Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
-
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Thajsko - západ - Hua Hin - Cha Am

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená do Thajska - západu - do Hua Hin a Cha Am od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Vítejte v pohádkové zemi, kde se ve velkolepém kaleidoskopu mísí fascinující starodávná kultura se silou asijského ekonomického tygra. Thajsko, země tisíců Buddhů je opravdovým rájem pro každého turistu. Nespočet chrámů, výborná thajská kuchyně, překrásné pláže, úchvatná příroda, unikátní památky, vyhlášené masáže a mnoho dalšího, to vše vám nabízí právě Thajsko. Navštivte Thajsko a nechte se hýčkat ještě letos!

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Míříte-li na západ Thajska, doporučujeme vám navštívit nejstarší Thajské plážové letovisko Hua Hin. Toto město je menším, ale velmi rozvinutým plážovým letoviskem s kompletními službami pro turisty. Najdete zde vodní park, pouliční trhy, několik chrámů a dokonce i muzeum. Pokud by se Vám toto letovisko zdálo rušné, můžete se ubytovat na téměř liduprázných plážích v jeho severním satelitu Cha-Am. Zde na vás čeká například národní park Kaeng Krachan či chrámy Wat Nerachararam a Wat Na Yang. V Pranburi je velmi navštěvovaná pláž Sai Noi Beach, která láká své návštěvníky k nespočtu možných vodních radovánek. Prachuap Khiri Khan je provincie známá díky přírodní kráse zdejších pláží a hor. 

Přejít nahoru