Zobrazovat ceny v Euro

Hotel Albatros Apartments

Callao Salvaje Tenerife Španělsko

Dovolená do hotelu na Tenerife od německé CK.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Tenerife

Hodnocení hotelu
Albatros Apartments

=

Náš názor na hotel Albatros Apartments
Podle 5 hodnocení se dá již věřit průměrné známce 43% kvality. Tento výsledek je dosti špatný, hotel určitě nesplnil očekávání rekreantů. Doporučujeme, si pozorně přečíst detaily hodnocení a zvážit všechny dostupné informace.

2,6 / 6
5 recenzí

Podrobné hodnocení hotelu Albatros Apartments

Hotel 3 / 6
Pokoje 3 / 6
Hotelový servis 4 / 6
Okolí hotelu 3 / 6
Stravování 3 / 6
Sport a zábava 2 / 6
Dovolená Tenerife

Obecný popis hotelu
Albatros Apartments

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Vybavení

Hostům je k dispozici foyer a recepce. K vybavení patří hotelový sejf. Ve společných prostorách je možnost internetového připojení a síť WiFi. Hotel nabízí řadu služeb a zařízení, které zpříjemňují pobyt, například restauraci a bar. Věci denní potřeby si mohou hosté koupit v supermarketu. Jsou zde i obchody. Dále je zde novinový stánek. Hosté mohou využít parkoviště hotelu. K dispozici je autopůjčovna a kadeřnictví. Sportovně založení hosté, kteří chtějí prozkoumat okolní krajinu na kole, jistě ocení vlastní půjčovnu kol.

Stravování

Hosté si mohou vybrat ze široké nabídky různých typů stravování. K dispozici jsou snídaně, obědy, večeře, polopenze a plná penze. Nabídka dále obsahuje bezlepková jídla a vegetariánská jídla.

Sport/zábava

Terasa zve k odpočinku a lenošení. Pestrý program zajišťuje velká nabídka volnočasových aktivit, do níž patří například jízda na kole/horském kole, tenis, fitness studio, stolní tenis a masáže. Copyright GIATA 2004 - 2016. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 120272

Vybavení pokoje

Všechny pokoje mají obývací část a koupelnu. Většina ubytovacích jednotek má balkón. K příjemné atmosféře přispívá u většiny pokojů i výhled na moře. V pokojích se nachází oddělené ložnice. Pro děti jsou k dispozici dětské postýlky. K dispozici je také sejf. Kuchyňský kout je vybaven varnou konvicí/kávovarem. Ubytovací jednotky mají vařič. Součástí základní výbavy ubytovacích jednotek je také připojení k internetu a televize. V ubytovacích jednotkách se nalézá koupelna se sprchovým koutem.

Podrobné katalogové informace
Kategorie
 Kategorie (doporučená)
 Kategorie (oficiální)
Vybavení
 Kadeřnictví
 Obchody
 Novinový stánek
 Parkoviště
 Přístup k WLAN
 Přístup k internetu
 Konferenční místnost
 Restaurace
Vybavení pokoje
 Varná konvice
 Trouba
 TV
 Balkón/terasa
 Trezor
 Kuchyňský kout
 Přístup k internetu
 Vana
 Sprcha
 Koupelna
Stravování
 Snídaňový bufet
 Kontinentální snídaně
 Servírovaná snídaně
Sport/zábava
 Počet bazénů
 Tenis
 Stolní tenis
 Masáže
Pláž
 Přímo u pláže
Dovolená Tenerife

Fotografie hotelu
Albatros Apartments

Dovolená Tenerife

Počasí v oblasti hotelu
Albatros Apartments

Počasí a kdy jet na Tenerife

  • Hlavní sezóna na Tenerife trvá prakticky po celý rok. Ne nadarmo se mu přezdívá ostrov Věčného jara. Avšak představa, že Tenerife znamená dobré počasí, je trochu zavádějící. Ostrov je hornatý, leží v cestě severovýchodním pasátům a je velmi blízko pobřeží Afriky. Svou rozmanitostí v podstatě představuje miniaturní kontinent, pokud se vydáte do hor, počítejte i s klesající teplotou díky výškové stupňovitosti (v zimě se na nejvyšší hoře Mount Teide můžete setkat i se sněhovou pokrývkou). To jsou faktory, které se podílejí na tvorbě počasí. Déšť Vás na ostrově překvapí málokdy.
  • Nejvíce letovisek je na jižním pobřeží, které je ovlivňováno teplými a suchými systémy ze saharské Afriky. Za léto se považuje období od května do listopadu, kdy průměrná maxima dosahují na vrcholu 28 oC. Na začátku léta je větší množství slunečního svitu, až 11 hodin, v listopadu klesne na 6 hodin. Teplota moře se v září a říjnu vyšplhá na 23 oC. Problémem jsou dlouhá období sucha a stále vanoucí vítr, což je příčinou mnohdy rozsáhlých požárů. Občas Vás může v letním období překvapit vítr calima, který s sebou přináší suchý vzduch i písek ze Sahary. Tento jev trvá několik hodin, ale i několik dní. Po zklidnění bývá povrch potažen červenohnědým prachem.
  • Také zima od prosince do dubna je velmi teplá. Nejnižší teploty neklesnou pod 14oC. Sice není úplné teplo na opalování, ale v krátkém rukávu určitě někdy vyrazíte. Mraky a častější přeháňky zkracují i dobu slunečního svitu na 6 hodin, v dubnu se začíná vyjasňovat už na 8 hodin. Teplota vody je sice pod 20 oC, ale pro odvážnější stále vhodná ke koupání.
  • Severní pobřeží je méně navštěvováno především kvůli chladnějšímu a vlhčímu počasí především v zimních měsících. Proto je vyhledáváno spíše turisty nebo golfisty. Vlhčí podnebí má však zase za následek bujnější vegetaci.
  • Léto je podobné jako na jižním pobřeží, ale o něco kratší. Teploty a délka slunečního svitu dosahují maxima v červenci a srpnu, v tomto období téměř neprší, ale srážky zesilují již v říjnu, vyskytují se okolo 5 dnů. Je dost větrno, nesetkáte se ale se saharským větrem. Listopad se přibližuje teplotám, které panují v zimě na jihu. Ale moře je teplé ke koupání. Zima v této části je poměrně chladná, minima mohou klesnout i pod 10 oC. Toto období přeje především milovníkům pěší turistiky nebo cykloturistiky.
  • Vnitrozemí ostrova je hornaté, musíte počítat s vlivem nadmořské výšky. Je zde nejen chladněji, ale i deštivěji. V zimě je v oblasti hory Mount Teide souvislá sněhová pokrývka. V každém ročním období se tu mohou objevovat poměrně husté mlhy.
Index sezóny
Leden
20 °C
19 °C
68 %
6 hodin
7 dnů
Únor
21 °C
18 °C
67 %
7 hodin
5 dnů
Březen
22 °C
18 °C
64 %
7 hodin
4 dny
Duben
23 °C
18 °C
61 %
8 hodin
2 dny
Květen
24 °C
19 °C
63 %
9 hodin
1 den
Červen
26 °C
20 °C
63 %
10 hodin
žádný
Červenec
28 °C
21 °C
59 %
11 hodin
žádný
Srpen
29 °C
22 °C
62 %
11 hodin
žádný
Září
28 °C
23 °C
66 %
8 hodin
žádný
Říjen
26 °C
23 °C
67 %
7 hodin
4 dny
Listopad
24 °C
21 °C
68 %
6 hodin
5 dnů
Prosinec
21 °C
20 °C
66 %
5 hodin
7 dnů