Zobrazovat ceny v Euro

Skvělý hotel|88%|

Hotel Atlantica Miramare Beach

Limassol Kypr Kypr

K pláži 50 m
Wi-Fi

Dovolená do hotelu na Západní Kypr od německé CK.
Najděte si skvělý zájezd či ubytování.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Kypr

Hodnocení hotelu
Atlantica Miramare Beach

+
+
=

Náš názor na hotel Atlantica Miramare Beach
Podle 1 828 hodnocení je již naprosto přesvědčivá průměrná známka 88% kvality. Tento výsledek je velmi dobrý, služby určitě splnily očekávání rekreantů. Hotel se dá jen doporučit, bude zajisté vyhovovat i náročným klientům.

58%
podle 5 hodnocení
  • Kvalita pláže

Podrobné hodnocení hotelu Atlantica Miramare Beach

Všeobecné hodnocení 49%
Umístění a okolí hotelu 71%
Obsluha a služby 66%
Stravování 53%
Sport a zábava 44%
Ubytování 68%
Dovolená Kypr

Recenze hotelu
Atlantica Miramare Beach

Ondrej C. | Dovolená Září 2017
40%
Parta přátel
Dovolená ve stylu rekreace ROH

Recenze hotelu Atlantica Miramare Beach

10.10.2017 | Pobyt v září 2017 na 7 nocí jako Parta přátel

Tento hotel jsme si vybrali z nabídky last-minute několik dní před termínem odletu na základě vcelku pozitivních recenzí a popisu. Po příletu jsme však byli poměrně zaskočeni. Pro ty, kteří pamatují, nebo alespoň z filmů mají představu o rekreacích ROH, by se to mohlo zdát jako návrat do minulosti, a to včetně komparzu. Pokud je vám pod 60 let, pak si v tomto hotelu mezi opravdovými starci připadáte jako junák.
Samotný hotel postavený v 80 letech s největší pravděpodobností nedoznal od svého otevření žádných výraznějších změn, což se týká i většiny vybavení a zařízení, z něhož část již je jenom dekorací, neboť ani nefunguje. Přespíte, žádná havěť vás nesežere, ale více od ubytování nečekejte. Pozitivně se dá snad hodnotit poměrně tichá klimatizace.
Podobně jako ubytování, je na tom i strava obsažená v programu all inclusive. Cílem je zasytit bez ohledu na chuť a vizuální dojem. Po dvou návštěvách jsme to vzdali a vyzkoušeli řadu restaurací v širokém okolí, které dokazují, že i na Kypru umí vařit a používají čerstvé suroviny. Nejpoživatelnější z celé hotelové nabídky byl denní snack, ale nelze doporučit jeho zapití lokálními nápoji, zahrnutými v all inclusive. Omezený sortiment obvyklých nápojů se však dá alespoň zakoupit.
Relaxační zóna s dvěma bazény je vybavena lehátky a slunečníky v dostatečném počtu, ve slušném stavu. Jako naprostou lež je však možné vnímat, že „hotel se nachází přímo na pláži.“ Pláž u tohoto hotelu, resp. v této oblasti neexistuje. Mezi hotelovou zídkou a mořem je zhruba 1,5 metru široký pruh černé, mazlavé hmoty se spoustu ostrých kamenů. Černá barva je způsobena nejen sopečným původem, ale i odpady z nedaleko stojících nákladních lodí, čekajících s nastartovanými motory na volném moři několik desítek hodin na povolení k vplutí do nedalekého nákladního přístavu. Pokud chcete na pobytovou dovolenou k moři, rozhodně vybírejte jinou lokalitu. Hezké pláže, s bílým pískem, bez kamenů, jsme našli necelých 100 km od hotelu Agios Nikitas, kam jsme také od druhého dne zapůjčeným autem jezdili. Je to trochu z ruky, ale pokud se chcete smočit v moři, moc jiných možností nezbývá.
Celkový dojem z Kypru příliš pozitivní není. Těžko bychom hledali důvody k opakované návštěvě. Pokud však někdo chce Kypr vyzkoušet, určitě se vyplatí velmi obezřetně vybírat lokalitu, ideálně za pomoci satelitních map, i ubytování. Několik málo hotelů, které by mohly stát za případnou úvahu, jsme během týdenního pobytu a najetého 1000 km potkali. Nejhorší je však zjištění, kam v kvalitě nabídek i službách klesly německé cestovní kanceláře, které donedávna bylo možné považovat za vzor.

Fotografie hotelu

P9220244.JPGP9220240.JPGP9220241.JPG

Podrobné hodnocení

Stav hotelu 33 %
Všeobecná čistota 33 %
Vhodnost pro rodinu N
Vhodnost pro postižené N
Doporučili byste tento hotel? 0 %
Nákupní možnosti v blízkosti 67 %
Dopravní spojení a možnost výletu 67 %
Restaurace a bary v blízkosti 67 %
Další možnosti trávení volného času 67 %
Vzdálenost k pláži 0 %
Vstřícnost a ochota personálu 67 %
Znalost oboru, znalost cizích jazyků 67 %
Odbavení 33 %
Vyřizování reklamací N
Nabídka pro volný čas 33 %
Kvalita pláže 0 %
Kvalita a stav bazénu 67 %
Péče o děti, hřiště N
Čistota 67 %
Velikost 67 %
Výbavení pokoje 33 %
Koupelna, toaleta, hygiena 33 %
Pestrost jídel a nápojů 0 %
Chuť a kvalita jídel a nápojů 0 %
Hotelová restaurace a bar 33 %
Čistota v restauraci a u stolu 67 %
Aneta Svatošová | Dovolená Září 2017
29%
Parta přátel
Katastrofa, uz nikdy vice do tohoto hotelu

Recenze hotelu Atlantica Miramare Beach

9.10.2017 | Pobyt v září 2017 na 7 nocí jako Parta přátel

Hotel jsme navstivili v zari 2017 na zaklade dobreho hodnoceni, ktere se na nachazi na tripadvisoru atd.. po prijezdu na hotel velike zklamani. Prvni sok byl, ze hotelovy hoste byli 60+ a vice.. druha vec plaz u hotelu 😞 Plazi se to nazivat nedalo, uzky prouzek, kde nebyly ani lehatka, ty se nachazely na betonove zidce.. nepiscita opravdu nebyla, vstup pres kameny nebo z mola. Pote jsme dostali pokoj, ktery byl standartne vybaven, ale koupelna naprosta kafastrofa, kde se neslo ani otocit. Dvere se oteviraly k zachodove mise, kdyz jsme chteli mit dvere otevrene, tak neslo vyuzit ani toaletu ani vanu, kde pritel mel problem stat, protoze hlavou byl opreny o strop( upozornuji, ze ma 185 cm a ne pres 2 metry). Priplatila jsem za tento pokoj, ze v nabidce jiz standartni nemaji, ale maji lepsi standart, krety neni umisteny do rusnejsich koutu hotelu.. dostali jsme uplne stejny jako druhy par, ktery za nic nepriplacel.. na recepci to nikdo neresil, tak jsme to chteli resit s delegatkou, ktera se mela druhy den dostavit na schuzku, kde ovsem vubec nebyla a neukazala se.. dalsi zklamani bylo jidlo, vyber temer zadny. Sice meli 2 koutky s jidlem, ale v kazdem to same.. nejhorsi all inclusive co jsem kdy zazila.. vrchol bylo, ze u snidane servirovali zkazenou kureci sunku, to uz byl vrchol gastronomie.. po teto zkusenosti, jsme uz na hotelu nejedli. Pujcili jsme si auto a cestovali za krasnou plazi kazdy den a stravovali se mimo hotel.. jedine, co se dalo jist byly snacky, ktere sly ze stejne kuchyne jako byla snidane, obed vi vecere.. nechapeme, kdyz umi udelat normalni jidlo na snack, tak proc ostatni neni k jidlu.. za nas hotel naprosta katastrofa, nikdy do tohoto jotelu nepojede a nikomu nedoporucime, aby nemel pokazenou dovolenou, ktera nestala zrovna malo, za tuhle cenu jsme mohli do SAE.

Podrobné hodnocení

Stav hotelu 0 %
Všeobecná čistota 33 %
Vhodnost pro rodinu 0 %
Vhodnost pro postižené 0 %
Doporučili byste tento hotel? 0 %
Nákupní možnosti v blízkosti 100 %
Dopravní spojení a možnost výletu 100 %
Restaurace a bary v blízkosti 100 %
Další možnosti trávení volného času 100 %
Vzdálenost k pláži 0 %
Vstřícnost a ochota personálu 33 %
Znalost oboru, znalost cizích jazyků 67 %
Odbavení 33 %
Vyřizování reklamací 0 %
Nabídka pro volný čas 33 %
Kvalita pláže 0 %
Kvalita a stav bazénu 33 %
Péče o děti, hřiště N
Čistota 33 %
Velikost 0 %
Výbavení pokoje 67 %
Koupelna, toaleta, hygiena 0 %
Pestrost jídel a nápojů 0 %
Chuť a kvalita jídel a nápojů 0 %
Hotelová restaurace a bar 0 %
Čistota v restauraci a u stolu 33 %
Jaroslav S. | Dovolená Červen 2011
41%
Mladý pár
Nikdy více

Recenze hotelu Atlantica Miramare Beach

21.6.2011 | Pobyt v červnu 2011 na 7 nocí jako Mladý pár

Kvalita služeb odpovídá asi tak hotelu se dvěma hvězdičkami. Služba All inclusive sem rozhodně napatří.
Pokoj - nefunkční klimatizace a neutuchající hluk ze stoupačky
Strava - z široké nabídky masa nebylo možné si vybrat, protože maso bylo téměř nepoživatelné (suché a tuhé, často připálené koření). Z ryb nabídka pouze jediného druhu ryby, podobné pangaciusu. Z čerstvého ovoce nabídka pouze jablko, hruška a meloun, z čerstvé zeleniny pouze hlávkový salát, vyschlé okurky a zelená nezralá rajčata! Míchané zeleninové saláty byly patrně nejpestřejší strava !
Obsluha - velmi laxní - občas jako jediní hosté v restauraci jsme se museli o obsluhu hlásit. Proklamované celodenní lehké občerstvení v baru v podobě snaku podávaného až do 24 hodin se nekonalo. Občerstvení totiž končilo se začátkem večeře a pak už nic, jenom pití.
Ostatní služby - Čisto a uklizeno bylo všude. Lehátka a ručníky na pláži byly v ceně a bylo to asi jediné pozitivum. Občas se však nedostával slunečník, takže jsme si museli ještě před snídaní obsazovat místa. Pohyb v plavkách byl značně omezen, takže např. z pláže na pokoj nebo pro nějaké občerstvení (krom pití) bylo vyžadováno oblečení, což je na dovolené trávené u pláže velmi nepraktické. Schůzka s delegátem se nám také nepovedla, protože odpověď na otázku "kde se delegátem v daný čas můžeme potkat " z recepce zněla: "tady někde". Nějací delegáti přichazeli, ale každý měl své označené místo setkání viditelným způsobem, jenom ten náš patrně ne. Proto jsme to po téměř hodinovém čekání vzdali...

Takže celkově, když uvážím tu cenu a proklamovanou úroveň (****+) a to, co jsme za tuto cenu dostali - tak na Kypr už nikdy více.

Podrobné hodnocení

Stav hotelu 33 %
Všeobecná čistota 67 %
Vhodnost pro rodinu 0 %
Vhodnost pro postižené 67 %
Doporučili byste tento hotel? 0 %
Nákupní možnosti v blízkosti 33 %
Dopravní spojení a možnost výletu 33 %
Restaurace a bary v blízkosti 33 %
Další možnosti trávení volného času 0 %
Vzdálenost k pláži 100 %
Vstřícnost a ochota personálu 33 %
Znalost oboru, znalost cizích jazyků 67 %
Odbavení 67 %
Vyřizování reklamací 0 %
Nabídka pro volný čas 33 %
Kvalita pláže 33 %
Kvalita a stav bazénu 33 %
Péče o děti, hřiště 33 %
Čistota 67 %
Velikost 67 %
Výbavení pokoje 67 %
Koupelna, toaleta, hygiena 67 %
Pestrost jídel a nápojů 0 %
Chuť a kvalita jídel a nápojů 0 %
Hotelová restaurace a bar 67 %
Čistota v restauraci a u stolu 67 %
Jaroslav Brabec | Dovolená Červenec 2010
88%
Neznámý
Nezapomenutelné

Recenze hotelu Atlantica Miramare Beach

27.7.2010 | Pobyt v červenci 2010 na 14 nocí jako Neznámý

Podrobné hodnocení

Stav hotelu 100 %
Všeobecná čistota 100 %
Vhodnost pro rodinu 67 %
Vhodnost pro postižené 67 %
Nákupní možnosti v blízkosti 100 %
Dopravní spojení a možnost výletu 67 %
Restaurace a bary v blízkosti 67 %
Další možnosti trávení volného času 67 %
Vzdálenost k pláži 100 %
Vstřícnost a ochota personálu 100 %
Znalost oboru, znalost cizích jazyků 100 %
Odbavení 100 %
Vyřizování reklamací 100 %
Nabídka pro volný čas 67 %
Kvalita pláže 33 %
Kvalita a stav bazénu 100 %
Péče o děti, hřiště N
Čistota 100 %
Velikost 100 %
Výbavení pokoje 100 %
Koupelna, toaleta, hygiena 100 %
Pestrost jídel a nápojů 100 %
Chuť a kvalita jídel a nápojů 100 %
Hotelová restaurace a bar 100 %
Čistota v restauraci a u stolu 100 %
Zobrazit více recenzí
5 / 6
303 recenzí

Podrobné hodnocení hotelu Atlantica Miramare Beach

Hotel 4,9 / 6
Pokoje 4,7 / 6
Hotelový servis 4,9 / 6
Okolí hotelu 5 / 6
Stravování 4,8 / 6
Sport a zábava 4,7 / 6

Hodnotitelé HolidayCheck.de o hotelu Atlantica Miramare Beach
Hosté chválí celkový stav hotelu, umístění a okolí hotelu, obsluhu a služby a úroveň a kvalitu stravování. Nebyli však moc spokojeni s možnostmi sportu a zábavy a s kvalitou ubytování. Tento hotel v posledním roce doporučuje 93% dotázaných.

4,5 / 5
hodnocení z Tripadvisoru
1520 recenzí
Přejít na TripAdvisor
Dovolená Kypr

Obecný popis hotelu
Atlantica Miramare Beach

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Stravování

V hotelu jsou na výběr tyto typy stravování - nocleh se snídaní, polopenze, plná penze a stravování all inclusive. Hosté si mohou vybrat, zda budou chtít snídaně, obědy nebo večeře. Dále je zde možnost pikniku a drobného občerstvení. Během cooking show připravují špičkoví kuchaři přímo před hosty nejrůznější speciality. Na výběr jsou nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje.

Sport/zábava

V horkých dnech se mohou hosté zchladit a zaplavat si v krytém nebo venkovním bazénu. Hosté mohou odpočívat na slunné terase, kde jsou lehátka a slunečníky. U bazénu je vířivá vana, ve které se lze příjemně uvolnit a osvěžit. Volný čas zde hosté mohou trávit různě, v nabídce je například tenis, fitness studio, stolní tenis, šipky a spa. Objekt zajišťuje zábavní program pro děti i dospělé. Copyright GIATA 2004 - 2019. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 120272

Vybavení pokoje

V pokojích je koupelna. K standardnímu vybavení většiny pokojů patří balkón. Za příplatek je zde navíc sejf a minibar. Na pokoji je telefon, televize a WiFi (zdarma). Komfortně vybavené koupelny mají vanu. Je zde vysoušeč vlasů. V koupelnách najdou hosté kosmetické potřeby. V objektu jsou nekuřácké pokoje.

Vybavení

Hotel nabízí hostům celkem 280 pokojů. Po příjezdu jsou hosté uvítáni ve vstupní hale s recepcí. Ve společných prostorách je možnost internetového připojení přes WiFi. Nachází se zde několik stravovacích zařízení, například restaurace a bar. V obchodě se suvenýry si mohou hosté koupit upomínkové předměty. Je tady také hezká zahrada. Je zde TV místnost. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti. Dále je možné využít autopůjčovnu, transfer-servis, pokojovou službu, prádelnu a kadeřnictví. Při obchodních záležitostech je možné využít sekretářských služeb. Přednášky, prezentace nebo jednání se mohou konat v jednom z 3 konferenčních sálů.

Podrobné katalogové informace
pláž
oblázková, plážová lehátka, plážové slunečníky
bazén a vybavení
osušky u bazénu, lehátka u bazénu, slunečníky u bazénu, vnitřní bazén
internet
Wi-Fi, ano
vzdálenost od letiště
do 100 km
poloha hotelu
centrální, klidná
pro děti
dětský bazén, dětské hřiště, privátní hlídání
bary
ano, u bazénu
organizovaná zábava
animace pro děti
sportovní vyb. a aktivity
tenisový kurt
domácí zvířata
domácí zvířata zakázána
fitness
fitness centrum
sauna
parní lázeň
SPA
ano
počet pokojů
201-300 pokojů
hotelové vybavení
bezbariérový přístup, hotelový kiosek, obchod se suvenýry, parkoviště, recepce, sejf, terasa, výtah
masáže
ano
akceptované karty
mastercard, visa, EC karty, american express
další služby
24h recepce, asistence lékaře
kategorie hotelu
4
personál hovoří
anglicky, německy
vzdálenost od pláže
přímo na pláži
Sport/zábava
 Venkovní bazén(y) 2
 Plavecký bazén
 Dětský bazén
 Bar u bazénu
 Lehátka
 Slunečníky
 Aqua aerobik
 Sauna
 Parní lázně
 Masáže
 Speciální lázeňský balíček
 Stolní tenis
 Aerobik
 Posilovna
 Biliárd/kulečník
 Zábavní program
 Tenis
 Vodní lyžování
 Potápění
 Počet bazénů 3
 Vířivka
 Vyhřívaný bazén(y)
 Terasa na opalování
 Aerobik
 Jízda na kolech/horských kolech
 Windsurfing
 Plachtění
 Vnitřní bazén
 Šipky
Stravování
 Polopenze
 Plná penze
 Snídaňový bufet
 Obědový bufet
 Oběd à la carte
 All inclusive
 Večerní bufet
 Servírovaná snídaně
 Večeře à la carte
Vybavení pokoje
 Lednice
 Přístup k internetu
 Koberec
 Sprcha
 Balkón/terasa
 Koupelna
 Vana
 Fén
 Ústřední topení
 Trezor
 Telefon s přímým vytáčením
 Satelit/kabelová TV
 Rádio
 Minibar
 Klimatizace (centrálně ovládaná)
 Salónek
 TV
 Topení (individuálně ovládané)
 Velká manželská postel
 Varná konvice
 Dvojlůžko
Vybavení
 Klimatizace
 Lobby
 Nonstop recepce
 Nonstop přihlášení k pobytu
 Směnárna
 Výtahy 4
 Kavárna
 Malý supermarket
 Obchody
 Bar(y)
 Restaurace 3
 Restaurace s klimatizací
 Hotelový trezor
 Restaurace s nekuřáckou částí
 Restaurace s dětskými židlemi
 Konferenční místnost 3
 Herní místnost
 Přístup k WLAN
 Přístup k internetu
 Služby prádelny
 Vstupní hala
 Kadeřnictví
 Lékařská pomoc
 Parkoviště
 Dětský klub
 Hřiště
 Půjčovna kol
 TV místnost
 Pokojová služba
Pláž
 Přímo u pláže
 Písečná pláž
 Oblázková pláž
 Slunečníky
 Lehátka
Typ hotelu
 Hotel na pláži
 Klubový resort
 Farma
 Lázeňský hotel
 Konferenční hotel
 Hotel vhodný pro rodiny
Informace o budově
 Rok výstavby 1968
 Rok renovace 2007
 Připojené budovy
 Počet poschodí - hlavní budova 5
 Počet poschodí - připojené budovy 6
 Zahrada (m²)
 Terasa (m²)
 Počet pokojů (celkem) 280
Kategorie
 Kategorie (oficiální) 4
 Kategorie (doporučená) 4.5
Informace o objektu
 Hotelový řetězec ATLAN
 PSČ 3721
 Telefon - rezervace 25888100
 Fax +357 25 888 200
 E-mail miramare@atlanticahotels.com
 URL www.miramare.com.cy
 Telefon - hotel +357 25 888 100
Vzdálenosti
 Centrum města 3000 m
 Turistické centrum 200 m
 Nákupy 200 m
 Restaurace 200 m
 Bary/hospůdky 200 m
 Noční klub 200 m
 Hromadná doprava 200 m
 Stanice metra/nadzemní dráhy 200 m
Platba
 VISA
 MasterCard
 Diners Club
 American Express
Dovolená Kypr

Fotografie hotelu
Atlantica Miramare Beach

Dovolená Kypr

Počasí v oblasti hotelu
Atlantica Miramare Beach

Počasí a kdy jet na Západní Kypr

  • Kypr jako celek má podnebí suché a teplé, srážky se vyskytují především od listopadu do března. Teplotní výkyvy a množství srážek závisí na nadmořské výšce a vzdálenosti od moře. Larnaka je jedno z nejníže položených míst ostrova, a to jí zajišťuje nádherné počasí po celý rok. Přesto se za hlavní turistickou sezonu na Kypru považuje jaro (duben, květen) a podzim (říjen, listopad). Nejlepší dobou pro strávení všestranné dovolené jak ke koupání, tak i k poznávání ostrova je měsíc říjen.
  • Léto je horké, s teplotami až okolo 35oC, a bezoblačné. Slunce pálí i 13 hodin denně, vlhkost je nízká. Tomu odpovídá i teplota moře, které Vás svými 26 – 27oC moc neochladí.
  • Jaro a podzim Vás přivítají teplotami mezi 25 – 28oC, délkou slunečního svitu 10 hodin a zvýšenou vlhkostí vzduchu, která je způsobena hlavně v dubnu a listopadu občasnými dešti. Moře je na jaře chladnější, ale na podzim si stále udržuje teplotu nad 20oC.
  • Zimy jsou v oblasti Larnaky mírné, průměrné teploty se pohybují okolo 13oC, ale mohou vystoupat i k 20oC. Častěji prší, proto stoupá i vlhkost vzduchu. Sníh, se kterým byste se mohli setkat ve vnitrozemí ostrova, pobřeží nezasáhne, ale milovníci lyžování si v pohoří Troodos mohou přijít na své.
Index sezóny
Leden
17 °C
17 °C
78 %
6 hodin
10 dnů
Únor
18 °C
17 °C
76 %
7 hodin
8 dnů
Březen
20 °C
18 °C
69 %
8 hodin
5 dnů
Duben
23 °C
20 °C
64 %
9 hodin
3 dny
Květen
28 °C
21 °C
57 %
11 hodin
2 dny
Červen
32 °C
24 °C
52 %
12 hodin
1 den
Červenec
35 °C
26 °C
54 %
13 hodin
žádný
Srpen
35 °C
27 °C
56 %
12 hodin
žádný
Září
33 °C
26 °C
56 %
11 hodin
1 den
Říjen
29 °C
24 °C
61 %
9 hodin
3 dny
Listopad
24 °C
21 °C
71 %
8 hodin
5 dnů
Prosinec
19 °C
19 °C
74 %
6 hodin
9 dnů