Tento hotel je velmi příjemný, personál velmi vstřícný, jídlo vynikající. Pro rodiny s dětmi bych doporučila když budou mít k dispozici auto, aby mohli alespoň sjet k oceánu, pěšky to s dětmi ani dost možné není, je to dost daleko. Ale dá se jet i taxíkem, cca 2,5 eura dolů, což se dá. Jen mi trošku vadila diskriminace dětí nemluvících plynně anglicky. V hotelu je totiž provozován baby club, ale dítě Vám do něj nepřijmou (ani za poplatek), jestliže nemluví plynně anglicky. Jelikož mám zkušenosti i s jinými hotelovými dětskými kluby, tak vím, že pokud to nevadí dítěti, že nerozumí, tak není vůbec žádný problém. Naše dcera tyto kluby miluje a když nerozumí, jednoduše dělá to, co ostatní děti. Myslím, že záleží pouze na vstřícnosti provozovatele tohoto klubu. Menší výtku bych měla i k úklidu. Jelikož jsem v tom samém hotelu byla vloni, tak vím, že úklidová služba chodila každý den. Letos to bylo co druhý den, někdy až velmi pozdě, cca v 15h, což se nám nehodilo, protože ještě děti ukládáme spát. A popravdě řečeno to s čistotou moc nepřehánění :-) Také mohu ze zkušeností z loňského roku říct, že hotel má již některé pokoje zrekonstruované (koupelna, sprchový kout, pohovka v obytné místnosti, zastřešená terasa) a jiné mají ještě nemodernizovanou koupelnu s plastikovým závěsem :-( ... tuto nemodernizovanou část jsme zažili letos, a tak jsme byli trošku překvapeni.
Podrobné hodnocení
Chuť a kvalita jídel a nápojů Hotelová restaurace a bar Čistota v restauraci a u stolu
Další možnosti trávení volného času Restaurace a bary v blízkosti Dopravní spojení a možnost výletu Nákupní možnosti v blízkosti
Vstřícnost a ochota personálu Znalost oboru, znalost cizích jazyků
Doporučili byste tento hotel?
Koupelna, toaleta, hygiena
Pojedete s námi i v budoucnu? Jak jste byli spokojeni s námi?
Doporučili byste tuto CK i ostatním? Jak jste byli s touto CK spokojeni?