Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
-
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Costa Brava

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená do Costa Brava od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Katalánská Costa Brava – „Divoké pobřeží“ – v nejsevernější části španělského Středomoří je jedna z nejnavštěvo­vanějších letních oblastí Španělska. Costa Brava, to jsou žhavé pláže, potápění, zábavní parky, vysoká úroveň služeb a spousta možností trávení volného času. A co s načatým večerem? Nemějte obavy, jestli se nějaký národ umí bavit, tak jsou to Španělé.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Costa Brava, neboli „Divoké pobřeží“ leží v autonomní oblasti Katalánsko při nejsevernější části španělského sředomořského pobřeží, od Blanes až k hranici s Francií. Toto 220 km dlouhé pobřeží patří k nejvíce navštěvovaným oblastem Španělska. Nejznámějšími města jsou Lloret de Mar, lanes, Tossa de Mar nebo Calella. Na nezapomenutelný západ slunce se můžete vydat do zálivu v Roses, jediného zálivu s výhledem na západ. Jednou z nejpřitažlivějších destinací na Costa Brava je luxusní letovisko Platja d´Aro.

Přejít nahoru