Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
Zobrazovat ceny v Euro
Dobrý hotel|70%|

Hotel Lemon Grove

Kávos Korfu Řecko
K pláži 50 m

Dovolená do hotelu na Korfu od německé CK.
Najděte si skvělý zájezd.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Korfu

Hodnocení hotelu
Lemon Grove

=
Náš názor na hotel Lemon Grove
Podle 144 hodnocení je již naprosto přesvědčivá průměrná známka 70% kvality. Tento výsledek je celkem uspokojivý, služby určitě splnily očekávání rekreantů. Hotel se dá doporučit, měl by vyhovovat i středně náročným klientům.
3,5 / 5
hodnocení z Tripadvisoru
144 recenzí
Přejít na TripAdvisor
Dovolená Korfu
Obecný popis hotelu
Lemon Grove

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Umístění
Hotel se nachází na pláži v centru města Kavos. Od centra letoviska, obchody, restaurace, bary, hospody a noční kluby jsou jen pár kroků a pláž je jen 1 minuta pryč. Jen 50 m od hotelu, hosté najdou autobusová zastávka s denní služby do města Korfu.
Vybavení
Tento hotel je skvělým místem pro vychutnat tuto živou, aktivní resort a je velmi vhodný pro mladé páry a skupiny přátel. Hotel nabízí vstupní halu a bar.
Pokoje
Všechny pokoje jsou vybaveny oddělenými lůžky, kuchyňský kout s 2 varnými plotýnkami, lednicí, rychlovarnou konvicí, toustovačem a mini troubou, stejně jako sprchou a balkonem nebo terasou. Všechny ubytovací jednotky jsou čisté a světlé.
Sport / Zábava
Hosté se mohou osvěžit v koupališti s jeho snack bar u bazénu, lehátka a slunečníky.
Podrobné katalogové informace
Informace o objektu
 PSČ 49080
 Telefon - hotel 2662061233
 Fax 2662061396
Kategorie
 Kategorie (oficiální) 2
 Kategorie (doporučená) 2
Vybavení
 Bar(y)
 Lobby
Vybavení pokoje
 Sprcha
 Kuchyňský kout
 Lednice
 Koupelna
 Balkón/terasa
 Trouba
 Varná konvice
Stravování
 Servírovaná snídaně
Sport/zábava
 Venkovní bazén(y)
 Lehátka
 Bar u bazénu
 Slunečníky
 Počet bazénů
 Terasa na opalování
Vzdálenosti
 Pláž 50 m
Dovolená Korfu

Fotografie hotelu
Lemon Grove

Dovolená Korfu

Počasí v oblasti hotelu
Lemon Grove

Počasí a kdy jet na Korfu
  • Korfu je nejsevernější z řeckých ostrovů a nejoblíbenější z ostrovů v Jónském moři. Má trochu odlišné klima od nejnavštěvova­nějších ostrovů Středomoří. Je deštivější, ale zato krásně zelené. Hlavní sezona je v květnu a červnu, poté následuje v září a říjnu.
  • V posledních letech je počasí na Korfu poněkud nepředvídatelné. Na přelomu let 2003/2004 došlo kvůli silným dešťům k velkým sesuvům půdy, které zasáhly i pláže. I obvykle mírná léta byla v průběhu posledních let poznamenána vlnami veder. Je třeba počítat s tím, že počasí mimo hlavní sezonu je nevyzpytatelné.
  • Řecká léta jsou typická neúnavným sluncem po dobu až 12 hodin denně, minimálními srážkami a oproti okolním ostrovům mírnějšími teplotami (těsně nad 30 oC, zřídka vystoupí ke 38 oC). Nejpříjemnější je červen. V červenci a srpnu vane každoročně až 45 dní vítr meltemi, suchý severní vítr, který ale na Korfu nabírá na síle. Může dosahovat až síly bouře a například plavba na lodi je při něm nemožná.
  • Vlhkost vzduchu je v létě nízká, moře se otepluje na 24 oC.
  • Jaro, zvláště květen, je turisticky nejpříznivějším obdobím. Teplota vzduchu šplhá nad 23 oC, srážky klesají, moře se pomalu ohřívá na 19 oC, slunce svítí až 10 hodin denně. Čerstvá zeleň a květiny nejsou spáleny horkým létem ani pošlapány davy turistů.
  • Podzim je velmi podobný, moře je teplejší (21 – 22 oC). V říjnu budete potřebovat častěji deštník, ale slunce stále svítí dostatečně a místní taverny jsou otevřené. Jen jarní barvy jsou již unavené.
  • Zima je poměrně mírná, ale deštivá. Teploty málokdy klesnou pod 10 oC, roste vlhkost vzduchu, slunce vykoukne tak na dvě hodiny. V horách může ležet sníh. Korfu se stává, podobně jako ostatní řecké ostrovy, „místem duchů“. Menší návštěvnost je způsobena i tím, že jsou v zimě omezeny trajekty z Athén.
  • Z důvodu větší vlhkosti se především na podzim i časně zjara vyskytují na ostrově často bouřky. Většinou jsou tzv. “divadelní“, tedy takové, které rychle přejdou a obloha se po nich vyjasní.
Index sezóny
Leden
14 °C
14 °C
81 %
4 hodiny
15 dnů
Únor
15 °C
14 °C
74 %
5 hodin
14 dnů
Březen
16 °C
14 °C
74 %
6 hodin
12 dnů
Duben
19 °C
16 °C
71 %
8 hodin
10 dnů
Květen
23 °C
18 °C
65 %
9 hodin
6 dnů
Červen
28 °C
21 °C
52 %
11 hodin
3 dny
Červenec
31 °C
23 °C
47 %
12 hodin
1 den
Srpen
32 °C
24 °C
45 %
11 hodin
2 dny
Září
28 °C
23 °C
58 %
9 hodin
6 dnů
Říjen
23 °C
21 °C
73 %
7 hodin
11 dnů
Listopad
19 °C
18 °C
82 %
4 hodiny
15 dnů
Prosinec
16 °C
16 °C
82 %
3 hodiny
17 dnů