Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
Zobrazovat ceny v Euro

Hotel Le Tonnare

Dovolená do hotelu na Sardinii od německé CK.
Najděte si skvělý zájezd či ubytování.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Sardinie
Obecný popis hotelu
Le Tonnare

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Umístění
Tato prázdninová vesnička se nachází asi 2 km od malé plachetnici města Stintino, který byl založen v roce 1885 rybáři a zemědělci. To se nachází na jedné z nejcharakterističtějších částí pobřeží tohoto ostrova.
Vybavení
Tato prázdninová vesnička je částečně založen na restrukturalizované Tonnara - tradiční zpracování ryb závod - který se stal srdcem vesnice a byl okouzlující vlastnost na mnoho let. Stanovenými v přírodním amfiteátru s výhledem na Středozemní moře, hotel má rozsáhlou Vista přes Golfo dell'Asinara. Vesnice byla kompletně renovována v roce 2003 a zahrnuje celkem 182 pokojů.
Pokoje
Hotelové pokoje se nacházejí v krásných staveb a zařízené v jednoduchém, ale funkčním způsobem. Mají samostatný vchod, individuálně nastavitelnou klimatizací, vlastní koupelnou se sprchou a fénem, ​​telefonem, TV, minibarem a terasu nebo balkon. V pokojích dostupné typy patří standard, na moře nebo do zahrady pokoje s 2 nebo 4 lůžky. Některé z posledně jmenované jsou k dispozici s otevřeným galerie (výhled do zahrady pouze). Junior suites mají až 4 lůžka s balkonem a výhledem do zahrady a nabízejí 2 úrovně s 2 oddělenými prostory, dvoulůžkový pokoj nebo s oddělenými postelemi a obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dva.
Sport / Zábava
Existuje široká škála sportovních nabídce pro hosty, včetně windsurfing, kanoistika, lukostřelba, plážový volejbal, aqua aerobik a vodní pólo. Sportovní nadšenci se mohou těšit pracovat-out v tělocvičně.
Stravování
Hlavní restaurace má prostornou halu a krásnou krytou terasu. Plná penze zahrnuje snídani, oběd a večeře formou švédských stolů ve velkém stylu. Nákladové nápoje, včetně domácího vína, jsou v ceně. Gril-pizzerie, kde si hosté mohou vychutnat pizzu, stejně jako grilované maso a rybí speciality, je také k dispozici. Hlavní bar, který se nachází podél pobřeží ve starém domě, má příjemnou kamennou verandu a je krásné místo pro aperitiv nebo digestiv. Druhý řádek se nachází u velkého bazénu.
Podrobné katalogové informace
Kategorie
 Kategorie (oficiální) 4
 Kategorie (doporučená) 4
Pláž
 Písečná pláž
Vybavení
 Dětský klub
 Restaurace
Vybavení pokoje
 Koupelna
 Klimatizace (centrálně ovládaná)
 Balkón/terasa
 Sprcha
 Fén
 TV
Stravování
 Večerní bufet
 Servírovaná snídaně
 Obědový bufet
 Plná penze
Sport/zábava
 Dětský bazén
 Bar u bazénu
 Venkovní bazén(y)
 Potápění
 Bocca
 Lehátka
 Slunečníky
 Tenis
 Počet bazénů
Dovolená Sardinie

Fotografie hotelu
Le Tonnare

Dovolená Sardinie

Počasí v oblasti hotelu
Le Tonnare

Počasí a kdy jet na Sardinii
  • Sardinie má příjemné středomořské klima s mimořádně dlouhým létem, vlhkou zimou a třemi krátkými deštivými obdobími. Jedná se o větrný ostrov, který podléhá vlivům západních větrů, studeného proudění z alpské oblasti, severního větru levante i afrických subsaharských vě­trů.
  • Hlavní sezona je zhruba v celém Středomoří shodná, od května do října.
  • Letní teploty rostou pozvolna, od květnových maxim něco málo přes 20 oC až k 30 oC ve vrcholném létě. Ale i toto období je pro pobyt velice příjemné díky celoročně vanoucím větrům. Slunce svítí 10 – 11 hodin denně, moře se otepluje také pomalu – v květnu má 17 oC, v srpnu 24 oC. Střed léta je téměř beze srážek, na jeho konci srážkový úhrn roste. Obecně vlhčí je jihovýchod, na severu je sucho a vyšší teploty vzduchu.
  • Jaro a podzim s mírnějšími teplotami lehce nad 20 oC jsou ideální na turistiku nebo golf.
  • Zimní období je většinou velice mírné, s teplotami okolo 14 °C, ale večery mohou být chladné. Období dešťů jsou především v říjnu, prosinci až lednu a v březnu. Většina srážek ale připadá na horské oblasti, nad pobřežím zůstává nebe jasné. Sníh padá již od pěti set metrů nad mořem a někde zůstává sněhová pokrývka až pět měsíců v roce.
  • Pro větrné počasí vyhledávají Sardinii milovníci surfování a jachtingu.
Index sezóny
Leden
14 °C
14 °C
79 %
4 hodiny
9 dnů
Únor
15 °C
13 °C
77 %
4 hodiny
10 dnů
Březen
17 °C
14 °C
75 %
6 hodin
11 dnů
Duben
19 °C
15 °C
73 %
7 hodin
10 dnů
Květen
23 °C
17 °C
71 %
9 hodin
7 dnů
Červen
27 °C
20 °C
67 %
9 hodin
5 dnů
Červenec
30 °C
23 °C
65 %
10 hodin
1 den
Srpen
30 °C
24 °C
65 %
10 hodin
1 den
Září
27 °C
23 °C
71 %
8 hodin
4 dny
Říjen
23 °C
21 °C
77 %
6 hodin
8 dnů
Listopad
19 °C
18 °C
79 %
4 hodiny
11 dnů
Prosinec
16 °C
15 °C
80 %
3 hodiny
12 dnů