Zobrazovat ceny v Euro

Skvělý hotel|88%|

ELBA PREMIUM SUITES HOTEL

Playa Blanca Lanzarote Španělsko

Hosté chválí u ELBA PREMIUM SUITES HOTEL celkový stav hotelu a kvalitu ubytování. .

Dovolená do hotelu na Lanzarote od německé CK.
Najděte si skvělý zájezd či ubytování.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Lanzarote

Hodnocení hotelu
ELBA PREMIUM SUITES HOTEL

=

Náš názor na ELBA PREMIUM SUITES HOTEL
Podle 68 hodnocení je již naprosto přesvědčivá průměrná známka 88% kvality. Tento výsledek je velmi dobrý, služby určitě splnily očekávání rekreantů. Hotel se dá jen doporučit, bude zajisté vyhovovat i náročným klientům.

5,3 / 6
68 recenzí

Podrobné hodnocení ELBA PREMIUM SUITES HOTEL

Hotel 5 / 6
Pokoje 5,3 / 6
Hotelový servis 4,7 / 6
Okolí hotelu 4,4 / 6
Stravování 4,7 / 6
Sport a zábava 4,6 / 6

Hodnotitelé HolidayCheck.de o ELBA PREMIUM SUITES HOTEL
Hosté chválí celkový stav hotelu a kvalitu ubytování. Nebyli však moc spokojeni s umístěním a okolím hotelu, s obsluhou a službami, s úrovní a kvalitou stravování a s možnostmi sportu a zábavy. Tento hotel v posledním roce doporučuje 90% dotázaných.

Dovolená Lanzarote

Obecný popis hotelu
ELBA PREMIUM SUITES HOTEL

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Stravování

Lze objednat plnou penzi. Podávají se snídaně, obědy a večeře. Komplex nabízí také drobné občerstvení. K dostání jsou nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje.

Sport/zábava

Ve volném čase mohou hosté využívat venkovní bazén. Na slunné terase jsou pro hosty připravena lehátka. V baru u bazénu lze koupit osvěžující nápoje. Pro milovníky pohybu jsou zde na výběr různé sportovní aktivity - jízda na kole/horském kole a plážový volejbal. Je možné zprostředkovat šnorchlování a potápění. Dále je zde pro hosty fitness studio, stolní tenis a kulečník. Copyright GIATA 2004 - 2020. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 120272

Vybavení pokoje

Pokoje mají klimatizaci, ventilátor a koupelnu. Ke standardu většiny pokojů patří balkón, na kterém mohou hosté odpočívat. K vybavení také patří minibar a za poplatek sejf. Pokoje mají varnou konvici/kávovar. Na pokoji je televize a WiFi (zdarma). Je možné rezervovat bezbariérové pokoje. V koupelnách je sprchový kout. K dispozici mají hosté také vysoušeč vlasů a kosmetické zrcátko. V prázdninovém areálu jsou nekuřácké pokoje.

Vybavení

Resort má 120 pokojů. Po příjezdu jsou hosté uvítáni ve vstupní hale s recepcí. Je zde úschovna zavazadel, restaurace, bar, vícejazyčný personál, autopůjčovna a prádelna. Přes WiFi (zdarma) se mohou hosté připojit k internetu.

Podrobné katalogové informace
bazén a vybavení
lehátka
počet pokojů
101-150 pokojů
kategorie hotelu
4
Dovolená Lanzarote

Fotografie hotelu
ELBA PREMIUM SUITES HOTEL

Dovolená Lanzarote

Počasí v oblasti hotelu
ELBA PREMIUM SUITES HOTEL

Počasí a kdy jet na Lanzarote

  • Na Lanzarote, podobně jako na ostatních Kanárských ostrovech, je velice příjemné podnebí po celý rok díky chladnému vlivu Atlantiku a stálým severovýchodním větrům. Sever ostrova je chladnější a větrnější.
  • Maximální teploty v červenci, srpnu a září dosahují těsně pod 30 oC, v zimě může být příjemných 21 oC, ale i podstatně chladněji. Výjimečně zde můžete zažít velmi horké letní dny, kdy vane calima – horký, suchý vítr ze Sahary, který přináší až 40stupňové teploty a písek, který snižuje viditelnost až na 100 m. Může trvat několik hodin, ale i dní.
  • Délka slunečního svitu je podobná na všech Kanárských ostrovech, v zimě 5 – 6 hodin denně, v létě 10 – 11 hodin.
  • Vzhledem k tomu, že větrům se na Lanzarote nepostaví žádné vyšší pohoří, spadne zde během roku minimum srážek, nejméně ze všech ostrovů. Proto je úhrn srážek od května do října téměř nulový.
  • Vlhkost vzduchu je také nízká, jen okolo 60 %.
  • Nejteplejší moře si užijete od srpna do října (22 oC), v zimě má jen 18 oC.
  • Hlavní sezona na Lanzarote je od května do října, vzhledem k letním vysokým teplotám mnoho turistů volí pobyt v okrajových měsících. Jaro Vás zláká rozkvetlou přírodou, podzim stále ještě teplým mořem, ceny v tu dobu klesají a návštěvníků je také méně.
Index sezóny
Leden
21 °C
18 °C
68 %
6 hodin
3 dny
Únor
22 °C
18 °C
67 %
7 hodin
2 dny
Březen
23 °C
17 °C
64 %
7 hodin
2 dny
Duben
23 °C
17 °C
61 %
8 hodin
2 dny
Květen
23 °C
18 °C
63 %
9 hodin
žádný
Červen
25 °C
20 °C
63 %
10 hodin
žádný
Červenec
28 °C
20 °C
59 %
11 hodin
žádný
Srpen
29 °C
21 °C
62 %
11 hodin
žádný
Září
29 °C
22 °C
66 %
8 hodin
1 den
Říjen
27 °C
22 °C
67 %
7 hodin
1 den
Listopad
25 °C
20 °C
68 %
6 hodin
4 dny
Prosinec
20 °C
19 °C
66 %
5 hodin
5 dnů