Hosté chválí u hotelu Grecotel Eva Palace Chuť a kvalita jídel, Kvalita pláže, Pestrost jídel a nápojů, Ochota personálu, Čistota v restauraci. Nejméně však byli spokojeni s uzpůsobením pro postižené.
Resort pochází z roku 1974. Prázdninový areál má 225 pokojů. Po příjezdu jsou hosté uvítáni ve vstupní hale s recepcí. Je zde výtah, kterým lze vyjet do většiny poschodí. Hosté dostanou po příjezdu na uvítanou drink. V objektu je úschovna zavazadel a hotelový sejf. Ve společných prostorách se mohou hosté přes WiFi připojit k internetu (zdarma). V komplexu se nachází restaurace, snídaňový salónek a plážový bar. Jsou zde i různé obchody. Je tady také hezká zahrada. Resort nabízí vícejazyčný personál, službu hlídání dětí, autopůjčovnu, lékařskou službu, transfer-servis, pokojovou službu, budící službu a prádelnu. Hosté mohou využít na požádání zdarma shuttleservis. Aktivní hosté, kteří se chtějí projet po okolí na kole, si mohou půjčit kolo (za poplatek).
Podle 2485 hodnocení je již naprosto přesvědčivá průměrná známka 89% kvality. Tento výsledek je velmi dobrý, služby určitě splnily očekávání rekreantů. Hotel se dá jen doporučit, bude zajisté vyhovovat i náročným klientům.
Chuť a kvalita jídel, Kvalita pláže, Pestrost jídel a nápojů, Ochota personálu, Čistota v restauraci
podle 3 hodnocení
Chtěli jste recenzi pobytu v hotelu Eva Palace, zde je. Poslední minuty našeho pobytu byly opět s problémem. Objednala jsem přes recepci odvoz na letiště. Včera kolem 8:30 jsme se odhlásili na recepci, kde jsem zaplatila taxu za pobyt cca 25 Euro a nějaké spropitné napsané na pokoj. Dále jsem zaplatila i taxi na letiště. Recepční vytiskla novou účtenku, na které tato částka 40 Eur nebyla napsána, to jsem bohužel zjistila až na letišti. Taxikář mi tvrdil, že účet za odvoz není zaplacen, jakýsi manažer z hotelu, kterému volal, mi vysvětloval, že jsem odvoz neplatila a já byla silně naštvaná. Taxikář odjel, peníze jsem mu nedala a pevně věřím, že své peníze na recepci dostal, protože jste platbu 40 Eur ode mě dostali. 2 recepční a lift boy u toho byli. Krásný závěr dovolené, hádat se s taxikářem a arogantním managerem. Chvíli jsem si myslela, že je to podvod. Mimochodem, při objednání odvozu jsem věřila , že nám někdo pomůže se zavazadly z pokoje do auta, ne že tam bude řidič stát jak sloup a koukat se na to, jak kulhající žena táhne tašky a můj muž nosí kufry. Čekala bych lepší servis! Dále jsem výslovně (písemně) žádala, aby v autě byla dětská bezpečnostní sedačka. Nebyla! Takže kliente nevymýšlej si, jak to chceš, bude to po našem? O jedno dítě jsme přišli a věřte mi, že jsem se celou cestu bála, aby se nic nestalo a nestala se katastrofa. Děkuji za ty nervy. Jeli jsme s ním, protože už bysme nestíhali objednávat jiný vůz. Kdyby mi někdo řekl, že sedačka nebude, zařídila bych si odvoz jinde. Toto je nezodpovědné a ukazuje to přesně pouze tu povrchnost, která nás provázela celý pobyt. Začneme tím, že nás nečekalo auto na letišti, jak jsem písemně objednala a vy potvrdili. V telefonu mi nějaká slečna sdělila, že odvoz objednaný nemám. Wtf??? Nestačí dva potvrzující emaily od vás?!!!!! Následná kompenzace v podobě lepšího pokoje. Ok. Na pokoji smrdí kanalizace v koupelně, ani v jednom umyvadle nefungují špunty, gauč má hodně unavené nohy - svoje už má za sebou… celkově pokoj je sice hezký, ale jeho hodnotě absolutně neodpovídá. Je již unavený. O rámusu každý večer do noci z Imperialu a migraci dodavatelů a zaměstnanců hotelu do pozdních hodin a od brzkého rána nemluvě - některé moto prostředky zaměstnanců opravdu vydávají zvlášť rušivé zvuky… a následně provoz celý den. Výhled z pokoje je krásný, ale za ten hluk to nestojí. Úklid 2x za den, který mi 3 večery budil dceru. Uklízečky to pochopily až 4 den. Ok, vyřešilo se. V okolí pokoje extrémní množství komárů. A proč na každém druhém stromě v zahradě nevysí lapače na vosy? Nezaznamenala jsem jiné snahy o jejich eliminaci než dusivy kouř u jídelny. Klienti se dusí, vosy lítají dál. Musím opravdu pochválit jídlo a servis v restauracích. Běžný personál se opravdu snaží a jsou moc příjemní. Kdo je silně otravný jsou všudy přítomní "manažeři", kteří se tváří tak, že člověka přejde chuť k jídlu. Arogance a povrchnost v praxi. Proč já jako host mám přihlížet tomu, že "manager" hubuje servírku, že udělala něco špatně? Proč ji to neřekne v kuchyni? To není manager, to je hulvát. Je to neprofesionální a obtěžující. Proč se mám při vstupu na večeři dívat hned na 4 takové arogantní muže ? Ta příjemná servírka v pozadí už to nezachrání. Mám zkaženou náladu. Každý den 2x za den. Stojí tam a koukají. A tváří se, že jsou ti nejdůležitější. Je to otravné. Udělali by líp, kdyby nechali příjemné servírky obsluhovat a oni se někam zavřeli. V podobných hotelích po světě jsem se cítila uvolněně a vládne tam profesionálně přátelská atmosféra. Nad Eva Palace se vznáší zvláštní oblak "důležitých manageru" které potkáte na každém kroku a je to opravdu velmi nepříjemné. Jedna věta vystihujíci pobyt : mnoho povyku pro ego. Nechte řádové zaměstnance dělat to, co umí perfektně a projevte lidskost. Ta strojenost je nepříjemná. Doporučila bych pobyt v Evě? Rozhodně ne. Až moc chyb, které si pětihvězdičkový hotel nemůže dovolit. Cena neodpovídá pocitu z pobytu. Gastronomie perfektní, ale ani ten požitek z ní si nedokážu užít. Obsluham restaurací a barů vyridte mou hlubokou úctu k jejich práci. A zbytek managementu kdyby pracoval s alespoň poloviční srdečnosti jako oni, tak by Eva možná opravdu odpovídala standardům celosvětových pěti hvězd.
Vynikající
Bezpečnost
Doprava
Náboženství a historie
Jak se domluvit
Obyvatelstvo
Měna
Počasí
Elektřina a komunikace
Hory
Moře
Okolní země
Příroda
Řeky
Orientační ceny
Tipy na nákupy
Jídlo a pití
Nakupování
Spropitné
Očkování před cestou
Co si vzít na dovolenou
Víza
Rady na cestu
Aktivity a zábava
Koupání
Zajímavá místa
Napište nám vaši představu. Společně najdeme dovolenou přesně podle vašich představ. Stačí nám napsat, co hledáte a my zařídíme zbytek.