Dovolená Alaró
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Alaró

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Alaró od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Vyrazte na dovolenou do letoviska Alaró

Městečko leží ve vnitrozemí hned pod pásem kopců, který se táhne podél celého severozápadního pobřeží Mallorky – největšího a nejznámějšího z Baleárských ostrovů. Pokud máte rádi aktivní dovolenou s výlety po okolí, je Alaró skvělým výchozím bodem. Leží asi 30 km severovýchodně od Palmy.

Právě do hlavního města ostrova i souostroví povede vaše cesta nejdřív. Buď sem přiletíte, nebo sem můžete doplout lodí. Druhá varianta ale zabere o dost víc času. Dá se sem sice doplout z pevninského Španělska, ale cesta trvá asi 9 nebo 10 hodin. Lodi vyplouvají z Barcelony nebo Valencie.

Prohlédněte si místní umění a vyrazte do okolí

V Alaró nesmíte minout místní dvě galerie. Addaya Centre d'Art Contemporani i Natalia Bento Art Contemporani vás vezmou do světa umělců a nabídnou vám krásný kulturní zážitek. Na výlet pak můžete zajít třeba k vodopádům Salt d'es Freu, které leží jen několik kilometrů severozápadně.

Ubytování si tady užijete v maximálním komfortu. Z hotelů v nejbližším okolí doporučujeme Hostal Can Tiu, který nabízí útulné pokoje v půvabném domě, S´Olivaret – s luxusním interiérem a výhledem na horský masiv na severu – nebo Rural Can Beia s parádní venkovskou atmosférou a saunou.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru