Zobrazovat ceny v Euro

Hotel Puerta de la Luna

Baeza Andalusie Španělsko

Dovolená do hotelu do Andaluzie od německé CK.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Andalusie

Obecný popis hotelu
Hotel Puerta de la Luna

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Umístění

Tento hotel se nachází v historické čtvrti Baeza, v Andalusii jižním Španělsku. Četné nákupní a zábavní zařízení, stejně jako krásné náměstí, katedrálu a památky jsou jen pár minut od hotelu.

Vybavení

Otevřen v roce 2003, tento hotel zahrnuje celkem 56 pokojů, z nichž 3 jsou apartmány rozloží na 2 podlažích. Stylová budova je vybavena barem, restaurace, stejně jako veřejný internetový terminál. Pěkná zahrada (300 m²) také čeká hosty. Ti, kteří přijedou autem, mohou využít parkoviště nebo garáže. Pokoj a praní prádla kompletní nabídky služeb v tomto hotelu.

Pokoje

Útulné pokoje jsou vybaveny koupelnou, vysoušečem vlasů, telefonem s přímou volbou, satelitní / kabelová TV, přístup k internetu a ústřední topení. Kromě toho, pokoje jsou vybaveny minibarem / ledničkou, klimatizací a pronájem bezpečné jako standard.

Sport / Zábava

K dispozici je bazén a sluneční terasa se nachází v dobře-tendenci důvodů. Hosté mohou také využít hotelové tělocvičny. K relaxaci mohou hosté vyzváni, aby využili této v hotelové sauně nebo jacuzzi.

Stravování

Hosté jsou vyzváni, aby sloužily samy od snídaně formou bufetu.

Podrobné katalogové informace
Sport/zábava
 Plavecký bazén
 Lehátka
 Slunečníky
 Venkovní bazén(y)
 Tenis
 Parní lázně
 Posilovna
 Vířivka
 Sauna
 Počet bazénů
Informace o objektu
 PSČ 23440
 Fax 953747095
 Telefon - hotel 953747019
Vybavení
 Parkoviště
 Garáž
 Restaurace s nekuřáckou částí
 Přístup k internetu
 Pokojová služba
 Služby prádelny
 Klimatizace
 Bar(y)
 Konferenční místnost 3
 Restaurace
 Obchody
 Přístup k WLAN
 Výtahy
Vybavení pokoje
 TV
 Dvojlůžko
 Sprcha
 Salónek
 Klimatizace (centrálně ovládaná)
 Ústřední topení
 Trezor
 Balkón/terasa
 Telefon s přímým vytáčením
 Přístup k internetu
 Minibar
 Lednice
 Koupelna
 Fén
Stravování
 Snídaňový bufet
 Servírovaná snídaně
Kategorie
 Kategorie (doporučená) 4
 Kategorie (oficiální) 4
Informace o budově
 Počet apartmá 3
 Rok výstavby 2003
 Počet poschodí - hlavní budova 2
 Počet pokojů (celkem) 56
 Počet dvoulůžkových pokojů 20
Dovolená Andalusie

Fotografie hotelu
Hotel Puerta de la Luna

Dovolená Andalusie

Počasí v oblasti hotelu
Hotel Puerta de la Luna

Počasí a kdy jet do Andaluzie

  • Andalusii charakterizuje suché a teplé podnebí. Je vůbec nejteplejším regionem v celém Španělsku, dokonce teplejším než Kanárské ostrovy. Hlavní město Sevilla je jedním z nejteplejších měst v Evropě vůbec.V roce 1881 byl 4. srpna dokonce zaznamenán teplotní rekord 51oC.
  • Hlavní sezona na pobřeží Costa de Alméria je rozložena mezi měsíce květen, červen, a poté září a říjen. Ostatní měsíce jsou považovány za sezónu vedlejší. Nedá se říci, že Almérie má nějaké vysloveně návštěvnicky neatraktivní období.
  • Nejkrásnějším obdobím je patrně jaro a podzim. Už v dubnu stoupá teplota k příjemným 20oC, v květnu k 22oC. Ubývá srážek v průměru na pouhých pět dnů v měsíci. Slunce si užijete až 9 hodin denně. Moře se otepluje pomalu, v těchto měsících mívá okolo 16oC. V této době region hostí většinu slavností a festivalů. Na podzim jsou teploty podobné. Říjen vás bude hýčkat příjemnými 26oC a ani v listopadu většinou neklesnou maxima pod 20oC. Minimální teploty mohou klesnout k 16oC, ale moře je stále teplé okolo 20oC. Déšť je také nepravděpodobný, ale může přinést úlevu od dlouhodobých veder. Ubývá však sluníčka.
  • Léto, a především červenec a srpen, je teplotním vrcholem sezóny, ale pokud si chcete příjemně prohlédnout pamětihodnosti města, zvolte raději chladnější měsíce. Průměrné maximální teploty se běžně pohybují okolo 30oC, je sucho a slunce pálí po celých dvanáct hodin. Zvláště pobyt ve městěch a vnitrozemí je opravdu na hranici únosnosti. Teploty moře překročí 20oC.
  • Za zimu je považováno období od prosince do února. Nejchladnější je leden, ale maxima jsou stále okolo 16oC a minima neklesnou pod 8oC. Teploměr se téměř nikdy nedotkne bodu mrazu. Domácí jsou si teplem tak jisti, že mnozí z nich nemají doma topení. Zima je také deštivějším obdobím, v průměru prší sedm dní v měsíci, ale slunce se objevuje i na šest hodin denně. Zajímavé je, že moře je stále teplejší než vzduch. Nejnižších teplot dosáhne teprve v únoru a březnu.
Index sezóny
Leden
15 °C
15 °C
77 %
6 hodin
6 dnů
Únor
16 °C
14 °C
72 %
7 hodin
8 dnů
Březen
18 °C
16 °C
71 %
7 hodin
6 dnů
Duben
21 °C
18 °C
66 %
9 hodin
6 dnů
Květen
25 °C
18 °C
66 %
9 hodin
4 dny
Červen
28 °C
19 °C
62 %
12 hodin
1 den
Červenec
30 °C
20 °C
63 %
12 hodin
žádný
Srpen
30 °C
22 °C
64 %
11 hodin
žádný
Září
29 °C
22 °C
70 %
8 hodin
3 dny
Říjen
24 °C
20 °C
73 %
7 hodin
7 dnů
Listopad
19 °C
16 °C
72 %
6 hodin
7 dnů
Prosinec
14 °C
15 °C
78 %
5 hodin
9 dnů