Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s podmínkami použití cookies. Rozumím
-
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Chalkidiki

Objevte zájezdy, ubytování či letenky.
Dovolená na Chalkidiki od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Pobřežní pás Olympské riviéry je dlouhý více než 60 kilometrů a od něj se strmě zdvíhají svahy Olympu. Při pohledu na majestátné pohoří v paprscích řeckého slunce nikdo nepochybuje, proč si právě toto místo vybrali řečtí bohové. Olympská riviéra mezi Athénami a Soluní je ideální pro ty, kteří chtějí své volno strávit aktivně. Na Olympské riviéře se můžete potápět, vyrazit za památkami nebo na trek do hor bájného božstva.

  • Severořecký přístav Thessaloniki (někdy nazývána Soluň) je druhým největším městem Řecka a hlavním městem oblasti Makedonie. Žije zde okolo 800 000 obyvatel. Soluň je velkým hospodářským, průmyslovým, obchodním a politickým centrem země a hlavní dopravní křižovatkou pro zbytek jihovýchodní Evropy.
  • S naší kulturou a dějinami je Soluň spojena díky bratrům Konstantinovi a Metodějovi, kteří z tohoto města pocházeli a za základ slovanského jazyka, kterým na našem území šířili křesťanství, vzali právě nářečí, kterým se v okolí Soluně mluvilo. Dnes je Soluň město plné života s bohatou kulturou a velkým množstvím historických památek.

Zpřesněte si hledání

Dovolená Řecko

Řecko
Pasy, víza, očkování

Dovolená Řecko

Řecko
Počasí

Dovolená Řecko

Řecko
Průvodce po destinaci

Přejít nahoru