Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
-
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Basilikata

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy, ubytování či letenky.
Dovolená do Basilikaty od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Gargáno je hornatý poloostrov na východním pobřeží Apeninského poloostrova, který jako ostruha italské „boty“ vybíhá do vod Jadranu. Turisté, kteří sem příjíždějí především v letní sezóně, využívají jako vstupní bránu letiště v Bari. Gargáno je území s civilizací nedotčenou krajinou, krasovými jeskyněmi, olivovými háji, porosty pinií a křišťálově čistým mořem. Gargáno je perlou italského Jadranu.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

  • Hlavní město Apulie, Bari, leží u Jaderského moře v jižní části Itálie, naproti Albánii. Má téměř 400 tisíc obyvatel, a co do bezpečnosti je jeho pověst asi tak stejně špatná jako pověst Neapole. Do tohoto jednoho z nejdůležitějších přístavů jižní Itálie umístil dokonce Benito Mussolini své velení pro oblast východního Středomoří.
  • Dnes je Bari obchodním centrem a střediskem chemického, loďařského a strojírenského průmyslu a zpracování ryb. Ve městě sídlí univerzita a námořnická škola.
Přejít nahoru