Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
-
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená La Palma

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy, ubytování či letenky.
Dovolená na La Palmu od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

La Palma, jeden ze sedmi hlavních Kanárských ostrovů, nazýváný také „La Isla Bonita“ – „Krásný ostrov“, patří k těm méně známým a méně navštěvovaným. O to víc tu lze prakticky po celý rok vidět, a hlavně v klidu. Zelená a černá, to jsou barvy La Palmy. Zelené jsou jehličnaté lesy, nezralé banány i listy palem, černá je zem, skály, sopečná pole i pláže. Příroda je hlavní devizou La Palmy.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

La Palma, přesně Isla de La Palma (historicky: San Miguel de La Palma), je vulkanický ostrov v podobě kaldery v Atlanském oceánu, 200 km západně od pobřeží Maroka. Je to jeden ze sedmi hlavních Kanárských ostrovů. V jeho nejširším místě měří pouze 30 km a jeho délka činí 50 km. S plochou 706 km² pátým největším ostrovem souostroví. Celkový počet obyvatel je asi 85 000, z nichž asi 18 000 žije v hlavním městě Santa Cruz de la Palma a asi 20 000 v Los Llanos de Aridane.
La Palma je přezdívaný také jako „Isla Bonita“, („krásný ostrov“) a „Isla San Pedro“ (po jeho patronu Sv. Petrovi ). V oblasti Breña Baja se nachází Playa de Los Cancajos, která se vyznačuje teplým černým pískem a malým výskytem vln. Umožňuje potápění v jeskyních a šnorchlování. Na ostrově také můžete objevovat krásy turistického místa Puerto Naos a to nejen na souši, ale také pod vodou při potápění. Ti nejodvážnější se krásami mohou kochat dokonce i ze vzduchu - na padáku. Na výlet se můžete vydat například do města Los Canarios, které se nachází ve stejnojmenné oblasti. Poblíž najdete dva majáky, z nichž jeden obsahuje muzeum.

Přejít nahoru