Dovolená Avsallar a Incekum
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Avsallar a Incekum

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená do Avsallar po Incekum od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Zajeďte si odpočinout do oázy Avsallar a Národního parku Incekum

Oblast propojuje letovisko Avsallar a Národní park Incekum plný bujného porostu jehličnanů přímo na pobřeží Turecké riviéry. Můžete se tak nerušeně kochat místní zelení a proplétat se mezi kmeny borovic i ostatních jehličnanů a kdykoliv se vrátit na pláž, která je jen několik desítek metrů od vás.

Turecko se po celé délce riviéry chlubí bujnou zelení, kde se spolu snoubí jehličnany typické i pro mírný podnebný pás s palmami nebo subtropickými rostlinami. Orientální architektura a kaskádovité stavby typické pro turistická letoviska 21. století tu krásně zapadají v jeden úchvatný celek.

Užijte si stín pod borovicemi i čisté písčité pláže

Mírně zvlněná krajina kopíruje pozvolné svažování i směrem do moře. Prvních pár desítek metrů je mělčina s písčito-kamenitým dnem, které je bezpečné i pro neplavce. Dál už je pak moře hlubší, ale mírné, bez příliš nebezpečných vln. V největším vedru se můžete schovat pod příjemně stínící borovice.

Můžete se těšit na centrum vodních sportů, desítky krámků a obchůdků i vyhlášené delikatesy v restauracích. Nejoblíbenějšími hotely v letovisku jsou Lonicera World s bazénem včetně drah, Magnolia, kde děti ocení tobogány, nebo Arabella World s malebnou zahrádkou.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru