Zobrazovat ceny v Euro

Dobrý hotel|76%|

Icelandair Hotel Herad

Egilsstadir Island Skandinávie a Island

Dovolená do hotelu na Island od německé CK.
Najděte si skvělý zájezd či ubytování.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Island

Hodnocení hotelu
Icelandair Hotel Herad

=

Náš názor na Icelandair Hotel Herad
Podle 36 hodnocení je již naprosto přesvědčivá průměrná známka 76% kvality. Tento výsledek je celkem uspokojivý, služby určitě splnily očekávání rekreantů. Hotel se dá doporučit, měl by vyhovovat i středně náročným klientům.

4,6 / 6
36 recenzí

Podrobné hodnocení Icelandair Hotel Herad

Hotel 5 / 6
Pokoje 5 / 6
Hotelový servis 4,3 / 6
Okolí hotelu 5,3 / 6
Stravování 5,6 / 6
Sport a zábava 4 / 6

Hodnotitelé HolidayCheck.de o Icelandair Hotel Herad
Hosté chválí celkový stav hotelu, umístění a okolí hotelu, úroveň a kvalitu stravování a kvalitu ubytování. Nebyli však moc spokojeni s obsluhou a službami a s možnostmi sportu a zábavy. Tento hotel v posledním roce doporučuje 100% dotázaných.

Dovolená Island

Obecný popis hotelu
Icelandair Hotel Herad

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Platba

Hotel přijímá platby s následující kreditní karty: MasterCard, VISA.

Sport / Zábava

K dispozici je vyhřívaný venkovní bazén s dětským bazénem v hotelu důvodů.

Stravování

V restauraci je chutné menu zahrnuje předkrmy, pokrmy z čerstvých ryb, islandské jehněčí, East-islandské Reindeer steak, Chloubou domu, a lahodné dezerty.

Pokoje

Standardní pokoje (25 m²) mají twin nebo double, postele s TV se satelitním příjmem, telefonem, sprchovým koutem a fénem. Všechny pokoje mají parketové podlahy a navíc matrace pro 3. osobu je k dispozici pro děti mladší než 12 let.

Umístění

Tento hotel se nachází v centru města Egilsstadir, největší město ve východním Islandu. Z Egilsstadir je to jen kousek do zajímavých míst v její východní části, jako jsou fjordy, Borgarfjordur na východě, nebo Snaefell sopky.

Vybavení

Tento hotel, postavený v roce 1998, byl rozšířen v roce 2004, kdy byla postavena nová křídlo nabízí dalších 24 standardních pokojů, přinášet úhrn k 60 pokojů na 3 podlažích. V přízemí nového křídla je konferenční / zasedací místnost s kapacitou 120. Díky této nové zařízení, stejně jako stávající zasedací místnosti v 1. patře, tento hotel je ideální pro pořádání konferencí a setkání mimo Reykjavík. Ostatní zařízení patří 24-hodinová recepce a check-out servis, hotelový trezor, výtah přístup a přístup k internetu (za poplatek). Hosté mohou také relaxovat v hotelovém baru, kavárně nebo TV místnost. Hotelový bar má balkon a restaurace nabízí chutné menu. Hosté, kteří přijedou autem, mohou využít nedaleké parkoviště (za poplatek).

Podrobné katalogové informace
Kategorie
 Kategorie (doporučená) 3
 Kategorie (oficiální) 3
Vybavení
 Nonstop recepce
 Nonstop přihlášení k pobytu
 Hotelový trezor
 Výtahy
 Restaurace
 Kavárna
 Bar(y)
 Restaurace s nekuřáckou částí
 Konferenční místnost
 Přístup k internetu
 Parkoviště
 TV místnost
Vybavení pokoje
 TV
 Přístup k internetu
 Minibar
 Sprcha
 Fén
 Koupelna
Stravování
 Snídaňový bufet
 Servírovaná snídaně
Sport/zábava
 Posilovna
 Venkovní bazén(y)
 Počet bazénů
 Dětský bazén
 Vnitřní bazén
 Vyhřívaný bazén(y)
Platba
 VISA
 MasterCard
Informace o objektu
 PSČ 700
 Fax 003544444501
 E-mail icehotels@icehotels.is
 Telefon - hotel 003544411500
Dovolená Island

Fotografie hotelu
Icelandair Hotel Herad

Dovolená Island

Počasí v oblasti hotelu
Icelandair Hotel Herad

Počasí a kdy jet na Island

  • I když Island leží v severní části Atlantiku, jeho počasí není tak chladné, jak bychom mohli předpokládat. Vlivem teplého Golfského proudu jsou zde mnohdy průměrné zimní teploty mírnější než v New Yorku. V důsledku vlivu teplého Atlantiku na jihozápadní pobřeží, má Reykjavík teplejší a vlhčí klima, než jiné oblasti Islandu. Ale počasí je velmi proměnlivé a nepředvídatelné. Během dne vystřídáte všechna čtyři roční období. Slunečno, větrno, chladno a deštivo i sníh s teplotami pod bodem mrazu.
  • Nejideálnějším obdobím pro návštěvu celého ostrova je léto, které je mezi červnem a srpnem velmi mírné s průměrnými maximy teplot okolo 13oC. Noční teploty téměř vždy klesnou pod 10oC.Teplé letní dny mohou dosáhnout na 20 – 25oC. Nejvyšší zaznamenaná teplota byla v srpnu 1939, a to 30,5oC. V létě jsou nejdelší dny až s 21 hodinami denního světla, tak i příděl slunečního svitu se pohybuje cca 5 – 6 hodin. Léto je také relativně nejsušším období, kdy srážky se objevují tak 17 dní v měsíci ve formě přeháněk.
  • Podzim v září a v říjnu je chladný a vlhký. Nejvyšší průměrné teploty klesnou na 10oC až 7oC, v noci na 5–2oC. Prší vytrvale a vítr mnohdy dosahuje síly vichřice. Jak se zkracují dny, tak se snižuje sluníčko nad obzorem a doba slunečního svitu se markantně zkracuje. Za dlouhého soumraku je možné spatřit polární záři.
  • Zima trvá od listopadu do března. Je chladná, tmavá a vlhká. Nejchladnější měsíc je leden, s průměrnými teplotami mezi –3oC a 2oC. Oblast Reykjavíku je zasažena poměrně častými větrnými bouřemi od Atlantiku. Trvalý déšť je někdy nahrazen sněhovou bouří. Denní světlo se zkrátí na 4 hodiny denně a je možné, že celý měsíc v Reykjavíku nespatříte slunce.
  • Roční úhrn slunečníhio svitu na Islandu je okolo 1300 hodin za rok, což odpovídá některým oblastem Skotska či Irska.
  • Průměrná teplota moře je ovlivněna teplým Golfským proudem a mrazivým od Grónska. Při pobřeží je teplota v zimě okolo 2oC, v létě od 7oC na východě do 10oC na jihu ostrova.
Index sezóny
Leden
2 °C
5 °C
80 %
1 hodiny
20 dnů
Únor
3 °C
5 °C
77 %
2 hodiny
17 dnů
Březen
4 °C
5 °C
75 %
4 hodiny
18 dnů
Duben
6 °C
6 °C
77 %
5 hodin
18 dnů
Květen
10 °C
8 °C
71 %
6 hodin
16 dnů
Červen
12 °C
10 °C
75 %
6 hodin
15 dnů
Červenec
14 °C
11 °C
77 %
6 hodin
15 dnů
Srpen
14 °C
11 °C
76 %
5 hodin
16 dnů
Září
11 °C
10 °C
78 %
4 hodiny
19 dnů
Říjen
7 °C
8 °C
81 %
2 hodiny
21 dnů
Listopad
4 °C
6 °C
80 %
1 hodiny
18 dnů
Prosinec
2 °C
5 °C
81 %
0 hodiny
20 dnů