Zobrazovat ceny v Euro

Průměrný hotel|62%|

Hotel Condor

Playa de Palma Mallorca Španělsko

K moři 250 m

Dovolená do hotelu na Mallorcu od německé CK.
Najděte si skvělý zájezd či ubytování.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Mallorca

Hodnocení hotelu
Hotel Condor

+
=

Náš názor na Hotel Condor
Podle 160 hodnocení je již naprosto přesvědčivá průměrná známka 62% kvality. Tento výsledek je celkem uspokojivý, služby určitě splnily očekávání rekreantů. Hotel se dá doporučit, měl by vyhovovat i středně náročným klientům.

3,7 / 6
153 recenzí

Podrobné hodnocení Hotel Condor

Hotel 4,5 / 6
Pokoje 4,5 / 6
Hotelový servis 4,8 / 6
Okolí hotelu 4,9 / 6
Stravování 4,4 / 6
Sport a zábava 4,4 / 6

Hodnotitelé HolidayCheck.de o Hotel Condor
Hosté chválí umístění a okolí hotelu a obsluhu a služby. Nebyli však moc spokojeni s celkovým stavem hotelu, s úrovní a kvalitou stravování, s možnostmi sportu a zábavy a s kvalitou ubytování. Tento hotel v posledním roce doporučuje 66% dotázaných.

3,5 / 5
hodnocení z Tripadvisoru
7 recenzí
Přejít na TripAdvisor
Dovolená Mallorca

Obecný popis hotelu
Hotel Condor

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Umístění

Tato pláž hotel se nachází na jižním pobřeží ostrova v relativně klidném místě. Odkaz na systém veřejné dopravy je menší než 100 m od hotelu, takže výlety do centra města a jeho rozsah různých obchodů a zábavních podniků, restaurací, klubů a barů jednoduchá záležitost. Krásný ostrov nabízí atrakce pro všechny chutě, což znamená, nikdo nebude ponechána cítit nudit.

Vybavení

Renovovaný v roce 2003, tento útulný hotel se nachází na dobře-choval důvodů s krásnými zahradami a palmami se skládá celkem z 30 pokojů na třech patrech. Zařízení, které nabízí patří foyer s 24-hodinová recepce, lobby bar, výtah, salon, klimatizované společenská místnost a veřejný internetový terminál. Klimatizovaná restaurace s non-kouření plocha se postará o kulinářské hosty 'touhy, které nabízejí něco ukojit všechny chuť k jídlu. K dispozici je hřiště pro mladší hosty, a půjčovna jízdních kol je k dispozici v hotelu.

Pokoje

Příjemné a světlé pokoje všech přijít s en suite koupelnu se sprchou a fénem, ​​balkonem nebo terasou, telefonem s přímou volbou, satelitní / kabelová TV, rádio, pronájem bezpečné, a ústřední topení.

Sport / Zábava

K dispozici je bazén s dětskou částí v atraktivní zahradě areálu hotelu. Hosté si mohou osvěžit s chutnými nápoji v baru u bazénu snack bar, nebo relaxovat na prostorné sluneční terase s lehátky a slunečníky. V zimě a na jaře je krytý bazén k dispozici pro použití. Sportovní nadšenci mohou zahrát tenis na třech písku soudy nebo stolní tenis (za poplatek). Rozmanitý zábavní program s sportů a her je nabízena na denní bázi. Kromě toho se řada vodních sportů nabízí místní poskytovatele na pláži (za poplatek).

Stravování

Na snídani a večeři, vynikající formou bufetu je k dispozici pro hosty. Obědy a večeře mohou být vybrány z menu nastavení.

Platba

Hotel přijímá MasterCard a VISA.

Podrobné katalogové informace
Vzdálenosti
 Nákupy 500 m
 Moře 250 m
 Pláž 250 m
 Hromadná doprava 100 m
 Noční klub 1000 m
 Bary/hospůdky 500 m
 Restaurace 500 m
Sport/zábava
 Terasa na opalování
 Jízda na kolech/horských kolech
 Plážový volejbal
 Vnitřní bazén
 Počet bazénů 2
 Slunečníky
 Lehátka
 Bar u bazénu
 Venkovní bazén(y)
 Tenis
 Zábavní program
 Biliárd/kulečník
 Stolní tenis
Stravování
 Večerní bufet
 Oběd - sestavené menu
 Snídaňový bufet
 Polopenze
 Servírovaná snídaně
 All inclusive
Vybavení pokoje
 Balkón/terasa
 Trezor
 Ústřední topení
 Klimatizace (centrálně ovládaná)
 Sprcha
 Fén
 TV
 Rádio
 Satelit/kabelová TV
 Telefon s přímým vytáčením
 Koupelna
Vybavení
 Půjčovna kol
 Úschovna kol
 Lékařská pomoc
 Přístup k internetu
 Hotelový trezor
 Nonstop recepce
 Klimatizace
 Restaurace s klimatizací
 Restaurace
 Bar(y)
 Výtahy
 Vstupní hala
 Hřiště
 Přístup k WLAN
Platba
 MasterCard
 VISA
Typ hotelu
 Hotel na pláži
Informace o budově
 Počet poschodí - hlavní budova 4
 Rok renovace 2003
 Rok výstavby 1970
 Počet dvoulůžkových pokojů 27
 Počet jednolůžkových pokojů 3
 Počet pokojů (celkem) 30
Kategorie
 Kategorie (oficiální) 3
 Kategorie (doporučená) 3.5
Pláž
 Slunečníky
 Lehátka
 Písečná pláž
Informace o objektu
 Telefon - hotel 971 260939
 E-mail HBOREAL@HBOREAL.COM
 Fax 971 492509
 Telefon - rezervace 971 262112
 PSČ 07610
Dovolená Mallorca

Fotografie hotelu
Hotel Condor

Dovolená Mallorca

Počasí v oblasti hotelu
Hotel Condor

Počasí a kdy jet na Mallorcu

Mallorca má středomořské podnebí a díky moři tady během roku teploty nekolísají k tak extrémním hodnotám jako ve vnitrozemí. Proto se dá na ostrov vyrazit na dovolenou kdykoliv během roku. Jen v zimní polovině roku počítejte s tím, že to na koupání v moři nebude. Leda byste se chtěli otužovat.

Nejlepší šanci na perfektní počasí budete mít při návštěvě Mallorky od května do října. To je na ostrově hlavní sezóna a prší jen minimálně. Přes den se teploty většinou drží nad 25 °C a v noci nejméně na 15 °C. V květnu můžete obdivovat probouzející se přírodu plnou květů nejrůznějších rostlin, kdežto v říjnu oceníte dokonale vyhřáté moře. Pokud Vám nevadí déšť, můžete se vydat na Mallorku i mimo sezónu. Od listopadu do dubna můžete počítat s denní teplotou kolem 15 °C a v noci okolo 8 °C.

Leden

Je to nejstudenější měsíc. Přesto je počasí na ostrově mírné a pro Středoevropana působí jako příjemné jaro nebo podzim. Výhodou je, že na Mallorce v zimě nepotkáte skoro žádné turisty. Průměrná denní teplota se v lednu drží kolem 10 °C, minima na 4 °C a maxima na 15 °C.

Slunečno je obvykle asi 5,5 hodiny denně, což je asi polovina celkového času od úsvitu do soumraku. V lednu je na ostrově dost vlhko, protože za měsíc spadne asi 35 mm srážek. Vítr se drží na snesitelných 10 km/h a moře má okolo 14 °C.

Únor

V únoru je na ostrově velmi podobné počasí jako v lednu. Stále je v noci dost chladno a přes den průměrně kolem 10 °C. V noci se teplota drží těsně nad 4 °C. Když budete mít štěstí, můžete se ve dne setkat s maximem blízko 15 °C.

Jasné počasí je v únoru větší půlku dne, což vychází přibližně na 6 hodin. Stále počítejte s vyšší vlhkostí, i když o něco menší než v lednu. Za měsíc naprší přibližně 30 mm srážek a vítr fouká rychlostí asi 10 km/h. Teplota moře nestoupne přes 14 °C.

Březen

Dny se v březnu prodlužují, což s sebou nese i pozvolné oteplování. Přesto je ještě na Mallorce čerstvo a průměrná teplota se drží kolem 12 °C. Ve dne při vyjasnění můžete zažít i krásných 18 °C, ale v noci se připravte na teplotu těsně pod 6 °C.

Přibližně polovinu dne můžete čekat slunečno. Je to asi 6,5 hodin z celkových 12, kdy je slunce nad obzorem. Čeká vás spíš vlhké počasí a za měsíc spadne kolem 30 mm srážek. Vítr se drží na rychlosti poblíž 11 km/h a teplota moře zůstává kolem 14 °C.

Duben

Zlomový měsíc na Mallorce se může pochlubit průměrnou teplotou přes 14 °C. Při vyjasnění a bezvětří můžete zažít i teplotu přes 20 °C. Ale v noci připravte na chlad a vlhko. Teploty stále mohou spadnout pod 8 °C. Přesto je to lepší než předešlé tři měsíce.

Slunce se v dubnu drží nad obzorem asi 13,5 hodiny. Z toho většinou asi 8 hodin září z nebe bez mraků. Vlhkost se drží přes 70 % i proto, že za měsíc spadne asi 35 mm srážek. Vítr je silnější a fouká rychlostí asi 12 km/h a moře se začíná oteplovat. Voda se během dubna dostane na 15 °C.

Květen

První měsíc sezóny na ostrově nabízí průměrnou denní teplotu kolem 18 °C. Většinu dnů si budete užívat teplotu nad 20 °C, a můžete narazit dokonce na den, kdy se rtuť teploměru zastaví u 28 °C. V noci sice teplota klesne ke 12 °C, ale i to už je příjemná hodnota.

Květen je na Mallorce víc než z půlky slunečný. Průměrně přes den ucítíte paprsky slunce na tváři asi 9 hodin z celkových 14,5 hodiny, kdy je světlo. Vlhkost sice ještě bude kolem 70 %, ale v teple to není na škodu. Za měsíc spadne asi 25 mm srážek a vítr fouká rychlostí 11 km/h. Moře se postupně oteplí na 17 °C.

Červen

Léto naplno přebírá vládu od jara. Průměrná denní teplota se dostává na 22 °C a můžete se setkat s mimořádnými 28 °C. V noci už se nebudete muset navlíkat do bundy nebo teplého svetru, protože se teploměr při klesání zastaví na příjemných 16 °C.

Můžete se těšit na dlouhé a převážně slunečné dny. Den trvá necelých 15 hodin a jasno je asi 10 hodin denně. Vlhkost klesá na průměrných 67 % a prakticky neprší. Za měsíc spadne jen 15 mm. Moře už láká nadšence ke koupání, protože se může pochlubit teplotou 21 °C.

Červenec

Horký červenec je na Mallorce nejsušším měsícem roku. Průměrná denní teplota šplhá k 25 °C a odpoledne se na pláži dočkáte i 30 °C. Můžete se bez obav vyrazit koupat i za rozbřesku nebo v noci, protože teplota vzduchu neklesne pod 19 °C.

Slunce kraluje obloze 11 hodin z celkových 14,5 hodin, kdy je světlo. Vlhkost se drží na příjemných 67 % a na déšť budete v červenci čekat dlouho, protože naprší jen asi 7 mm srážek za celý měsíc. Vítr se drží na příjemných 11 km/h a moře vás určitě naláká ke koupání, protože bude vyhřáté na příjemných 24 °C.

Srpen

Nejteplejší měsíc roku na Mallorce láká hodně turistů. A ještě aby ne, když se průměrná denní teplota drží nad 25 °C, bývá dokonce ke 32 °C a v noci často teplota neklesá pod 20 °C. Jestli máte rádi příjemné léto ve dne i po západu slunce, vyrazte na Mallorku v srpnu.

Jasno je nejčastěji 10 hodin z 13,5 hodin, kdy je ve dne světlo. Vlhkost se drží kolem 70 % a za měsíc naprší asi 16 mm. Vítr nepřekvapí a bude vás osvěžovat rychlostí okolo 10 km/h. Moře se v druhé polovině měsíce vyhřeje na luxusních 26 °C.

Září

Většinou bývá ještě příjemně teplo. Průměrně se teplota drží okolo 22,5 °C a při jasném dni plném slunce se můžete dočkat i 28 °C. V noci bude stále příjemných 17 °C. Takže pokud plánujete pozdní dovolenou, je září na Mallorce dobrou volbou.

Slunečno bývá v září asi 60 % dne. Sluneční paprsky si budete užívat asi 7,5 hodin denně. Zato vlhkost se zvýší na 74 %, a to hlavně kvůli dešťům. Po suchém létě v září průměrně naprší asi 50 mm srážek. Vítr v září fouká okolo 10 km/h a moře si drží příjemných 24 °C.

Říjen

Je to nejdeštivější měsíc v roce, který na Mallorce zažijete. Přesto se sem vyplatí jet. Průměrná denní teplota se drží na příjemných 19 °C, a při vyjasnění dokonce stoupá až k letním 24 °C. V noci už ale oceníte svetr nebo bundu, protože vám teploměr ukáže jen 14 °C.

Slunce sice opět většinu dne ovládne oblohu nad mraky, ale jasno bude už jen něco přes půl dne. Vlhkost v říjnu stoupne na 78 %, protože během měsíce naprší asi 70 mm srážek. Vítr v posledním měsíci sezóny fouká rychlostí 10 km/h a moře naposledy pozve ke koupání teplotou 22 °C.

Listopad

Můžete počítat s mírným počasím a průměrnou denní teplotou kolem 14 °C. Je to ideální čas na túry nebo lehčí pěší turistiku. Denní maxima občas vyšplhají až na 19 °C, ale v noci už teploměr padne k 9 °C. Proto je dobré sbalit s sebou teplé oblečení.

Slunečno je v listopadu přibližně polovinu dne, který stále trvá asi 10 hodin. Vlhkost vzduchu se drží kolem 80 % a postupně během měsíce naprší asi 50 mm srážek. Vítr zůstává na 10 km/h. Na koupání už moře není. Teplota vody totiž klesá k 18 °C.

Prosinec

Mírné počasí na Mallorce pokračuje i v prosinci. Průměrná denní teplota se drží kolem 11 °C, ale když budete mít trochu štěstí na slunečno, můžete se dočkat maxima okolo 16 °C. Zato v noci už se neohřejete. Teploměr vás nejčastěji seznámí s teplotou poblíž 6 °C.

Slunce na prosincové obloze vydrží 9,5 hodiny. Průměrně se můžete těšit na polovinu dne, kdy bude jasno. Vlhkost vzduchu vystoupá k 81 % a za prosinec naprší asi 45 mm srážek. Vítr zůstává na obvyklých 10 km/h, ale moře se ochladí na zimních 16 °C, které asi nezlákají ani mnohé otužilce.

Index sezóny
Leden
14 °C
14 °C
78 %
5 hodin
8 dnů
Únor
15 °C
13 °C
76 %
6 hodin
6 dnů
Březen
17 °C
14 °C
75 %
6 hodin
8 dnů
Duben
19 °C
15 °C
72 %
8 hodin
5 dnů
Květen
22 °C
17 °C
72 %
10 hodin
5 dnů
Červen
26 °C
21 °C
68 %
10 hodin
3 dny
Červenec
29 °C
24 °C
68 %
11 hodin
1 den
Srpen
29 °C
25 °C
70 %
11 hodin
3 dny
Září
27 °C
24 °C
74 %
8 hodin
6 dnů
Říjen
23 °C
21 °C
77 %
6 hodin
9 dnů
Listopad
18 °C
18 °C
78 %
6 hodin
8 dnů
Prosinec
15 °C
15 °C
77 %
5 hodin
9 dnů