Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
Zobrazovat ceny v Euro
Výjimečný hotel|95%|

Hotel Raudaskrida

Dovolená do hotelu na Island od německé CK.
Najděte si skvělý zájezd či ubytování.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Island

Hodnocení hotelu
Hotel Raudaskrida

=
Náš názor na Hotel Raudaskrida
Podle 23 hodnocení je již naprosto přesvědčivá průměrná známka 95% kvality. Tento výsledek je velmi dobrý, služby určitě splnily očekávání rekreantů. Hotel se dá jen doporučit, bude zajisté vyhovovat i náročným klientům.
5,7 / 6
23 recenzí
Podrobné hodnocení Hotel Raudaskrida
Hotel 5,6 / 6
Pokoje 5,6 / 6
Hotelový servis 4,7 / 6
Okolí hotelu 5,8 / 6
Stravování 4,7 / 6
Sport a zábava 2 / 6
Přejít na HolidayCheck
Hodnotitelé HolidayCheck.de o Hotel Raudaskrida
Hosté chválí celkový stav hotelu, umístění a okolí hotelu a kvalitu ubytování. Nebyli však moc spokojeni s obsluhou a službami a s úrovní a kvalitou stravování. Nejvíce jim vadilo omezené možnosti sportu a zábavy. Tento hotel v posledním roce doporučuje 100% dotázaných.
Dovolená Island
Obecný popis hotelu
Hotel Raudaskrida

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Umístění
Hotel se nachází v centru města Husavik a pozorování velryb lodě pravidelně opustit přístav Husavik 1 km daleko. Hotel se nachází 45 minut chůze od jezera Mývatn a 1 hodinu jízdy od Dettifoss vodopádu.
Vybavení
Tato neobvyklá velryba-themed hotel zve své hosty, aby si drink v hospodě Moby Dick, který vyřezal stoličky ve tvaru velryby a houpací židle. Hotel má také restauraci a nabízí bezdrátové připojení k internetu a parkování zdarma.
Pokoje
Hotelové pokoje jsou zařízené v mořských barvách a velryb inspirované motivy. Všechny pokoje mají posezení a vlastní koupelnu se sprchovým koutem. Všechny pokoje jsou vybaveny TV se satelitním příjmem.
Podrobné katalogové informace
Kategorie
 Kategorie (oficiální) 3
 Kategorie (doporučená) 3
Vybavení
 Novinový stánek
 Přístup k internetu
 Přístup k WLAN
 Půjčovna kol
 Hotelový trezor
 Výtahy
Vybavení pokoje
 Sprcha
 Fén
 Telefon s přímým vytáčením
 Přístup k internetu
 Dvojlůžko
 Velká manželská postel
 Koberec
 Ústřední topení
 TV
Stravování
 Kontinentální snídaně
 Snídaňový bufet
 Servírovaná snídaně
 Večeře à la carte
 Večeře - sestavené menu
Informace o objektu
 E-mail husavik@fosshotel.is
 Telefon - hotel 003544641220
 PSČ 640
 Fax 003544642161
Dovolená Island

Fotografie hotelu
Hotel Raudaskrida

Dovolená Island

Počasí v oblasti hotelu
Hotel Raudaskrida

Počasí a kdy jet na Island
  • I když Island leží v severní části Atlantiku, jeho počasí není tak chladné, jak bychom mohli předpokládat. Vlivem teplého Golfského proudu jsou zde mnohdy průměrné zimní teploty mírnější než v New Yorku. V důsledku vlivu teplého Atlantiku na jihozápadní pobřeží, má Reykjavík teplejší a vlhčí klima, než jiné oblasti Islandu. Ale počasí je velmi proměnlivé a nepředvídatelné. Během dne vystřídáte všechna čtyři roční období. Slunečno, větrno, chladno a deštivo i sníh s teplotami pod bodem mrazu.
  • Nejideálnějším obdobím pro návštěvu celého ostrova je léto, které je mezi červnem a srpnem velmi mírné s průměrnými maximy teplot okolo 13oC. Noční teploty téměř vždy klesnou pod 10oC.Teplé letní dny mohou dosáhnout na 20 – 25oC. Nejvyšší zaznamenaná teplota byla v srpnu 1939, a to 30,5oC. V létě jsou nejdelší dny až s 21 hodinami denního světla, tak i příděl slunečního svitu se pohybuje cca 5 – 6 hodin. Léto je také relativně nejsušším období, kdy srážky se objevují tak 17 dní v měsíci ve formě přeháněk.
  • Podzim v září a v říjnu je chladný a vlhký. Nejvyšší průměrné teploty klesnou na 10oC až 7oC, v noci na 5–2oC. Prší vytrvale a vítr mnohdy dosahuje síly vichřice. Jak se zkracují dny, tak se snižuje sluníčko nad obzorem a doba slunečního svitu se markantně zkracuje. Za dlouhého soumraku je možné spatřit polární záři.
  • Zima trvá od listopadu do března. Je chladná, tmavá a vlhká. Nejchladnější měsíc je leden, s průměrnými teplotami mezi –3oC a 2oC. Oblast Reykjavíku je zasažena poměrně častými větrnými bouřemi od Atlantiku. Trvalý déšť je někdy nahrazen sněhovou bouří. Denní světlo se zkrátí na 4 hodiny denně a je možné, že celý měsíc v Reykjavíku nespatříte slunce.
  • Roční úhrn slunečníhio svitu na Islandu je okolo 1300 hodin za rok, což odpovídá některým oblastem Skotska či Irska.
  • Průměrná teplota moře je ovlivněna teplým Golfským proudem a mrazivým od Grónska. Při pobřeží je teplota v zimě okolo 2oC, v létě od 7oC na východě do 10oC na jihu ostrova.
Index sezóny
Leden
2 °C
5 °C
80 %
1 hodiny
20 dnů
Únor
3 °C
5 °C
77 %
2 hodiny
17 dnů
Březen
4 °C
5 °C
75 %
4 hodiny
18 dnů
Duben
6 °C
6 °C
77 %
5 hodin
18 dnů
Květen
10 °C
8 °C
71 %
6 hodin
16 dnů
Červen
12 °C
10 °C
75 %
6 hodin
15 dnů
Červenec
14 °C
11 °C
77 %
6 hodin
15 dnů
Srpen
14 °C
11 °C
76 %
5 hodin
16 dnů
Září
11 °C
10 °C
78 %
4 hodiny
19 dnů
Říjen
7 °C
8 °C
81 %
2 hodiny
21 dnů
Listopad
4 °C
6 °C
80 %
1 hodiny
18 dnů
Prosinec
2 °C
5 °C
81 %
0 hodiny
20 dnů