Zobrazovat ceny v Euro

Hotel Palazzo Alabardieri

Neapol pobřeží Amalfi - Neapolský záliv Itálie

K moři 100 m

Dovolená do hotelu na pobřeží Amalfi - do Neapolského zálivu od německé CK.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená pobřeží Amalfi - Neapolský záliv

Obecný popis hotelu
Palazzo Alabardieri

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Umístění

Hotel se nachází v centru města, v nejexkluzivnější pěší zóně v Neapoli. Pobřežní promenáda je nedaleko, a historické centrum je jen pár minut chůze od hotelu. To se nachází v srdci města je nejprestižnější nákupní oblasti, poblíž Piazza dei Martiri, Via Dei Mille, Via Calabritto a Via Morelli. K dispozici jsou módní restaurace, divadla a kina v blízkosti hotelu. Je to asi 2 km od hlavního vlakového nádraží, a Capodichino letiště je asi 11 km daleko.

Vybavení

Toto půvabné město hotel byl založen nedávno a skládá se ze 33 pokojů na 3 podlažích. Tento hotel se nachází v historické budově z 19. století, bývalého kláštera v klášteře Santa Caterina Chiaia. To se odráží v hotelových interiérů, jako je lobby s jeho štuky a mramorovou prvky, teplé a příjemné americký bar a střízlivost a elegance nábytku, zejména v pokojích. Atmosféra tohoto hotelu je skutečně unikátní a exkluzivní. Personál je přátelský a profesionální a poskytují dokonalý servis v nejlepší z tradice neapolské. Zařízení, které nabízí hostům v této klimatizovaný zařízení patří lobby prostor s 24-hodinová recepce, hotelový trezor, výtah, kavárna, bar, restaurace a konferenční prostory. Hosté mohou také využít přístup k internetu, místnost a prádelna služeb a garážovým stáním.

Pokoje

Všechny pokoje jsou elegantně zařízené a nabízejí veškeré pohodlí a volitelné doplňky očekávané hotelu této kategorie. Jsou velmi tiché a mají vřelou a přátelskou atmosféru. Sada na 3 podlažích Mají jednotlivé barevné schéma a vlastní koupelnu s elegantní mramorovou vanou. Vybavení v nabídce v pokojích patří vysoušeč vlasů, telefon s přímou volbou, satelitní / kabelová TV, rádio, přístup k internetu a minibarem. Manželská postel a bezpečné jsou k dispozici ve všech ubytovacích jako standard.

Stravování

Hosté si mohou vybrat své snídaně formou bufetu.

Platba

American Express, Diners Club, MasterCard a VISA jsou přijímány v tomto hotelu.

Jak se tam dostat

Neapol od letiště: hosté by měli mít Alibus Aeroporto-Stazione Centrale-Porto a vystupte na hlavním nádraží (Piazza Garibaldi), pak metrem a vystupte na Piazza Amedeo. Hotel se nachází asi 600 m od hotelu. Vlakem z hlavního nádraží: Jeďte metrem a vystupte na Piazza Amedeo. Hotel se nachází asi 600 m od hotelu. Od Mergellina stanice: autobusem C24 a vystupte na zastávce Piazza Vittoria. Hotel se nachází cca 100 m od hotelu. Autem z dálnice: mít Tangenziale okruhu a výstup pro Fuorigrotta, pak pokračovat ve směru na Piazza Tecchio, pak Via Giulio Cesare. Po absolvování Galerie Posillipo, od Piazza Sannazzaro, pokračovat podél Via Caracciolo (pobřežní promenáda / Lungomare), projít Piazza Vittoria, Riviera di Chiaia, Piazza S. Pasquale, Via Carducci, Via Imbriani, Via Belle Donne a Chiaia, a konečně dorazí Via Alabardieri. Hotel se nachází na rohu Alabardieri Via.

Podrobné katalogové informace
Informace o objektu
 URL www.palazzoalabardieri.it
 Telefon - hotel 39081415278
 PSČ 80121
 Telefon - rezervace 39081415278
 Fax 3908119722010
 E-mail info@palazzoalabardieri.it
Typ hotelu
 Městský hotel
 Hotel de Charme
Platba
 American Express
 VISA
 MasterCard
 Diners Club
Vybavení
 Konferenční místnost
 Přístup k internetu
 Pokojová služba
 Služby prádelny
 Výtahy
 Kavárna
 Bar(y)
 Restaurace
 Parkoviště
 Garáž
 Lobby
 Nonstop recepce
 Nonstop přihlášení k pobytu
 Hotelový trezor
 Klimatizace
Vybavení pokoje
 Klimatizace (centrálně ovládaná)
 Vana
 Fén
 Telefon s přímým vytáčením
 Satelit/kabelová TV
 Koupelna
 Sprcha
 TV
 Dvojlůžko
 Klimatizace (individuálně ovládaná)
 Bezbariérový přístup
 Rádio
 Přístup k internetu
 Minibar
 Trezor
Stravování
 Servírovaná snídaně
 Snídaňový bufet
Vzdálenosti
 Vlakové nádraží 2000 m
 Stanice metra/nadzemní dráhy 700 m
 Restaurace 50 m
 Bary/hospůdky 50 m
 Noční klub 100 m
 Autobusová stanice 100 m
 Centrum města 1500 m
 Moře 100 m
 Nákupy 50 m
Kategorie
 Kategorie (oficiální) 4
Informace o budově
 Počet menších apartmá 4
 Rok renovace 2004
 Počet poschodí - hlavní budova 3
 Počet pokojů (celkem) 33
 Počet dvoulůžkových pokojů 29
 Rok výstavby 2004
Dovolená pobřeží Amalfi - Neapolský záliv

Fotografie hotelu
Palazzo Alabardieri

Dovolená pobřeží Amalfi - Neapolský záliv

Počasí v oblasti hotelu
Palazzo Alabardieri

Počasí a kdy jet na pobřeží Amalfi - do Neapolského zálivu

  • Okolí Neapole má typické středomořské klima. Dlouhá, horká a suchá léta jsou následována mírnými vlhkými zimami.
  • Léto od června do září je charakteristické žhnoucím sluncem, kdy teploty na uzdě udržuje nízká vlhkost a téměř konstantní mořský vánek. Na vrcholu léta,v červenci a srpnu vystoupají průměrné maximální teploty na 30oC, což může být v poledních hodinách nepříjemné. Někteří proto volí raději červen nebo září, kdy jsou teploty snesitelnější. V září dochází k mírnému nárůstu srážek v podobě odpoledních bouřek, ale obecně je léto velmi suché. Moře dosahuje teplot 24 – 25oC.
  • Také podzim bývá příjemný, především říjen. Od listopadu se podmínky prudce mění, sluneční svit poklesne ze šesti hodin na čtyři denně, je tedy často zataženo a proměnlivo. Listopad je nejdeštivějším měsícem v roce.
  • Zima není vhodná ke koupání a slunění, je poměrně chladná. Průměrná maxima denních teplot se pohybují mezi 12 – 14oC, minima klesnou i ke 4oC, byly zaznamenány i mrazy. Ubývá sice srážek, ale sluníčko si užijete jen 3 hodiny denně. Někdy se objevují mlhy, které přicházejí od moře.
  • Jaro je ideální k návštěvě památek nebo přírodních krás. Již od března začínají teploty stoupat nad 15oC a v květnu dosahují 23oC. Počasí se s blížícím létem stabilizuje a teplota moře se již květnu vyšplhá těsně nad 20oC.
  • Dá se říci, že neexistuje vysloveně špatné období pro návštěvu Neapole. Zatímco pro lenošení je ideální léto, také pohled na Vesuv je působivý za jasného počasí, architektonické a kulturní památky jsou působivé vždy, umění je neustále ohromující a pizza vždy vynikající.
Index sezóny
Leden
12 °C
14 °C
75 %
4 hodiny
11 dnů
Únor
13 °C
13 °C
73 %
4 hodiny
10 dnů
Březen
15 °C
14 °C
71 %
5 hodin
9 dnů
Duben
18 °C
15 °C
70 %
6 hodin
8 dnů
Květen
22 °C
18 °C
70 %
8 hodin
7 dnů
Červen
26 °C
21 °C
71 %
9 hodin
4 dny
Červenec
29 °C
24 °C
70 %
10 hodin
2 dny
Srpen
29 °C
25 °C
69 %
10 hodin
3 dny
Září
26 °C
23 °C
73 %
8 hodin
6 dnů
Říjen
22 °C
21 °C
74 %
6 hodin
9 dnů
Listopad
17 °C
18 °C
76 %
4 hodiny
12 dnů
Prosinec
14 °C
16 °C
75 %
3 hodiny
12 dnů