Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
Zobrazovat ceny v Euro

Hotel Mantra Pura Resort

Pattaya Thajsko - jihovýchod Thajsko

Dovolená do hotelu na jihovýchod Thajska od německé CK.
Najděte si skvělý zájezd či ubytování.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Thajsko - jihovýchod

Obecný popis hotelu
Mantra Pura Resort

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Misc.

Check-in je na třináct hodin a check-out je v 12 hodin.

Umístění

Středisko se nachází na území města, jen několik minut od atrakcí a pláží.

Vybavení

To je jeden z nejlepších středisek s opravdu world-class standardu luxusu a wellness v Pattaya, Thajsko, nabízí hostům vřelé a osobní služby. Resort je postaven na pozemku prime ve městě, jen několik minut od atrakcí a pláží. Všechny pokoje a balkony jsou umístěny ve 3 nízkopodlažních budovách s výhledem na tropické, laguna-styl bazén. Resort nepochybně nabízí svým hostům domov daleko od domova. Další vybavení k dispozici pro hosty v tomto zařízení patří lobby prostor a zařízení směnárna, stejně jako bar a restaurace. Přístup k internetu je k dispozici ve veřejných prostorách za poplatek, a místnost a prádelna jsou služby poskytovány.

Pokoje

Všechny pokoje a apartmány jsou vybaveny výhradně s designérem-z italského nábytku. Kromě toho resortu pokoje a apartmány jsou vybaveny hard-dřevěné podlahy a mramorové koupelny, 29-palcové ploché obrazovky-TV, italsko-made spíž s lednicí a čaj a kávovarem. Všechny pokoje a apartmány mají výhled na resortu bujný tropické laguny bazén.

Sport / Zábava

K dispozici je tropický bazén ve stylu laguny s vodopádem, hydro-masážní lůžka, bar u bazénu a hlubokým bazénem. "California stylu plovoucí židle", na které si hosté mohou nechat na denní permanentku do popíjet venku na jednom z rezortu tropických koktejlů, jsou také k dispozici. Masáží jsou také k dispozici, a hosté, kteří chtějí udržovat v kondici můžete nyní aerobiku nebo cvičení v posilovně.

Platba

Hotel přijímá American Express, JCB, MasterCard a VISA platby.

Jak se tam dostat

Chcete-li dostat do letoviska, se Bangna-Trad dálnice nebo dálnice Chonburi k Chonburi / Trad a podle značek na Pattaya. Při zadávání Pattaya na Sukhumvit Highway, odbočit vpravo do Severní Pattaya, předat první křižovatka a resort je hned za rohem.

Podrobné katalogové informace
Informace o objektu
 Fax 663-837-0999
 Telefon - hotel 663-841-6555
Platba
 American Express
 JCB
 MasterCard
 VISA
Vybavení
 Restaurace
 Bar(y)
 Kavárna
 Vstupní hala
 Pokojová služba
 Přístup k WLAN
 Přístup k internetu
 Konferenční místnost
 Parkoviště
 Služby prádelny
 Směnárna
Vybavení pokoje
 TV
 Balkón/terasa
 Trezor
 Klimatizace (centrálně ovládaná)
 Varná konvice
 Dvojlůžko
 Sprcha
 Koupelna
 Vana
 Lednice
 Minibar
 Přístup k internetu
 Fén
Stravování
 Servírovaná snídaně
Sport/zábava
 Počet bazénů
 Posilovna
 Aerobik
 Vnitřní bazén
 Vířivka
 Lehátka
 Bar u bazénu
 Venkovní bazén(y)
 Masáže
 Parní lázně
 Terasa na opalování
 Sauna
Kategorie
 Kategorie (doporučená) 4
 Kategorie (oficiální) 4
Informace o budově
 Počet apartmá 39
 Počet dvoulůžkových pokojů 35
 Počet pokojů (celkem) 74
Dovolená Thajsko - jihovýchod

Fotografie hotelu
Mantra Pura Resort

Dovolená Thajsko - jihovýchod

Počasí v oblasti hotelu
Mantra Pura Resort

Počasí a kdy jet na jihovýchod Thajska

  • Jihozápadní oblast Thajského zálivu představovaná letoviskem Hua Hin byla vybrána jako královské letovisko díky svému vynikajícímu podnebí. Thajci by jej označily za chladné a relativně suché a horké. Pro Evropany to znamená, že je deštivé, horké a možná ještě žhavější než horké. Přesto úhrn srážek patří k nejnižším v zemi.
  • Za chladnou a suchou sezónu se považuje období od listopadu do února. V tuto dobu průměrné teploty klesají k 26oC, noci bývají chladnější a díky menším srážkám klesá i vlhkost vzduchu. V odpoledních hodinách se často zvedá vítr a jsou poměrně vysoké vlny. Toto období se považuje za hlavní sezónu.
  • Jako období horka je označována sezóna od března do června. Teploty v průměru dosahují ke 30oC, přes den vystupují k 35oC, i noci jsou teplé a po setmění stoupá i vlhkost. Ke konci sezóny začínají k večeru první přeháňky, ale většinou netrvají déle než hodinu.
  • Deštivá sezóna trvá od července do října, nicméně Huan Hin neprochází monzunovou sprchou jako severní a jižní Thajsko. Teploty se drží okolo 28oC, večerní vlhkost je relativně nižší než v horkém období. Ráno bývá zataženo, ale během dne se vyjasní. Moře bývá klidné. V období dešťů klesají ceny ubytování i služeb a je tady i méně návštěvníků.
  • Na opačné straně Thajského zálivu ( Pattaya ) je podnebí však zásadně ovlivněno monzunovými větry, které přinášejí sezónní změny.
  • Nejpopulárnějším obdobím pro návštěvu je prosinec až březen, kdy severovýchodní monzun přináší krásné modré nebe a převážně slunečné počasí s průměrnou teplotou 25 – 32oC. I vlhkost vzduchu klesne po 80% a slunce vás bude těšit 9 až 10 hodin denně. Rezervace těchto termínů je mnohdy nutná i rok dopředu.
  • V dubnu a květnu nastává období obrovských veder, kdy průměrná teplota může vystoupat až ke 36oC a je umocňována vysokou vlhkostí vzduchu. Podobně horké období je mezi zářím a říjnem, ale úlevu přinášejí častější srážky.
  • V průběhu května vrcholí jihozápadní monzun, který přináší domácími obyvateli dlouho očekávané deště. Prší v průměru 25 dní v měsíci, ale jedná se o prudké tzv. hodinové lijáky, které jsou prokládány slunečnou oblohou. Toto období dešťů trvá přibližně do přelomu října a listopadu.
Index sezóny
Leden
32 °C
26 °C
72 %
8 hodin
1 den
Únor
33 °C
27 °C
72 %
9 hodin
žádný
Březen
34 °C
27 °C
72 %
8 hodin
žádný
Duben
35 °C
28 °C
71 %
7 hodin
2 dny
Květen
34 °C
28 °C
74 %
6 hodin
5 dnů
Červen
33 °C
28 °C
82 %
4 hodiny
17 dnů
Červenec
32 °C
28 °C
83 %
4 hodiny
16 dnů
Srpen
32 °C
28 °C
82 %
5 hodin
11 dnů
Září
32 °C
28 °C
81 %
6 hodin
10 dnů
Říjen
31 °C
27 °C
80 %
6 hodin
9 dnů
Listopad
31 °C
27 °C
76 %
6 hodin
4 dny
Prosinec
31 °C
27 °C
72 %
7 hodin
2 dny