Zobrazovat ceny v Euro

Hotel Golden View Studios

Lindos Rhodos Řecko

Dovolená do hotelu na Rhodos od německé CK.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Rhodos

Hodnocení hotelu
Golden View Studios

=
0 / 6
2 recenzí

Podrobné hodnocení hotelu Golden View Studios

Dovolená Rhodos

Obecný popis hotelu
Golden View Studios

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Umístění

Tato studia se nacházejí v Vlycha v blízkosti krásného Lindos, jedné z nejpopulárnějších měst na ostrově Rhodos. Hosté zde naleznou odkazy na sítě veřejné dopravy jen pár metrů od hotelu, a to je jen 500 m od pláže. To je ideálním místem pro klidnou, dobrou cenu a pohodovou dovolenou. Lindos Town je jen 2 km od této klidné čtvrti, a město Rhodos je 45 km daleko.

Vybavení

Tento komplex byl nově postaven v roce 2002 a skládá se ze 22 bytových jednotek. Studia mají překrásný výhled na Egejské moře s jeho nedotčené písečné pláže. Zařízení, které nabízí hostům patří směnárna zařízení a mladší hosté budou moci využít dětské hřiště.

Pokoje

Všechny standardní studia mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem, kuchyňský kout s lednicí pro vlastní stravování, telefonem s přímou volbou a rádio, a všechny mají výhled na moře. Výkonné studia jsou mnohem větší, pohodlnější a také jsou vybaveny TV. Navíc, individuálně nastavitelnou klimatizací přijde jako standard.

Podrobné katalogové informace
Kategorie
 Kategorie (doporučená) 3
 Kategorie (oficiální) 4
Informace o budově
 Rok výstavby 2002
 Počet dvoulůžkových pokojů 22
Vybavení
 Hřiště
 Směnárna
Vybavení pokoje
 Klimatizace (centrálně ovládaná)
 Balkón/terasa
 Kuchyňský kout
 Lednice
 Varná konvice
 TV
 Klimatizace (individuálně ovládaná)
 Koupelna
 Telefon s přímým vytáčením
 Rádio
 Sprcha
 Fén
Vzdálenosti
 Pláž 500 m
Dovolená Rhodos

Fotografie hotelu
Golden View Studios

Dovolená Rhodos

Počasí v oblasti hotelu
Golden View Studios

Počasí a kdy jet na Rhodos

  • Rhodos, ostrov slunce, je velmi žádanou turistickou destinací právě pro své příjemné podnebí téměř po celý rok. Středomořské klima s horkým, suchým létem a velice krátkou a mírnou zimou Vám umožní vybrat si dovolenou i na podzim nebo v předjaří. Hlavní sezona je od května do října.
  • Jaro je na ostrově velice příjemné. Již v dubnu vystoupí teploty vzduchu nad 20 oC a ubývá srážek, které by Vás v březnu ještě mohly zaskočit. V květnu nejsou výjimkou teploty kolem 25 oC a deštník můžete nechat doma. Slunce na Vás bude dohlížet až 10 hodin denně. Moře se otepluje pomaleji, voda má pod 20 oC.
  • Léto je suché a slunné s maximy teplot v červenci a srpnu přes 30 oC. Ani v noci teplota neklesá pod 20 oC. Příležitostně můžete zažít i úmorných 40 oC. Podobně jako na okolních ostrovech, i tady Vás od sužujících veder osvobozuje meltemi, vítr vanoucí od severozápadu, který se však někdy svou silou blíží až vichřici. Teploty jsou snesitelnější i díky malé vlhkosti vzduchu. Moře svými 25 oC není moc velkým osvěžením.
  • Na podzim jsou teploty podobné těm jarním, ale moře je stále vhodné ke koupání (ještě v listopadu má 20 oC). Zvyšuje se možnost srážek, v úhrnu prší 6 až 7 dnů v měsíci.
  • Zima je mírná, ale deštivá. 60 % veškerých srážek na Rhodosu spadne od prosince do února. Teploty se drží kolem 15 oC, jen výjimečně klesnou pod 10 oC.
  • Pokud byste se vydali do vnitrozemí, musíte počítat i s vlivem vyšší nadmořské výšky na podnebí i momentální počasí. V zimě Vás tam může překvapit sníh.
Index sezóny
Leden
15 °C
17 °C
66 %
4 hodiny
14 dnů
Únor
16 °C
16 °C
62 %
5 hodin
10 dnů
Březen
17 °C
16 °C
61 %
7 hodin
8 dnů
Duben
21 °C
17 °C
57 %
9 hodin
3 dny
Květen
25 °C
19 °C
53 %
10 hodin
3 dny
Červen
30 °C
21 °C
49 %
12 hodin
žádný
Červenec
32 °C
23 °C
46 %
13 hodin
žádný
Srpen
33 °C
25 °C
46 %
12 hodin
žádný
Září
29 °C
24 °C
48 %
11 hodin
1 den
Říjen
25 °C
22 °C
55 %
8 hodin
6 dnů
Listopad
21 °C
20 °C
61 %
6 hodin
7 dnů
Prosinec
17 °C
18 °C
64 %
4 hodiny
13 dnů