne ovládne oblohu nad mraky, ale jasno bude už jen něco přes půl dne. Vlhkost v říjnu stoupne na 78 %, protože během měsíce naprší asi 70 mm srážek. Vítr v posledním měsíci sezóny fouká rychlostí 10 km/h a moře naposledy pozve ke koupání teplotou 22 °C.

Listopad

Můžete počítat s mírným počasím a průměrnou denní teplotou kolem 14 °C. Je to ideální čas na túry nebo lehčí pěší turistiku. Denní maxima občas vyšplhají až na 19 °C, ale v noci už teploměr padne k 9 °C. Proto je dobré sbalit s sebou teplé oblečení.

Slunečno je v listopadu přibližně polovinu dne, který stále trvá asi 10 hodin. Vlhkost vzduchu se drží kolem 80 % a postupně během měsíce naprší asi 50 mm srážek. Vítr zůstává na 10 km/h. Na koupání už moře není. Teplota vody totiž klesá k 18 °C.

Prosinec

Mírné počasí na Mallorce pokračuje i v prosinci. Průměrná denní teplota se drží kolem 11 °C, ale když budete mít trochu štěstí na slunečno, můžete se dočkat maxima okolo 16 °C. Zato v noci už se neohřejete. Teploměr vás nejčastěji seznámí s teplotou poblíž 6 °C.

Slunce na prosincové obloze vydrží 9,5 hodiny. Průměrně se můžete těšit na polovinu dne, kdy bude jasno. Vlhkost vzduchu vystoupá k 81 % a za prosinec naprší asi 45 mm srážek. Vítr zůstává na obvyklých 10 km/h, ale moře se ochladí na zimních 16 °C, které asi nezlákají ani mnohé otužilce.

Index sezóny
Leden
14 °C
14 °C
78 %
5 hodin
8 dnů
Únor
15 °C
13 °C
76 %
6 hodin
6 dnů
Březen
17 °C
14 °C
75 %
6 hodin
8 dnů
Duben
19 °C
15 °C
72 %
8 hodin
5 dnů
Květen
22 °C
17 °C
72 %
10 hodin
5 dnů
Červen
26 °C
21 °C
68 %
10 hodin
3 dny
Červenec
29 °C
24 °C
68 %
11 hodin
1 den
Srpen
29 °C
25 °C
70 %
11 hodin
3 dny
Září
27 °C
24 °C
74 %
8 hodin
6 dnů
Říjen
23 °C
21 °C
77 %
6 hodin
9 dnů
Listopad
18 °C
18 °C
78 %
6 hodin
8 dnů
Prosinec
15 °C
15 °C
77 %
5 hodin
9 dnů