Zobrazovat ceny v Euro

Hotel Golden View Studios

Lindos Rhodos Řecko

Dovolená do hotelu na Rhodos od německé CK.
Najděte si skvělé ubytování.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Rhodos

Hodnocení hotelu
Golden View Studios

=
0 / 6
2 recenzí

Podrobné hodnocení hotelu Golden View Studios

Dovolená Rhodos

Obecný popis hotelu
Golden View Studios

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Umístění

Tato studia se nacházejí v Vlycha v blízkosti krásného Lindos, jedné z nejpopulárnějších měst na ostrově Rhodos. Hosté zde naleznou odkazy na sítě veřejné dopravy jen pár metrů od hotelu, a to je jen 500 m od pláže. To je ideálním místem pro klidnou, dobrou cenu a pohodovou dovolenou. Lindos Town je jen 2 km od této klidné čtvrti, a město Rhodos je 45 km daleko.

Vybavení

Tento komplex byl nově postaven v roce 2002 a skládá se ze 22 bytových jednotek. Studia mají překrásný výhled na Egejské moře s jeho nedotčené písečné pláže. Zařízení, které nabízí hostům patří směnárna zařízení a mladší hosté budou moci využít dětské hřiště.

Pokoje

Všechny standardní studia mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem, kuchyňský kout s lednicí pro vlastní stravování, telefonem s přímou volbou a rádio, a všechny mají výhled na moře. Výkonné studia jsou mnohem větší, pohodlnější a také jsou vybaveny TV. Navíc, individuálně nastavitelnou klimatizací přijde jako standard.

Podrobné katalogové informace
Kategorie
 Kategorie (doporučená) 3
 Kategorie (oficiální) 4
Informace o budově
 Rok výstavby 2002
 Počet dvoulůžkových pokojů 22
Vybavení
 Hřiště
 Směnárna
Vybavení pokoje
 Klimatizace (centrálně ovládaná)
 Balkón/terasa
 Kuchyňský kout
 Lednice
 Varná konvice
 TV
 Klimatizace (individuálně ovládaná)
 Koupelna
 Telefon s přímým vytáčením
 Rádio
 Sprcha
 Fén
Vzdálenosti
 Pláž 500 m
Dovolená Rhodos

Fotografie hotelu
Golden View Studios

Dovolená Rhodos

Počasí v oblasti hotelu
Golden View Studios

Počasí a kdy jet na Rhodos

  • Rhodos, ostrov slunce, je velmi žádanou turistickou destinací právě pro své příjemné podnebí téměř po celý rok. Středomořské klima s horkým, suchým létem a velice krátkou a mírnou zimou Vám umožní vybrat si dovolenou i na podzim nebo v předjaří. Hlavní sezona je od května do října.
  • Jaro je na ostrově velice příjemné. Již v dubnu vystoupí teploty vzduchu nad 20 oC a ubývá srážek, které by Vás v březnu ještě mohly zaskočit. V květnu nejsou výjimkou teploty kolem 25 oC a deštník můžete nechat doma. Slunce na Vás bude dohlížet až 10 hodin denně. Moře se otepluje pomaleji, voda má pod 20 oC.
  • Léto je suché a slunné s maximy teplot v červenci a srpnu přes 30 oC. Ani v noci teplota neklesá pod 20 oC. Příležitostně můžete zažít i úmorných 40 oC. Podobně jako na okolních ostrovech, i tady Vás od sužujících veder osvobozuje meltemi, vítr vanoucí od severozápadu, který se však někdy svou silou blíží až vichřici. Teploty jsou snesitelnější i díky malé vlhkosti vzduchu. Moře svými 25 oC není moc velkým osvěžením.
  • Na podzim jsou teploty podobné těm jarním, ale moře je stále vhodné ke koupání (ještě v listopadu má 20 oC). Zvyšuje se možnost srážek, v úhrnu prší 6 až 7 dnů v měsíci.
  • Zima je mírná, ale deštivá. 60 % veškerých srážek na Rhodosu spadne od prosince do února. Teploty se drží kolem 15 oC, jen výjimečně klesnou pod 10 oC.
  • Pokud byste se vydali do vnitrozemí, musíte počítat i s vlivem vyšší nadmořské výšky na podnebí i momentální počasí. V zimě Vás tam může překvapit sníh.
Index sezóny
Leden
15 °C
17 °C
66 %
4 hodiny
14 dnů
Únor
16 °C
16 °C
62 %
5 hodin
10 dnů
Březen
17 °C
16 °C
61 %
7 hodin
8 dnů
Duben
21 °C
17 °C
57 %
9 hodin
3 dny
Květen
25 °C
19 °C
53 %
10 hodin
3 dny
Červen
30 °C
21 °C
49 %
12 hodin
žádný
Červenec
32 °C
23 °C
46 %
13 hodin
žádný
Srpen
33 °C
25 °C
46 %
12 hodin
žádný
Září
29 °C
24 °C
48 %
11 hodin
1 den
Říjen
25 °C
22 °C
55 %
8 hodin
6 dnů
Listopad
21 °C
20 °C
61 %
6 hodin
7 dnů
Prosinec
17 °C
18 °C
64 %
4 hodiny
13 dnů