Hotel The Marylebone

Londýn - Westminster

Po obrovské rekonstrukci, toto ubytování nyní nabízí 257 pokojů a apartmá, state-of-the-art konferenční místnosti, A vedoucí restaurace a rozsáhlé zdravotní a rekreační klub, je to ideální město základnou.

Předchozí hotelDalší hotel
Dovolená (hotel + letenky)
Vybrat datum
Vybrat datum

Umístění hotelu The Marylebone

Popis hotelu The Marylebone

Přesný popis hotelu najdete u termínů zajezdů
Bazén a vybavení
Vířivka
Wellness
Vlastní wellness centrum
Sauna
Parní lázeň
Vířivka
Masáže a tělové procedury
Relaxace pro tělo i duši
Opalovací studio/solárium
Kosmetické procedury
Kadeřnictví
Sport
Fitness centrum
Aerobik
Jízda na koních
Typ hotelu
Domácí zvířata povolena
Městský hotel
Elegantní/Deluxe
Poloha hotelu
V centrální poloze
Umístěn na hlavní silnici
Služby hotelu
Wifi
Nonstop recepce
Pokojová služba
Praní prádla
Hotelový trezor
Směnárna
Stravování
Restaurace
Bar
Snídaně - kontinentální
Snídaně - bufet
Á la carte - oběd
Á la carte - večeře
Dietická jídla
Vegetariánská jídla
Speciální kulinářské delikatesy
Restaurace s nekuřáckou částí
Vybavení hotelu
Parkovací místa k dispozici
Bezbariérový přístup
Vhodný pro postižené
Garáž
Konferenční místnost
Obchody
Počet výtahů: 1
Informace o hotelu
Kategorie (doporučená): 5
Kategorie (oficiální): 5
Rok výstavby: 1960
Telefon - hotel: 44 207 486 66 00
Počet poschodí - hlavní budova: 7
Počet poschodí - připojené budovy: 7
Počet pokojů
Počet pokojů (celkem): 257
Vzdálenosti
Vzdálenost k možnostem nákupů: 500 m
Vzdálenost k restauracím: 500 m
Vzdálenost k barům a hospůdkám: 500 m
Akceptace platebních karet
VISA
MasterCard
American Express
Diners Club
Umístění

Nachází se v samém srdci londýnského West Endu, hosté stačí přejít Bond Street zadejte Marylebone Village, ideální místo k prozkoumání eklektický mix obchodů vynikajících, svéráznými specialistů a butiky. Hotel je také v těsné blízkosti obchodního domu Selfridges, Liberty a New Bond Street, a uhnízděný mezi Madame Tussaud, London Zoo a Wallace Collection.

Vybavení

Po obrovské rekonstrukci, toto ubytování nyní nabízí 257 pokojů a apartmá, state-of-the-art konferenční místnosti, A vedoucí restaurace a rozsáhlé zdravotní a rekreační klub, je to ideální město základnou.

Pokoje

Ložnice se skládají z zařízení s vlastní koupelnou, fénem, ​​telefonem, satelitní / kabelová TV, přístup k internetu, klimatizace, minibar, lednice, ústřední topení a bezpečné.

Sport / Zábava

Krytý bazén, vířivka, sauna, parní lázeň a posilovna jsou k dispozici pro hosty.

Stravování

Snídaně formou bufetu je k dispozici pro hotelové hosty každé ráno. V poledne a večer jídla může být vybrán z množiny menu v nabídce.

Platba

Hotel přijímá American Express, Diners Club, MasterCard a VISA.

Jak se tam dostat

Autem: Ze severu - mít M1 na křižovatce 1 a na A5 značených Crinklewood, pobyt na A5 - Edgeware Road a podle značek na centrálním Londýně. Po cca 4,2 mil odbočit doleva na A40 (Marylebone Road), pak se asi po 500 m odbočit vpravo na Baker St Pak čtvrtý vlevo do Blandford St a na konci kříže rovně přes na Marylebone Lane, pak druhou vlevo na Bulstrode St Hotel se nachází na rohu Bulstrode a Welbeck. Od jihozápadu - mít M3 na křižovatce 1 a na A316 pro přibližně 9 mil. Na Hogarth kruhovém objezdu 3. výjezdem na dálnici A4 (Great Western Road) a postupujte po dobu asi 5 kilometrů. Na kruhovém objezdu (Hyde Park Corner) vzít první vlevo na A4202 (Park Lane). Blíží Marble Arch, odbočit vlevo na Cumberland brány a potom klepněte pravým zůstat na Cumberland Gate, pak odbočit vpravo na A40 (Bayswater Road). Vezměte 4. vlevo do ulice Portman a pak 3. právo na A5204 (Portman Sq, které se změní na Wigmore Street). Po cca 650 m odbočte doleva podél Wimpole St, pak doleva na Nové Cavendish St Vezměte druhý vlevo na Welbeck St a hotel je 125 metrů podél na pravé straně.

Fotogalerie hotelu The Marylebone

Před cestou

Očkování před cestou

Víza