Zobrazovat ceny v Euro

Průměrný hotel|53%|

Hotel Elitsa

Albena Zlaté Písky Bulharsko

K pláži 50 m

Dovolená do hotelu na Zlaté Písky od německé CK.
Najděte si skvělý zájezd či ubytování.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Zlaté Písky

Hodnocení hotelu
Elitsa

+
=

Náš názor na hotel Elitsa
Podle 197 hodnocení je již naprosto přesvědčivá průměrná známka 53% kvality. Tento výsledek je dosti špatný, hotel určitě nesplnil očekávání rekreantů. Hotelu se raději vyhněte, doporučujeme vyhledat lépe hodnocený.

3 / 6
128 recenzí

Podrobné hodnocení hotelu Elitsa

Hotel 2,9 / 6
Pokoje 2,6 / 6
Hotelový servis 3,5 / 6
Okolí hotelu 4,9 / 6
Stravování 3,6 / 6
Sport a zábava 3,3 / 6

Hodnotitelé HolidayCheck.de o hotelu Elitsa
Hosté chválí umístění a okolí hotelu. Nebyli však moc spokojeni s úrovní a kvalitou stravování. Nejvíce jim vadilo celkový stav hotelu, obsluha a služby, omezené možnosti sportu a zábavy a kvalita ubytování. Tento hotel v posledním roce doporučuje 52% dotázaných.

3 / 5
hodnocení z Tripadvisoru
69 recenzí
Přejít na TripAdvisor
Dovolená Zlaté Písky

Obecný popis hotelu
Elitsa

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Vybavení

Hosté mají k dispozici vstupní halu s recepcí. Do většiny poschodí lze dojet výtahem. Hotel je hezky zařízen a nabízí mnoho různých služeb, které hostům zpříjemní pobyt. Je tady například hotelový sejf, restaurace, bar, novinový stánek, služba hlídání dětí, prádelna a kadeřnictví. Přes WiFi (za poplatek) se mohou hosté ve společných prostorách připojit k internetu. V obchodě se suvenýry si mohou hosté koupit upomínkové předměty. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti. Je možné si půjčit kolo v půjčovně a projet se po okolí.

Vybavení pokoje

V pokojích je klimatizace a koupelna. K standardnímu zařízení většiny pokojů patří i balkón, na kterém je možné odpočívat. Mnoho pokojů má výhled na moře, který vytváří příjemnou atmosféru. Pro děti jsou k dispozici dětské postýlky. Na pokoji je připojení k internetu, telefon a televize. Koupelny mají sprchový kout a vanu.

Sport/zábava

V horkých dnech se mohou hosté zchladit a zaplavat si v krytém nebo venkovním bazénu. Na terase s lehátky a slunečníky se mohou hosté opalovat a užívat si dovolenou. U bazénu je vířivá vana, ve které se lze příjemně uvolnit a osvěžit. U bazénu se nachází bar, kde je k dostání drobné občerstvení. Objekt hostům nabízí různé sportovní aktivity, například jízdu na kole/horském kole, tenis, hru boccia, plážový volejbal, volejbal, basketbal, golf a jízdu na koni. Za poplatek je minigolf. U externího prodejce je možné objednat paragliding. V nabídce je i mnoho vodních sportů a aktivit, například windsurfing, potápění a aqua fitness. Za poplatek je pak jízda na banánovém člunu. Objekt nabízí sportovně založeným hostům i mnoho indoorové zábavy, například fitness studio, stolní tenis, badminton, kulečník, šipky a aerobik. V hotelu je wellnes zóna, ve které je možné využít spa a masáže. Zábavní program pro děti i dospělé má v objektu na starost animační tým. Copyright GIATA 2004 - 2019. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 120272

Stravování

Lze objednat stravování all inclusive. Podávají se snídaně, obědy a večeře. Objekt nabízí také drobné občerstvení. Hotel nabízí nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje.

Platba

Je možné zaplatit platebními kartami Visa a MasterCard.

Podrobné katalogové informace
Sport/zábava
 Počet bazénů
 Aerobik
 Tenis
 Badminton
 Minigolf
 Golf
 Biliárd/kulečník
 Bocca
 Basketbal
 Plážový volejbal
 Jízda na koních
 Jízda na kolech/horských kolech
 Stolní tenis
 Aerobik
 Potápění
 Surfování
 Vodní lyžování
 Vodní skútr
 Masáže
 Jízda na banánu
 Vířivka
 Terasa na opalování
 Slunečníky
 Aqua aerobik
 Bar u bazénu
 Lehátka
 Posilovna
 Venkovní bazén(y)
 Dětský bazén
 Vnitřní bazén
 Windsurfing
 Šipky
Stravování
 All inclusive
 Večeře à la carte
 Večerní bufet
 Servírovaná snídaně
 Obědový bufet
Vybavení pokoje
 Balkón/terasa
 Přístup k internetu
 TV
 Sprcha
 Klimatizace (centrálně ovládaná)
 Vana
 Koupelna
Vybavení
 Hřiště
 Půjčovna kol
 Parkoviště
 Přístup k WLAN
 Služby prádelny
 Restaurace
 Přístup k internetu
 Kadeřnictví
 Bar(y)
 Výtahy
 Novinový stánek
 Hotelový trezor
 Vstupní hala
Pláž
 Písečná pláž
 Přímo u pláže
Platba
 VISA
 MasterCard
Kategorie
 Kategorie (oficiální) 3
 Kategorie (doporučená) 3
Dovolená Zlaté Písky

Fotografie hotelu
Elitsa

Dovolená Zlaté Písky

Počasí v oblasti hotelu
Elitsa

Počasí a kdy jet na Zlaté Písky

  • Podnebí Bulharska se mění v závislosti na nadmořské výšce. Pohoří Rodopi oslabuje vliv Egejského moře na vnitrozemí, zatímco Podunajská nížina je otevřena extrémům ze střední Evropy. Vliv Černého moře je zanedbatelný, zmírňuje teploty pouze na východním pobřeží země.
  • Pobřežní oblast v okolí Varny má charakter středomořského podnebí s teplými léty a mírnými zimami. Hlavní sezóna je od června do září, i když okrajové měsíce mohou být deštivější a chladnější. Ve středu léta se teploty vzduchu pohybují okolo 28 – 30oC a teploty moře od 21oC do 23oC. Podnebí v těchto měsících je ovlivněno chladivým větrem a ne moc častými dešťovými srážkami, ty zde ale dosahují jen dvou třetin celorepublikového průměru. Je to oblast s největším počtem slunečných dnů v roce, tomu odpovídají i názvy lokalit jako Slunečné pobřeží nebo Zlaté písky. Slunce vás bude těšit 10 – 11 hodin denně.
  • Jaro a podzim jsou chladnější, teploty vzduchu klesají k 21oC a moře klesne na 14 – 17oC, což je jen pro otrlé plavce. Sluneční svit klesne na 6 hodin denně. Toto období je vhodné především pro poznávací zájezdy, sport či turistiku.
  • Zimní měsíce nejsou v přímořských oblastech Bulharska turisty vůbec využívány. Teploty klesnou k 6oC, minimální i lehce pod bod mrazu. Nastává období nejvyšších srážkových úhrnů a slunce vás potěší v průměru na dvě hodiny denně. Naopak ožívají horské oblasti, lyžařská sezóna probíhá od prosince do dubna.
Index sezóny
Leden
6 °C
6 °C
85 %
2 hodiny
10 dnů
Únor
6 °C
5 °C
81 %
3 hodiny
9 dnů
Březen
11 °C
5 °C
78 %
4 hodiny
8 dnů
Duben
16 °C
9 °C
76 %
6 hodin
9 dnů
Květen
22 °C
14 °C
76 %
8 hodin
10 dnů
Červen
26 °C
19 °C
73 %
9 hodin
9 dnů
Červenec
30 °C
21 °C
68 %
11 hodin
6 dnů
Srpen
29 °C
23 °C
70 %
10 hodin
4 dny
Září
26 °C
21 °C
73 %
8 hodin
4 dny
Říjen
21 °C
17 °C
78 %
6 hodin
7 dnů
Listopad
13 °C
13 °C
80 %
3 hodiny
10 dnů
Prosinec
7 °C
9 °C
84 %
2 hodiny
10 dnů