Dovolená Alcudia - staré město
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Alcudia - staré město

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Do Alcudie - starého města od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Užijte si dovolenou ve starém městě Alcúdia

Alcudia leží na severu Mallorky. Navštivte malebné uličky uprostřed starodávných hradeb, plné restaurací a obchodků s tradičními mallorskými suvenýry, jako jsou výrobky z olivového dřeva, mořská sůl, keramika a výrobky z kůže.  Samotná Mallorka je největším a nejhojněji navštěvovaným z Baleárských ostrovů a Alcúdia staré město patří k oblíbeným místům především pro milovníky památek.

cesta sem je pohodlná. Nejdřív můžete doletět do hlavního města ostrova i souostroví – Palmy a zbytek cesty napříč Mallorkou dojet autem. Druhou možností je plavba lodí ze Španělska. Dá se doplout z Valencie nebo Barcelony – z té dokonce i přímo do Alcudie. Ale plavba zabere přes šest hodin.

Čeká vás čisté moře, krásný východ slunce a dechberoucí příroda

Ve srovnání se západním pobřežím ostrova je severovýchodní člověkem méně opotřebené. Můžete si tu vychutnat krásný východ slunce nad mořem, užít si koupání při úplňku nebo se s foťákem vydat na lov božských snímků ptáků a dalších zvířat do národního parku Parc Natural de s'Albufera de Mallorca.

Bydlet můžete v hotelích nebo hostelech, přičemž většina z nich je za velmi příjemnou cenu a s vysokou kvalitou služeb i vybavení. Za všechny můžeme doporučit třeba Apartamentos Yourhouse Port, kde na vás čekají útulné pokoje s krásnými balkóny a výhledem na okolí.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru