Zobrazovat ceny v Euro

Skvělý hotel|89%|

Hotel Apartamentos Marola Portosin

Playa de Las Américas Tenerife Španělsko

Dovolená do hotelu na Tenerife od německé CK.
Najděte si skvělý zájezd.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Tenerife

Hodnocení hotelu
Apartamentos Marola Portosin

+
=

Náš názor na hotel Apartamentos Marola Portosin
Podle 1 008 hodnocení je již naprosto přesvědčivá průměrná známka 89% kvality. Tento výsledek je velmi dobrý, služby určitě splnily očekávání rekreantů. Hotel se dá jen doporučit, bude zajisté vyhovovat i náročným klientům.

5,3 / 6
4 recenzí

Podrobné hodnocení hotelu Apartamentos Marola Portosin

Hotel 5,3 / 6
Pokoje 5,5 / 6
Hotelový servis 6 / 6
Okolí hotelu 5,5 / 6
Sport a zábava 5 / 6

Hodnotitelé HolidayCheck.de o hotelu Apartamentos Marola Portosin
Hosté chválí celkový stav hotelu, umístění a okolí hotelu, obsluhu a služby, možnosti sportu a zábavy a kvalitu ubytování. Tento hotel v posledním roce doporučuje 93% dotázaných.

4,5 / 5
hodnocení z Tripadvisoru
1004 recenzí
Přejít na TripAdvisor
Dovolená Tenerife

Obecný popis hotelu
Apartamentos Marola Portosin

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Stravování

Hotel nabízí několik možností stravování. K dispozici jsou snídaně, večeře, polopenze a stravování all inclusive.

Sport/zábava

Hotel má jeden venkovní a jeden dětský bazén. Lehátka a slunečníky zvou k odpočinku na slunné terase. Hosté mohou využít různé volnočasové nabídky, mezi nimiž je například jízda na kole/horském kole, hra boccia, fitness studio, stolní tenis a kulečník. Za poplatek pak i masáže. K zábavním zařízením patří i diskotéka. Copyright GIATA 2004 - 2016. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 120272

Vybavení

Hostům je k dispozici foyer a recepce. Do horních podlaží lze pohodlně vyjet výtahem. K vybavení patří hotelový sejf, směnárna, přístup k internetu, WiFi, restaurace a bar. Projížďky po okolí umožňuje vlastní půjčovna kol.

Vybavení pokoje

Hotel nabízí nekuřácké pokoje. Všechny pokoje mají ventilátor, kuchyň a koupelnu. Většina pokojů má vlastní balkón nebo terasu. V ubytovacích jednotkách se nachází oddělené ložnice nebo dvoulůžková postel. Pro děti jsou k dispozici dětské postýlky. K dispozici je také sejf. V kuchyňském koutě se nalézá lednička, mikrovlnná trouba a varná konvice/kávovar. Ubytovací jednotky mají vařič. V pokojích je telefon, televize a DVD přehrávač. Koupelny mají sprchový kout, vanu a vysoušeč vlasů.

Podrobné katalogové informace
Kategorie
 Kategorie (doporučená) 2
 Kategorie (oficiální) 2
Vybavení
 Noční klub
 Restaurace
 Směnárna
 Přístup k WLAN
 Vstupní hala
 Půjčovna kol
 Bar(y)
 Nonstop recepce
 Přístup k internetu
 Hotelový trezor
 Výtahy
Vybavení pokoje
 Varná konvice
 Dvojlůžko
 Trouba
 Balkón/terasa
 TV
 Lednice
 Mikrovlnná trouba
 Trezor
 Vana
 Fén
 Telefon s přímým vytáčením
 Kuchyňský kout
 Koupelna
 Sprcha
Stravování
 All inclusive
 Servírovaná snídaně
 Polopenze
Pláž
 Písečná pláž
Sport/zábava
 Bocca
 Stolní tenis
 Posilovna
 Biliárd/kulečník
 Počet bazénů
 Masáže
 Jízda na kolech/horských kolech
 Slunečníky
 Terasa na opalování
 Dětský bazén
 Lehátka
 Venkovní bazén(y)
Vzdálenosti
 Pláž 800 m
Dovolená Tenerife

Fotografie hotelu
Apartamentos Marola Portosin

Dovolená Tenerife

Počasí v oblasti hotelu
Apartamentos Marola Portosin

Počasí a kdy jet na Tenerife

  • Hlavní sezóna na Tenerife trvá prakticky po celý rok. Ne nadarmo se mu přezdívá ostrov Věčného jara. Avšak představa, že Tenerife znamená dobré počasí, je trochu zavádějící. Ostrov je hornatý, leží v cestě severovýchodním pasátům a je velmi blízko pobřeží Afriky. Svou rozmanitostí v podstatě představuje miniaturní kontinent, pokud se vydáte do hor, počítejte i s klesající teplotou díky výškové stupňovitosti (v zimě se na nejvyšší hoře Mount Teide můžete setkat i se sněhovou pokrývkou). To jsou faktory, které se podílejí na tvorbě počasí. Déšť Vás na ostrově překvapí málokdy.
  • Nejvíce letovisek je na jižním pobřeží, které je ovlivňováno teplými a suchými systémy ze saharské Afriky. Za léto se považuje období od května do listopadu, kdy průměrná maxima dosahují na vrcholu 28 oC. Na začátku léta je větší množství slunečního svitu, až 11 hodin, v listopadu klesne na 6 hodin. Teplota moře se v září a říjnu vyšplhá na 23 oC. Problémem jsou dlouhá období sucha a stále vanoucí vítr, což je příčinou mnohdy rozsáhlých požárů. Občas Vás může v letním období překvapit vítr calima, který s sebou přináší suchý vzduch i písek ze Sahary. Tento jev trvá několik hodin, ale i několik dní. Po zklidnění bývá povrch potažen červenohnědým prachem.
  • Také zima od prosince do dubna je velmi teplá. Nejnižší teploty neklesnou pod 14oC. Sice není úplné teplo na opalování, ale v krátkém rukávu určitě někdy vyrazíte. Mraky a častější přeháňky zkracují i dobu slunečního svitu na 6 hodin, v dubnu se začíná vyjasňovat už na 8 hodin. Teplota vody je sice pod 20 oC, ale pro odvážnější stále vhodná ke koupání.
  • Severní pobřeží je méně navštěvováno především kvůli chladnějšímu a vlhčímu počasí především v zimních měsících. Proto je vyhledáváno spíše turisty nebo golfisty. Vlhčí podnebí má však zase za následek bujnější vegetaci.
  • Léto je podobné jako na jižním pobřeží, ale o něco kratší. Teploty a délka slunečního svitu dosahují maxima v červenci a srpnu, v tomto období téměř neprší, ale srážky zesilují již v říjnu, vyskytují se okolo 5 dnů. Je dost větrno, nesetkáte se ale se saharským větrem. Listopad se přibližuje teplotám, které panují v zimě na jihu. Ale moře je teplé ke koupání. Zima v této části je poměrně chladná, minima mohou klesnout i pod 10 oC. Toto období přeje především milovníkům pěší turistiky nebo cykloturistiky.
  • Vnitrozemí ostrova je hornaté, musíte počítat s vlivem nadmořské výšky. Je zde nejen chladněji, ale i deštivěji. V zimě je v oblasti hory Mount Teide souvislá sněhová pokrývka. V každém ročním období se tu mohou objevovat poměrně husté mlhy.
Index sezóny
Leden
20 °C
19 °C
68 %
6 hodin
7 dnů
Únor
21 °C
18 °C
67 %
7 hodin
5 dnů
Březen
22 °C
18 °C
64 %
7 hodin
4 dny
Duben
23 °C
18 °C
61 %
8 hodin
2 dny
Květen
24 °C
19 °C
63 %
9 hodin
1 den
Červen
26 °C
20 °C
63 %
10 hodin
žádný
Červenec
28 °C
21 °C
59 %
11 hodin
žádný
Srpen
29 °C
22 °C
62 %
11 hodin
žádný
Září
28 °C
23 °C
66 %
8 hodin
žádný
Říjen
26 °C
23 °C
67 %
7 hodin
4 dny
Listopad
24 °C
21 °C
68 %
6 hodin
5 dnů
Prosinec
21 °C
20 °C
66 %
5 hodin
7 dnů