Dovolená Algaida
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Algaida

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Algaida od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Prožijte krásnou dovolenou v letovisku Algaida

Městečko Algaida najdete ve vnitrozemí v západní části Mallorky, která je největším a nejoblíbenějším z Baleárských ostrovů. Oproti pobřežním destinacím tady nemíří každoročně takové davy turistů, takže budete mít klid na odpočinek a relaxaci po náročných měsících.

Dostanete se sem snadno. Stačí doletět nebo doplout do Palmy, která je hlavním městem ostrova i celého souostroví. Letadla sem míří odkudkoliv z Evropy nebo světa. Lodí můžete doplout třeba ze Španělska. Pak doporučujeme vyrazit z Valencie nebo Barcelony. Cesta trvá asi 9–10 hodin.

Čeká vás klid, památky a pohoda

První dominantou městečka Algaida je starobylý větrný mlýn. Určitě si ho zajděte prohlédnout ve dne i při západu slunce. Za vidění určitě stojí taky místní kostel Església d'Algaida nebo dílna místního výrobce okarín – Carme Hermoso Capllonch. K moři to je z městečka asi 30 km západně. Aute skok.

Ubytování si tady určitě vyberete snadno. Z hotelů vám doporučíme například Algaida Suite By Eurotels v nádherných historických prostorech nebo Possessió Binicomprat o pár set metrů dál na východ od městečka, kde budete mít absolutní klid na odpočinek.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru