Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
-
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Alicante

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy, ubytování či letenky.
Dovolená do Alicante od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Costa Blanca, neboli Bílé pobřeží, leží ve střední části španělského středozemního pobřeží. Costa Blanca je synonymem ideální letní dovolené – čisté moře, dlouhé písečné pláže s veškerým servisem nebo opuštěné skalnaté zátoky, palmové háje v Elche a v Murcii dokonalá atmosféra horkého španělského vnitrozemí. To vše si díky vyjímečnému mikroklimatu můžete užívat od dubna do října. S Costa Blancou se budete loučit neradi.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Costa Blanca je turistický název provincie Alicante, rozkládající se na pobřeží Středozemního moře. Je to výjimečný kraj nejen svými klimatickými podmínkami, ale také svou přírodou a různorodostí krajiny. Hlavním městem je historické přístavní město Alicante. V provincii Alicante se nachází oblíbená pláž El Albir, kde si můžete užívat nejen vodních sportů, ale i bohatého nočního života. Dalším městem v provincii Alicante je Calpe. V tomto historickém městě můžete objevovat například kouzla historických památek, či krásnou přírodu. Toužíte-li po návštěvě většího města, Benidorm pro vás bude ideální volbou. Zavítat také můžete do L'Alfàs del Pi, kde na vás bude čekat katolický kostel z 18. století.

Přejít nahoru