Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
Zobrazovat ceny v Euro
Skvělý hotel|89%|

The Blue Water Hotel

Hosté chválí u The Blue Water Hotel všeobecnou čistotu všude po hotelu, vzdálenost k pláži, vstřícný a ochotný personál, širokou nabídku jídel i nápojů, pěkný bazén a dobře vybavené pokoje. Zájezdy do The Blue Water Hotel doporučuje 66% dotázaných.

K pláži 50 m
Rodiny s dětmi
Písečná pláž
Wi-Fi

Dovolená do hotelu na Srí Lanku od německé CK.
Najděte si skvělý zájezd či ubytování.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Srí Lanka

Hodnocení hotelu
The Blue Water Hotel

+
+
=
Náš názor na The Blue Water Hotel
Podle 2 041 hodnocení je již naprosto přesvědčivá průměrná známka 89% kvality. Tento výsledek je velmi dobrý, služby určitě splnily očekávání rekreantů. Hotel se dá jen doporučit, bude zajisté vyhovovat i náročným klientům.
85%
podle 12 hodnocení
Hosté chválí u The Blue Water Hotel
všeobecnou čistotu všude po hotelu, vzdálenost k pláži, vstřícný a ochotný personál, širokou nabídku jídel i nápojů, pěkný bazén a dobře vybavené pokoje. Nejméně však byli spokojeni s nabídkou restaurací a barů v blízkosti hotelu.
The Blue Water Hotel doporučuje 66% dotázaných
 • Pestrost jídel a nápojů
 • Ochota personálu
 • Kvalita a stav bazénu
 • Všeobecná čistota
 • Výbavení pokojů
 • Vzdálenost k pláži
 • Restaurace v okolí
Podrobné hodnocení The Blue Water Hotel
Všeobecné hodnocení 89%
Umístění a okolí hotelu 65%
Obsluha a služby 90%
Stravování 94%
Sport a zábava 77%
Ubytování 99%
Dovolená Srí Lanka

Recenze hotelu
The Blue Water Hotel

Vladimír N. | Dovolená Únor 2018
87%
Pár středního věku
Klidný hotel, pozorný personál

Recenze hotelu The Blue Water Hotel

21.3.2018 | Pobyt v únoru 2018 na 7 nocí jako Pár středního věku

Velice hezky architektonicky řešený resort i hotel, pokoj obsahoval vše, co jsme potřebovali, přímý výstup z pokoje k bazénu.
Bohatá nabídka jídla jak místního, tak evropského, dobře zásobené bary.
Menší možnost zábavy než velké resorty (večer dva hudebníci, přes den cvičení ve vodě a někdy volejbal).
Klientela většinou klidní turisté z Německa apod., v noci byl klid.
Ochotný personál - zajistí i výlety dle Vašeho přání hotelovým autem s ochotným řidičem, který zajistí vše potřebné.
Ideální pro páry, které hledají odpočinkovou dovolenou - doporučuji.

Fotografie hotelu

IMG_0117.jpgIMG_0549.jpgIMG_0118.jpgIMG_0520.jpgIMG_0121.jpg

Podrobné hodnocení

Stav hotelu 100 %
Všeobecná čistota 100 %
Vhodnost pro rodinu 100 %
Vhodnost pro postižené N
Doporučili byste tento hotel? 100 %
Nákupní možnosti v blízkosti 67 %
Dopravní spojení a možnost výletu 100 %
Restaurace a bary v blízkosti 33 %
Další možnosti trávení volného času 33 %
Vzdálenost k pláži 100 %
Vstřícnost a ochota personálu 100 %
Znalost oboru, znalost cizích jazyků 100 %
Odbavení 100 %
Vyřizování reklamací N
Nabídka pro volný čas 33 %
Kvalita pláže 33 %
Kvalita a stav bazénu 100 %
Péče o děti, hřiště N
Čistota 100 %
Velikost 100 %
Výbavení pokoje 100 %
Koupelna, toaleta, hygiena 100 %
Pestrost jídel a nápojů 100 %
Chuť a kvalita jídel a nápojů 100 %
Hotelová restaurace a bar 100 %
Čistota v restauraci a u stolu 100 %
Bohumil Šesták | Dovolená Únor 2018
57%
Rodina se staršími dětmi
Nic Moc

Recenze hotelu The Blue Water Hotel

4.3.2018 | Pobyt v únoru 2018 na 15 nocí jako Rodina se staršími dětmi


Tento hotel má svou slávu již dávno za sebou !!! Vše je zašlé, lehátka u bazénu v rozkladu a o matracích nemluvím. Navíc je vše dost podělané od ptáků. Zahrada je veliká a celkem dobře udržovaná. Horší je to s úklidem této zahrady. Ponechané odpadky (slupky od banánů, zlomené slunečné brýle, zbytky opěradel z lehátek atd…) zůstávali klidně i tři a více dnů na stejném místě. Personál na evropské poměry naprosto katastrofální až na pár vyjímek (asi 4 číšníci ), kteří chápali proč tam vlastně jsou a že si mohou i přilepšit. Další je POOL TEAM /poznáte dle nápisu na tričku. Jejich úkol je rozdávat matrace a osušky/-to je asi nejhorší, co jsem kde po světě viděl. To, že bez úplaty se ani nehnuli ze svého stanoviště mě ani tak nepřekvapilo, ale to že tam každý den měli 1 až 2 lahve alkoholu na pracovišti to jsem tedy zíral. Zábava u bazénu a vlastně v celém areálu tedy vůbec žádná. Za celý pobyt každý den jen v 11 hodin gymnastika ve vodě Jinak za celý den nic!!! Večer pianista, ale bez šance na místo.
Pokoj velký a prostorný byl naprosto v pořádku. Denní úklid také naprosto bez chyby/asi jediné co v hotelu funguje/. Co se týká stravy tak výborná, pestrá, vše čerstvé, dostatek čerstvého ovoce a zeleniny a také ryb. Jen na Evropana příliš, ale opravdu příliš pálivé . Nemístné legrácky kuchařů, kteří dětem a seniorům odpovídali, že to vůůůbec nepálí, nebyly místné . Výběr toho co nepálilo byl velice strohý. To co nám uvařili v alacartové restauraci, bylo nepoživatelné/a to jsem na ostré zvyklá/.Stejně hořlavé to dostal náš i syn, takže se šel najíst do jídelny/jídlo jsem nesnědla ani já/. Myslím , že se tím personál dost bavil. Trochu, spíš dost, to kazily každodenní průjezdy Čínských klientů. Připomínaly spíše nálet kobylek, které vše rychle spotřebovaly a zase odešly. Zůstali po nich pouze prázdné bufetové stoly a obrovský nepořádek na jídelních stolech, který tam ještě dlouho zůstával. Podobně to vypadalo u bazénu. Jazyková vybavenost obsluhujícího personálu je též velmi slabá. Polovina umí sotva pár základních frází, a ta druhá nerozumí ani číslo pokoje. Lepší jazykovou vybavenost měli v bistrech a obchodech všude okolo. Smutné na 4*hotel. Základní návyk, alespoň pozdravit ,zvládá cca polovina personálu. Manažeři chodící po jídelně spíše vháněli zmatek než klid a pohodu. S odpovědí na pozdrav, nebo alespoň se usmát, na tom byly ještě hůře!! Nereagovali vůbec.
Nakonec nutno dodat, že i přes to, že byl výběr na nás, nám mohla CK poradit nebo doporučit nějaký jiný hotel nebo část ostrova. Chtěli jsme hlavně k moři a prvních 10 dnů se v této části vůbec nedalo koupat, pak na vlastní nebezpečí neustále s červenou vlajkou. Moře je otevřené a jsou tam obrovské vlny.


Podrobné hodnocení

Stav hotelu 33 %
Všeobecná čistota 100 %
Vhodnost pro rodinu 67 %
Vhodnost pro postižené N
Doporučili byste tento hotel? 33 %
Nákupní možnosti v blízkosti 0 %
Dopravní spojení a možnost výletu 67 %
Restaurace a bary v blízkosti 0 %
Další možnosti trávení volného času 0 %
Vzdálenost k pláži 100 %
Vstřícnost a ochota personálu 33 %
Znalost oboru, znalost cizích jazyků 33 %
Odbavení 33 %
Vyřizování reklamací 33 %
Nabídka pro volný čas 0 %
Kvalita pláže 100 %
Kvalita a stav bazénu 67 %
Péče o děti, hřiště 0 %
Čistota 100 %
Velikost 100 %
Výbavení pokoje 100 %
Koupelna, toaleta, hygiena 100 %
Pestrost jídel a nápojů 100 %
Chuť a kvalita jídel a nápojů 100 %
Hotelová restaurace a bar 67 %
Čistota v restauraci a u stolu 33 %
Jiří K. | Dovolená Červenec 2014
87%
Pár středního věku
VÝBORNÝ HOTEL PRO ODPOČINEK

Recenze hotelu The Blue Water Hotel

24.8.2014 | Pobyt v červenci 2014 na 13 nocí jako Pár středního věku

Hotel The Blue Water hodnotíme velmi pozitivně. Byli jsme přijati velmi dobře, při příjezdu /po 22.hodině/ jsme na recepci dostali pokoj v přízemí, ale požadovali jsme (bylo i v objednávce) vyšší patro. Ihned nám bylo vyhověno a dostali jsme pokoj v prvním patře. Pokud se jedná o stravování, oceňujeme jako výborné, nejenom výběr jídel, ale i velmi solidní, příjemná obsluha bez výjimky každý den. Rovněž úroveň služeb kolem bazénu, včetně obsluhy byla na velmi dobré úrovni. Bohužel moře bylo stále velmi rozbouřené, takže jsme se nemohli koupat, jak jsme si původně plánovali. Ale za to hotel nemůže. Ve všech prostorách hotelu bylo čisto, vstřícný a usměvavý personál. Pokoj, včetně veškerého 24hodinového servisu, úklidu hodnotíme také velmi pozitivně. Celkové hodnocení všech služeb hotelu: výborné


Absolvovali jsem dva výlety, které se nám líbily. Protože jsme tam však byli pouze my dva anglicky hovořící, věnoval se průvodce nejvíce německy mluvícím turistům, kterých bylo jednak více a jednak průvodci německy ovládali lépe než anglicky. Ale protože jsme měli řadu informací o zajímavostech a o navštěvovaných místech nastudovaných dopředu z internetu, tak to nebylo zase tak špatné. Každopádně je nutné upozornit na dost velkou chudobu obyvatelstva, takže se setkáte s žebrajícími (zejména o jídlo) nejen dětmi, ale i dospělými. Dokonce nás řidič auta, se kterým jsme byli na výletě, "odlehčil" o oběd, který jsme dostali ráno v balíčku na recepci. Jídlo jsme si nechali v autě a odpoledne před návratem, když jsme si chtěli něco sníst jsme zjistili, že z onoho balíčku zůstaly pouze 2 malé banány. Toto bylo uloženo v uzavřené tašce pod sedačkou. Je s podivem, že člověk, který nás celý den vozil, nemá žádné obavy, vleze Vám do tašky a vezme si co chce. Naštěstí jsme tam nenechávali peníze nebo důležité a drahé věci. Pro agenturu, která toto zabezpečuje je to nespolehlivá osoba. Je potřeba si na jejich obyvatele dávat pozor všude i na letišti, protože i při koupi zboží v duty free zjistíte, že cena v USD je na cedulce napsaná v poloviční výši, než za jakou Vám ji chtějí prodat. Takže musíte smlouvat nejen na trhu, pokud o věc máte takový zájem. Ale jinak se nám na Srí Lance líbilo, je to zajímavý ostrov i když špíny někdy až moc. Všude v průvodcích je popisována jako "ráj na zemi, nádherné pláže a moře", ale skutečnost je rozdílná.

Podrobné hodnocení

Stav hotelu 100 %
Všeobecná čistota 100 %
Vhodnost pro rodinu 100 %
Vhodnost pro postižené 100 %
Doporučili byste tento hotel? 100 %
Nákupní možnosti v blízkosti 33 %
Dopravní spojení a možnost výletu 33 %
Restaurace a bary v blízkosti 33 %
Další možnosti trávení volného času 67 %
Vzdálenost k pláži 100 %
Vstřícnost a ochota personálu 100 %
Znalost oboru, znalost cizích jazyků 100 %
Odbavení 100 %
Vyřizování reklamací 100 %
Nabídka pro volný čas 67 %
Kvalita pláže 33 %
Kvalita a stav bazénu 100 %
Péče o děti, hřiště N
Čistota 100 %
Velikost 100 %
Výbavení pokoje 100 %
Koupelna, toaleta, hygiena 100 %
Pestrost jídel a nápojů 100 %
Chuť a kvalita jídel a nápojů 100 %
Hotelová restaurace a bar 100 %
Čistota v restauraci a u stolu 100 %
Štěpánka F. | Dovolená Duben 2011
85%
Parta přátel
Pohoda na Srí Lance

Recenze hotelu The Blue Water Hotel

29.4.2011 | Pobyt v dubnu 2011 na 9 nocí jako Parta přátel

Hotel je přímo u moře a velmi příjemný, služby včetně úklidu, restaurace apod. vše OK. Měli jsme terasu pár kroků od bazénu, což byl příjemný bonus. Za náš pobyt se konaly 2 svatby, občas přivedli k bazénu slona, mezi lehátky u bazenu chodí také obsluha, jinak jsou služby standardní. Každý večer se v restauraci střídala jiná kapela, občas se i tančilo. Co se týče lidí, jezdí tam spíše starší páry, ale během našeho pobytu se začaly objevovat i mladší. Celkově se nám pobyt velmi líbil, nemám v zásadě připomínky.

Podrobné hodnocení

Stav hotelu 67 %
Všeobecná čistota 100 %
Vhodnost pro rodinu 100 %
Vhodnost pro postižené 100 %
Doporučili byste tento hotel? 100 %
Nákupní možnosti v blízkosti 67 %
Dopravní spojení a možnost výletu 100 %
Restaurace a bary v blízkosti N
Další možnosti trávení volného času 100 %
Vzdálenost k pláži 100 %
Vstřícnost a ochota personálu 67 %
Znalost oboru, znalost cizích jazyků 67 %
Odbavení N
Vyřizování reklamací N
Nabídka pro volný čas 100 %
Kvalita pláže 67 %
Kvalita a stav bazénu 100 %
Péče o děti, hřiště N
Čistota 100 %
Velikost 67 %
Výbavení pokoje 100 %
Koupelna, toaleta, hygiena 100 %
Pestrost jídel a nápojů 67 %
Chuť a kvalita jídel a nápojů 67 %
Hotelová restaurace a bar N
Čistota v restauraci a u stolu 100 %
Zobrazit více recenzí
5,4 / 6
375 recenzí
Podrobné hodnocení The Blue Water Hotel
Hotel 5,5 / 6
Pokoje 5,5 / 6
Hotelový servis 5,7 / 6
Okolí hotelu 4,9 / 6
Stravování 5,5 / 6
Sport a zábava 4,9 / 6
Přejít na HolidayCheck
Hodnotitelé HolidayCheck.de o The Blue Water Hotel
Hosté chválí celkový stav hotelu, umístění a okolí hotelu, obsluhu a služby, úroveň a kvalitu stravování, možnosti sportu a zábavy a kvalitu ubytování. Tento hotel v posledním roce doporučuje 94% dotázaných.
4,5 / 5
hodnocení z Tripadvisoru
1654 recenzí
Přejít na TripAdvisor
Dovolená Srí Lanka
Obecný popis hotelu
The Blue Water Hotel

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Sport / Zábava
V hotelu je velký venkovní bazén a dětský bazén, plně vybavená posilovna, tenisové kurty, squash, badminton, stolní tenis a kulečník pro zábavu hostů. Hosté si mohou také sami v pro masáž.
Umístění
Hotel se nachází na vznešené úseku Wadduwa pobřeží, kde se vody stane třpytivé zrcátko na jasně modré obloze. Hotel nabízí nádherný výhled na moře, a stojí uprostřed chladné clusteru z kokosových palem, které lemují vodu a házet stíny do jeho jiskřící modrání.
Vybavení
Hosté se mohou projít po chladné bílé chodby a přivítá velkolepý pohled na svěží zelené kokosové palmy zahrady. Mohou být hypnotizován uklidňující zvuky kaskádových rybníků a fontán. To vše činí z tohoto hotelu báječné místo k ústupu. K dispozici je celkem 100 pokojů v tomto zařízení. Hosté jsou vítáni v lobby a tam je kavárna, bar a restaurace na místě. Konferenční prostory jsou k dispozici pro obchodní cestující. Hosté mohou také využít hotelové pokojové služby, a ti, kteří přijedou autem, mohou parkovat svá vozidla na hotelovém parkovišti.
Pokoje
Všechny hotelové pokoje jsou vybaveny klimatizací s individuálním nastavením teploty, výhled na moře z vlastního balkonu nebo terasy, hudební kanál, TV se satelitním příjmem, minibar a osobní trezor. Navíc, každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a vanou.
Podrobné katalogové informace
pláž
ano, písčitá, hotelová, veřejná
bazén a vybavení
bazén, lehátka, lehátka u bazénu, osušky, plážová křesla, slunečníky, slunečníky u bazénu
cílové skupiny
jednotlivci, skupiny
typ dovolené
pro rodiny s dětmi
poloha hotelu
centrální, klidná, v zahradě
pro děti
dětský bazén, dětské menu, privátní hlídání
internet
Wi-Fi, ano
SPA
ano, wellness
akceptované karty
mastercard, visa, american express, ano
aktivity na pláži
plážový volejbal, plážový volejbal
aktivní odpočinek těla
yoga
bary
ano, kavárna, u bazénu
cyklistika
ano
další služby
24h recepce, asistence lékaře, chemické čištění oděvů, kadeřník, pokojový servis, servis business centra, směnárna, čistírna odevů
domácí zvířata
domácí zvířata zakázána
fitness
ano, fitness centrum
hotelové vybavení
garáže, klimatizace, konferenční místnost, lehátková louka, místnost na zavazadla, noční klub, nákupní možnosti, obchod se suvenýry, parkoviště, recepce, sejf, sluneční terasa, telefon, terasa, výtah
kategorie hotelu
5
masáže
ano
organizovaná zábava
animace pro děti, diskotéka
personál hovoří
anglicky
počet pokojů
101-150 pokojů
restaurace
ano, nekuřácká, s terasou
sauna
ano
sportovní vyb. a aktivity
aerobic, badminton, kulečník, půjčovna bicyklů, squash, stolní tenis, tenis, tenisový kurt, volejbal
vzdálenost od nádraží
do 5 km
vzdálenost od pláže
přímo na pláži
Sport/zábava
 Bar u bazénu
 Lehátka
 Venkovní bazén(y)
 Dětský bazén
 Slunečníky
 Masáže
 Aqua aerobik
 Stolní tenis
 Sauna
 Squash
 Terasa na opalování
 Posilovna
 Aerobik
 Tenis
 Biliárd/kulečník
 Počet bazénů
 Parní lázně
 Vířivka
 Badminton
 Plážový volejbal
 Zábava pro děti
Stravování
 All inclusive
 Večerní bufet
 Obědový bufet
 Polopenze
 Plná penze
 Servírovaná snídaně
 Snídaňový bufet
Vybavení pokoje
 TV
 Klimatizace (individuálně ovládaná)
 Fén
 Rádio
 Přístup k internetu
 Kuchyňský kout
 Klimatizace (centrálně ovládaná)
 Koupelna
 Salónek
 Sprcha
 Vana
 Dvojlůžko
 Varná konvice
 Satelit/kabelová TV
 Minibar
 Trezor
 Balkón/terasa
Vybavení
 Výtahy
 Vstupní hala
 Kadeřnictví
 Lobby
 Noční klub
 Kavárna
 Přístup k internetu
 Obchody
 Přístup k WLAN
 Bar(y)
 Služby prádelny
 Restaurace
 Konferenční místnost
 Pokojová služba
 Lékařská pomoc
 Parkoviště
Pláž
 Písečná pláž
 Přímo u pláže
Platba
 American Express
 VISA
 MasterCard
Typ hotelu
 Hotel na pláži
Informace o budově
 Počet pokojů (celkem) 100
Kategorie
 Kategorie (doporučená) 4.5
 Kategorie (oficiální) 5
Informace o objektu
 PSČ 12560
 Fax 9-438-229-5708
 E-mail reservations@thebluewatersrilanka.com
 URL www.bluewatersrilanka.com/
 Telefon - hotel 9-438-223-5067
Dovolená Srí Lanka

Fotografie hotelu
The Blue Water Hotel

Dovolená Srí Lanka

Video hotelu
The Blue Water Hotel

Hledat videa na Youtube
Dovolená Srí Lanka

Počasí v oblasti hotelu
The Blue Water Hotel

Počasí a kdy jet na Srí Lanku
 • Na podnebí Srí Lanky má vliv teplota Indického oceánu i blízkost Indického subkontinentu. Roční teploty jsou v horách vnitrozemí okolo 15 oC, přes noc klesají k 10 oC. Na pobřeží je stabilně okolo 30 oC po celý rok.
 • Nejžhavější oblastí na ostrově je severovýchod. V oblasti Trincomalee kolísají teploty mezi 24 – 31 oC, maxima byla zaznamenána i nad 40 oC.
 • Srí Lanku lze navštívit během celého roku, pokud Vám nevadí trocha deště. I v monzunových obdobích je zde hodně slunce, které po prudkých deštích zase rychle vykoukne. Vlhkost je samozřejmě vysoká (téměř 80 %), moře si drží konstantní teplotu 27 – 29 oC. Nejvíce turistů je zde od prosince do března.
 • Dešťové srážky se vyskytují na celém ostrově, obecně je nejdeštivěji na jihozápadě ostrova.
 • Na Srí Lance lze pozorovat dvě monzunová období. Severovýchodní monzun přichází od října do února z Bengálského zálivu a přináší obrovské množství srážek hlavně do horských oblastí Kandy. Jihozápadní oblasti, jako Galle, jsou před ním chráněny horami. Jihozápadní monzun přináší deště z Indického oceánu v období června a července. Nejvíce zasáhne Galle, dále město Ratnapure a oblasti nejvyšších kopců.
 • Mezimonzunové sezony jsou dvě, od února do května a od srpna do října. V Kolombu je únor nejsušším měsícem. Musíme upozornit, že příchod monzunů se může lišit, nedá se nikdy přesně určit.
 • Dalším nebezpečím mohou být cyklony, intenzivní tropické bouře, které přinášejí prudký vítr a déšť. Nejpravděpodob­nějším obdobím jejich výskytu je prosinec a leden. Jižní poloha ostrova jejich nebezpečí snižuje, ale je třeba s nimi i tak počítat.
Index sezóny
Leden
30 °C
27 °C
70 %
8 hodin
7 dnů
Únor
31 °C
27 °C
69 %
9 hodin
6 dnů
Březen
31 °C
28 °C
69 %
8 hodin
8 dnů
Duben
31 °C
28 °C
72 %
7 hodin
14 dnů
Květen
31 °C
29 °C
77 %
6 hodin
19 dnů
Červen
29 °C
29 °C
79 %
5 hodin
18 dnů
Červenec
29 °C
28 °C
78 %
6 hodin
12 dnů
Srpen
29 °C
27 °C
77 %
6 hodin
11 dnů
Září
29 °C
27 °C
76 %
6 hodin
13 dnů
Říjen
29 °C
28 °C
77 %
7 hodin
19 dnů
Listopad
29 °C
27 °C
76 %
6 hodin
16 dnů
Prosinec
29 °C
27 °C
72 %
8 hodin
10 dnů