Hotel Debono je naprosto dokonalý a rozhodně odpovídá 4 hvězdám. Hotel je nově zrekonstruovaný, pokoje krásné a útulné, promyšlené do posledního detailu. Klimatizace tichá!!! Všude čistota, každý den probíhal úklid. Bazén parádní, akorát kvůli čistotě dost přechlorovaný. Všichni z hotelového personálu jsou milí, ochotní pomoci a téměř všichni umí alespoň trochu anglicky, což hodnotím velmi kladně. Pro rodiny s dětmi hotel není zcela vhodný, protože k moři je to cca 15-20 min po silnici bez chodníku. My jsme veškeré přibližování řešili skútrem. Asi 10 min od hotelu je supermarket, který funguje snad pořád a vedle něj je půjčovna skútrů, kterou doporučuji. Motorku jsme si půjčili na 6 a půl dne a stála buď 65 a nebo 75 Euro (jedna řada byla novější, jedna starší.) V ceně jsou i helmy, olej a mapa ostrova. Ještě zpátky k hotelu - troufnu si říct, že jídlo uspokojí i gurmány. Snídaně i večeře formou švédských stolů, velmi bohaté. K snídani vajíčko na všechny možné způsoby, slanina, zákusky, buchty, džemy, sýry, salámy, kafe, čaj, džusy, horká čokoláda, ovoce, zelenina, několik druhů pečiva. K večeři pořád něco jiného, výborně upravovali brambory na všechny možné způsoby, často byla ryba, hovězí, vepřové, kuřecí, mousaka, vždy nějaká dušená zelenina jako příloha, zelené fazolky apod. V tomto směru opravdu super!!! Hotel doporučuji všem, kteří mají rádi klid, příjemnou atmosféru a neleží pořád na pláži. A jediné pozor - my byli s cestovkou Thomas Cook, což snad spadá pod Neckermanna a naše delegátka Katja vůbec nevěděla, která bije. Při našem příjezdu do hotelu vůbec nedorazila a předposlední den před naším odjezdem jsem jí přes recepci naháněla, aby dorazila a sdělila nám, kdy přijede bus a dopraví nás na letiště. Tak buďte sami aktivní.
Podrobné hodnocení
Chuť a kvalita jídel a nápojů Hotelová restaurace a bar Čistota v restauraci a u stolu
Vstřícnost a ochota personálu Znalost oboru, znalost cizích jazyků
Dopravní spojení a možnost výletu Nákupní možnosti v blízkosti Další možnosti trávení volného času Restaurace a bary v blízkosti
Doporučili byste tento hotel?
Koupelna, toaleta, hygiena
Pojedete s námi i v budoucnu? Jak jste byli spokojeni s námi?
Doporučili byste tuto CK i ostatním? Jak jste byli s touto CK spokojeni?