Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
Zobrazovat ceny v Euro

Hotel Alius

Řím Řím a okolí Itálie

Dovolená do hotelu do Říma a okolí od německé CK.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Řím a okolí

Obecný popis hotelu
Alius

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Pokoje

Prostorné a individuálně zařízené, dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje jsou ideální pro rodiny s dětmi. Každý přichází s vlastní koupelnou, TV a klimatizací.

Stravování

Hosté mají možnost vybrat snídani z rozsáhlé bufetu nabízené.

Platba

MasterCard, JCB a VISA jsou oba přijímány jako způsob platby.

Umístění

Tento komfortní hotel nabízí okouzlující polohu u Via Nazionale 243, ve 3. patře atraktivní budovy města. Mnoho známých a bohatých rodin žili v této oblasti od 17. století, který byl centrem společenského a hospodářského života. Hotel je obklopen Široký výběr nákupní a zábavní zařízení, stejně jako banky, muzea, divadla a kina. Tento hotel nabízí ideální základnu pro ty, kteří chtějí prozkoumat historické Řím, as Colosseum je jen 15-minutové chůze od hotelu a Fontana di Trevi je vzdálená 10 minut pěšky. Stanice metra a autobusová zastávka jsou nalezeny v těsné blízkosti. Nejbližší letiště, Fiumicino, je zhruba 20 km od hotelu.

Vybavení

Krásně se nachází a renovovaný v roce 2000, tento hotel je ideálním místem pro pobyt v Římě. To zahrnuje celkem 9 pokojů, z toho 4 junior suites. Hosté jsou vítáni v příjemném lobby s recepcí otevřena 24 hodin, trezory a výtah. Další vybavení patří veřejný internetový terminál a snídaňová místnost. Kromě toho je k dispozici také prádelna.

Jak se tam dostat

Vezměte metro A, Battistini-Anagnina, a výstup na Repubblica. Odtud, vstup ve směru Via Nazionale 243. Od hlavy stanice Repubblica podél Terme di Diocleziano ulici a pokračovat, pokud jde o Piazza della Repubblica, pak zase dolů Via Nazionale. Leonardo Da Vinci letiště, vlakem ve směru nádraží Termini. Cesta trvá pouhých 40 minut.

Podrobné katalogové informace
Informace o budově
 Počet menších apartmá 4
 Počet dvoulůžkových pokojů 3
 Počet pokojů (celkem) 9
 Počet poschodí - připojené budovy 4
 Počet poschodí - hlavní budova 4
 Připojené budovy
 Rok renovace 2000
 Rok výstavby 1997
 Umístěn na hlavní silnici
Kategorie
 Kategorie (doporučená) 2
 Kategorie (oficiální) 2
Typ hotelu
 Hotel vhodný pro rodiny
 Městský hotel
Platba
 JCB
 MasterCard
 VISA
Vybavení
 Služby prádelny
 Přístup k internetu
 Výtahy
 Vstupní hala
 Hotelový trezor
 Nonstop přihlášení k pobytu
 Nonstop recepce
 Klimatizace
Vybavení pokoje
 Fén
 Sprcha
 Koupelna
 Varná konvice
 Klimatizace (individuálně ovládaná)
 Dvojlůžko
 TV
 Klimatizace (centrálně ovládaná)
Stravování
 Servírovaná snídaně
 Snídaňový bufet
Dovolená Řím a okolí

Fotografie hotelu
Alius

Dovolená Řím a okolí

Počasí v oblasti hotelu
Alius

Počasí a kdy jet do Říma a okolí

  • Řím a nejbližší přímořská letoviska mají příjemné středomořské klima s mírnou zimou a dlouhým, horkým létem. V Římě samotném však nevanou lehké vánky od moře, jež by mírnily vysoké letní teploty. Pokud půjdete po památkách, naplánujte tento výlet na brzké dopoledne či večer. Nebo zvolte raději jiné roční období než léto.
  • V létě šplhají průměrné teploty přes 30 oC, v červenci a srpnu spadne také nejméně srážek. Slunce Vás bude na dovolené provázet 11 hodin denně, vlhkost vzduchu je snesitelná – okolo 60 %. Teplota moře je v okolních přímořských oblastech 23 – 24 oC. Hlavní sezona tam začíná v květnu a trvá do října. V samotném Římě je trochu volněji v červenci a srpnu z důvodu sužujících veder, která zde obvykle v tuto dobu panují.
  • Jaro a podzim jsou období ideální pro návštěvu památek. Teploty se pohybují těsně pod 20 oC a pořád je dostatek slunce. S koupáním se výlety za památkami dají spojit ještě v říjnu, kdy je teplota moře 20 oC.
  • Zima je deštivá, prší především od října do prosince, pak se srážky mírní. Slunce stále svítí po dobu 4 hodin. Teploty vzduchu okolo 13 oC jsou na prohlídku města vyhovující.
Index sezóny
Leden
11 °C
14 °C
77 %
4 hodiny
6 dnů
Únor
13 °C
13 °C
73 %
5 hodin
6 dnů
Březen
15 °C
13 °C
71 %
7 hodin
8 dnů
Duben
19 °C
14 °C
70 %
7 hodin
8 dnů
Květen
23 °C
17 °C
67 %
9 hodin
6 dnů
Červen
28 °C
21 °C
62 %
9 hodin
4 dny
Červenec
30 °C
23 °C
58 %
11 hodin
2 dny
Srpen
30 °C
24 °C
59 %
10 hodin
2 dny
Září
26 °C
23 °C
66 %
8 hodin
5 dnů
Říjen
22 °C
20 °C
72 %
6 hodin
6 dnů
Listopad
16 °C
18 °C
77 %
4 hodiny
8 dnů
Prosinec
13 °C
15 °C
79 %
3 hodiny
8 dnů